24 Październik 2020, 02:00:46

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/04/18 - Jasna Góra Rozpoczęcie sezonu

Zaczęty przez PL 86, 15 Styczeń 2010, 14:49:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

hej,

nie było mnie w czwartek ostatni więc nie jestem pewien czy nic się nie zmieniło - wylatujemy o 7:00?

jaki jest ostateczny plan? tylko CK->Częstochowa->CK czy ten grill jest aktualny?

Pozdrawiam
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

kotu

Ja też chętnie się wybiore. Tylko również mam obawy ponieważ w tym ścisku motocykli przy ponad 20 stopniach i w moim przypadu w skórzanym kombinezonie bedzie ciężko przetrwać :P
...gdy siadam na motor to odpływam w inna przestrzeń, jak z niego schodze to już w niej nie jestem...

ossa

17 Kwiecień 2010, 16:40:52 #32 Ostatnia edycja: 17 Kwiecień 2010, 16:56:24 by ossa
Dołączamy dwoma motocyklami.
Wyjazd z parkingu o 7.00 ?
Ja planuję do was dołączyć przy skansenie w Tokarni. (lecicie na Jędrzejów ? )

Spotykacie się gdzieś dzisiaj ?

pozdr
OSAczony przez rój !
----------------------------
Honda NTV 650
Jawa 250 Kyvacka 1961 r.
WFM OSA M-52 1965 r.

karola

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

pauluss

USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Rafau

Tak. O 7 zbiorka na parkingu na Ściegiennego na przeciwko cmentarza:P do zaobaczenia jutro rano;)

sawyerek

Dzięki za wspólną podróż do Cz-wy, co prawda w tłumie pod Jasną Górą zgubiłem Was a po wszystkim pomknąłem na Warszawę, ale i tak warto było pojawić się o 7.00 na Ściegiennego:)

Pozdrawiam

Sawyerek

TomekAAA

Z całą powagą sytuacji chciałem wszystkim podziękować za wspaniałą wycieczkę!

A tak na marginesie - teraz wiem jak wygląda świat bez samochodów!!!!

Motorynka

Ja tez dziekuje ze moglam wracac z wami, a szczegolnie z uciekinierami :P

pauluss

Dzieki na wycieczkę. Kolejne nowe doświadcznie w moim życiu - jazda w większej grupie po raz pierwszy w dalszą traskę.
Szkoda tylko że nie zakończyliśmy jazd z miejsca z którego startowaliśmy.
Ale i tak było super.
Pozdrawiam.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

pawel

19 Kwiecień 2010, 13:08:55 #40 Ostatnia edycja: 16 Styczeń 2011, 15:25:37 by Jaszczur
Wczoraj z Ania wybraliśmy się przed godziną 12 do Ogrodzieńca na Zamek a później w tej samej miejscowości do Sanktuarium Matki Boskiej Skałkowej.
Bardzo dużo maszyn było ze Ślaska. Z rozmowy wiem, że dużo osób jedzie do Ogrodzieńca zamiast do Częstochowy. Na parkingu stało z 70 maszyn i co chwile ktoś wyjeżdża i przyjeżdża.
W drodze powrotnej zjedliśmy w barze Pstrąg (pomiędzy Szczekocinami a Pradła) placki po węgiersku duże i dobre cena 10zł oraz obowiązkowo w Jędrzejowie przystanek na lody :)

Mapka z trasą:
http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Kielce,+Poland&daddr=Ogrodzieniec&hl=pl&geocode=FZ0nCAMdWMQ6ASkFEYmvGIgXRzHzzc3AuNglUA%3BFTLTAQMdNtYpASlVVa15tBgXRzEGCaFJf3-tUg&mra=ls&sll=50.507422,19.565792&sspn=0.080024,0.264187&ie=UTF8&ll=50.63901,20.055542&spn=0.6384,2.113495&z=10

Andrew

Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

andy

A ja Wam dziękuję żeście nas zabrali z tej Restauracji ze Szczekocin bo mój plecaczek miał ochotę na następną "50-tkę" a wtedy nie pasy a linka holownicza była by potrzebna.A na poważnie to dzięki za bezpieczną i rozważną jazdę. Pozdrawiam Andrzej. :)
BMW

Marcin