22 Październik 2020, 01:44:04

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Nie pełnoletni bez prawa jazdy

Zaczęty przez Buchaj, 9 Styczeń 2010, 03:04:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Naitsabes

Amen SPHX ;)
No to ja muszę przyznać, że trochę tą hipokryzją zawiałem. Chyba u każdego z nas urodziło się to dużo wcześniej jak to 18.

sebA

ja mialem 19 lat i nie mialem prawka.. wiec nie u kazdego przed 18;]

Buchaj

Jak na mój wiek wydaję mi się że jeżeli chodzi o jednoślady to mam w głowie ułożone przeciesz wiadomo że nikt z nas nie chce sobie zrobic krzywdy i jeździ tak aby nic się nie stało nikomu.
Dziękuje wszystkim za rozwinięcie tematu i dyskusje.
Oczywiście do zobaczenia na trasie.
Pozdrawiam
Tutaj chodzi o pasję...

Miki_ck

Cześć Grzesiek
Jeździj śmiało tylko zanim wybierzesz się gdzieś dalej nabierz opanowanie, bo nie wiesz jeszcze jak zachowasz się w sytuacji stresowej :), Naj lepiej jeździj stadnie, szybko się nauczysz o co chodzi i nie będziesz się stresował naj ważniejsze jak widzisz lodówkę to nie panikuj jedź jak by nigdy nic a na siebie i innych uważaj swoją droga, życie masz tylko jedno dobrze je wykorzystać na maxa

"urodziłem się by umrzeć, ale nie chce umrzeć młodo" Pih

Buchaj

Miki byle do wiosny i ruszamy mam nadzieję :)
Tutaj chodzi o pasję...

Rafal

Jedna rzecz mnie zastanawia po co zadajesz sobie trud i pytasz o jazdę motocyklem bez uprawnień.Sprawa jest prosta: nie masz uprawnień = nie możesz kierować pojazdem tyle w temacie.Jakby każdy chciał w ten sposób myśleć nikt by żadnych uprawnień nie robił.A to czy opanowałeś sprzęta w taki lub siaki sposób nikogo nie interesuje w momencie gdy się wyłożysz lub ktoś ci wymusi i w niego palniesz.A z drugiej strony ciekaw jestem czy w momencie kontroli policyjnej faktycznie zatrzymasz się bo nie wydaje mi się ale to tylko moje odczucie.A czas pokaże jak będzie.
Ile byś nie otrzymał odpowiedzi negatywnych lub pozytywnych i tak jeżdził będziesz bez uprawnień więc temat jest bez sensu.

Naitsabes

21 Styczeń 2010, 06:38:40 #21 Ostatnia edycja: 21 Styczeń 2010, 06:43:27 by Naitsabes
Zdaje się, że Kolega spytał o konsekwencje w przypadku kontroli, wysokość mandatu i to czy może na siebie sprzęt zarejestrować, nie czy mu wolno jeździć bez prawka czy też nie. Po to forum jest, by np. uświadomić kogoś (na jego prośbę) o ewentualnych konsekwencjach. Nie potrzebne te uszczypliwości :>