21 Wrzesień 2020, 01:45:13

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Propozycja

Zaczęty przez Radek, 10 Lipiec 2009, 15:58:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomekmajesty

tam to kupuje mojemu psu jadło ;D
ale nie widziałem tam żadnej knajpy 8)
rozglądnę się ::)
go your own way

tomekmajesty

ciepło to jest w afryce ... chociaż nie zawsze ;D
jak nie znajdę to nie znajdę, pojadę sam ;)
go your own way

dumaty

Myslę że póki niema stałej "bazy" to przy Rodwayu może być , choć wezmy pod uwgę że gdy przyjedzie 5 motocykli to następnym już ciasno na tym wąskim chodniku a i piesi żle nas odbierają .
Może inny większy kawałek placu np ---
1. KCK
2. Castorama
3. Kadzielnia (przy byłym kinie Skałka)
Co do idei - ok

pawel

27 Marzec 2010, 21:05:28 #18 Ostatnia edycja: 11 Kwiecień 2010, 20:14:01 by iPawelek

shpx

29 Marzec 2010, 10:19:27 #19 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 10:21:45 by shpx
Hm... a ja odnoszę wrażenie, że właśnie stała baza jest i jest nią RW (w zeszłym roku świetnie się sprawdził jako miejsce spotkań).
Oczywiście możemy zmienić, ale wg mnie niewielki to ma sens, zwłaszcza, że bywało, że pod RW spotykało się i 20 maszyn i jakoś wszyscy się mieścili i wesoło było :)
Może nie wyważajmy otwartych drzwi :) z zeszłego roku, pod Skałką dla przykładu nawet asfaltu nie ma tylko jakiś tłuczeń ;)
Lewa w górze! ;)

Prośba do administracji, aby zawiesić regulamin ogłoszeń w dziale:
1. W temacie wpisujemy datę wg schematu RRRR/MM/DD HH:MM [miejsce] i nic więcej.
2. W treści spisujemy co chcemy zorganizować, gdzie, w jakim stylu etc.
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

pawel

Cytat: shpx w 29 Marzec 2010, 10:19:27
Może nie wyważajmy otwartych drzwi :) z zeszłego roku, pod Skałką dla przykładu nawet asfaltu nie ma tylko jakiś tłuczeń ;)

Druga spraw włączenie się do ruchy. Ciężko będzie płynnie ruszyć z tego miejsca przy kilku maszynach. W promieniu 100 metrów jest kilka skrzyżowań bez świateł z głównymi trasami i trzeba ustępować pierwszeństwa.

Chyba lepszy był by już MC Donalds na ul. Żytniej  albo chodnik na rogu Hali i MC Donalds w porównaniu ze Skałką

Pod RW mamy co najmniej dwa pasy w każda stronę świata większe ulice łatwiej zbić się w szyk.

TomekAAA

RW jest i będzie punktem zbornym na zloty, przejażdżki i spotkania itp.

Co do propozycji Shpx-a odnośnie datowania imprez - jak najbardziej! 

shpx

TomekAAA, to może wrzuć taki post nagłówkowy, żeby nie zniknął z regulaminem dla działu "weekendowe śmiganie" i sprawa będzie jasna. ;)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

tomekmajesty

podzięka dla ipawelka za mapę :-*
ale niestety zapadłem na choróbsko z ostrym kaszlem itd więc weekend w łóżeczku :(
następnym razem nie omieszkam :)
go your own way

Radek

11 Kwiecień 2010, 12:04:31 #24 Ostatnia edycja: 11 Kwiecień 2010, 12:07:26 by Radek
UWAGA!!!
Ze względu na ilość motocykli zmieniamy miejsce spotkań na parking przy ul Ściegiennego pod pomnikiem 11 września!

Śmiganie codzienne o 18.30 z parkingu na Ściegiennego.
Śmiganie weekendowe 10.00 i 18.30 też z Parkingu na Ściegiennego.

(Oczywiście bez umawiania na forum. )

Inne wyjazdy zorganizowane wg indywidualnych ustaleń
Wszelkie ustawki na "latanie" mile widziane.

dumaty

Myśle że miejsce lepsze od poprzedniego , choć  ja odbieram ten pomnik jako
Hiroszima i Nagasaki ,- a sceneria wokół (cmentarze) , powoduje u mnie zadumę i chęć powrotu do domu  ;)

walter

Cytat: Radek w 10 Lipiec 2009, 15:58:14
Na sobotę i niedzielę poza umówionymi zlotami można ustawić np godzinę  1000
Co wy na to?

Może na sobotę i niedzielę godzina 11.00 bo 10.00 to chyba za wcześnie (po piątku:))

sebo

Wszystko jak najbardziej OK, uważam, że jeśli ktoś chce jeździć w sobotę o 10 to nie musi balować w piątek do rana,a wystarczy powiedzmy do 5:00 :P :o ;D
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708