24 Październik 2020, 21:23:17

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

WITAM

Zaczęty przez michal_brodowski, 18 Styczeń 2010, 11:19:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

michal_brodowski

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam 31 lat. Jeżdżę poczciwą WSK 125 Mo6B3 z 1973 roku. Byłem na zlocie w Bałtowie 2009r i tam po raz pierwszy rzuciło mi się w oczy na koszulkach "KIELECKIE FORUM MOTOCYKLISTÓW". Kolejny raz był wczoraj. Jadę sobie samochodem a przede mną na zderzaku "MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE" - podoba mi się to hasło:). Na trasie na motocyklu można częściej mnie spotkać w okolicach Sandomierza ponieważ w Kielcach nie mam miejsca do garażowania motocykla.
Pozdrawiam i do zobaczenia.

TomekAAA

KFM wita Ciebie!

Zajrzyj w piątek. Może znajdzie się jeszcze jedna naklejka dla Ciebie! A może i koszulka!?

Heyka!

ps. Wiek i moto umieść w Profilu i wrzuć jakiś avatarek. Najlepiej Twój z poczciwiną WSK.

michal_brodowski

proszę bardzo jest i avatarek :) a co do piątku to chętnie bym przyjechał ale jeszcze nie wiem jak to wyjdzie

pawel

Szczurkov

BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

hubert k

jawka50, ogar50,jawa 350,jawa350ts,gs500

Naitsabes

1977marcin

Motorynka

Hej, hej , a ja mam WSK w piwnicy z 60ego rou, ale niestety rozlozona w pudeleczkach :)

Lukasz_gsxr

Powitac... Sandomierz, moje okolice :)
suzuki rulezzzzzzzzzz

sebo

Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

michal_brodowski

mOtOrynka -WSK z 60 roku to masz pewnie tą dwuramówkę jeszcze; ciekawe jaki to model - może kiedyś jeszcze uda się ją poskładać :)
moja jest rozłożona od dwóch miesięcy i czekam żeby ją złożyć bo dałem do chromowania kilka części i jeszcze mi nie zrobili

Rafal

Iza

czesc Cichy :) do zobaczyska na spotkaniach

PL 86

powitać kolegę motórzyste