22 Październik 2020, 02:13:03

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Na lodowisko i narty!

Zaczęty przez Motorynka, 28 Grudzień 2009, 12:53:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

Motorynka

28 Grudzień 2009, 12:53:06 Ostatnia edycja: 30 Grudzień 2009, 13:53:05 by Radek
Zapraszam wszystkich chetnych na wypadzik na lodowisko do Krakowa :) jedziemy Ja, Jacu, Piotrus, Mario z Mackiem, w niedziele 03.01.2010 ok godz 10, jesli sa jacys chetni dajcie znac :)

Naitsabes

Jak jedziecie? Pociąg, transport we własnym zakresie czy jest jakieś miejsce dla mnie :P?

Rafal

Motorynka

Heheh Rafałku troche ciezko by bylo, (ze wzgledu na prak odpowiedniej pogody), ale mysle ze jesli zbierze sie nas wiecej osob zawsze miejsce sie znajdzie :)

Radek

Wstępnie wybieramy się z całą rodzinką do Krakowa 3.01 wiec może się zdzwonimy.

Aleeee - mam inną propozycję!
...może nie strzelać tak daleko i w sobotę 2 stycznia spotkać się na białej górce na narty (lub sanki dla dzieci) . Telegraf lub Tumlin ma fajne karczmy! Co wy na to, sa chętni?

Motorynka

OOOO swietny pomysl, tylko gdzie to? :) ale ja jestem za i pewnie moj piotrunio tez :) ale z lyzew nie rezygnuje, jade nadal :D

Radek

Jest kilka górek, Telegraf, stadion, Tumlin, Niestachów...  Może w takim razie w Niestachowie.
Górka równa nietrudna (nawet dla dzieci), 2 wyciągi, karczma, z boku o ile pamiętam górka saneczkowa dla maluchów.

kali

Jestem za. Jeszcze tam nie byłem.
kali

Radek

30 Grudzień 2009, 13:37:11 #8 Ostatnia edycja: 30 Grudzień 2009, 13:56:57 by Radek
To co, ustalamy:
sobota 2 stycznia 2010 w Niestachowie, proponuję godzinę 12 (w południe) 8).

Zabieramy nasze pociechy, narty, sanki i dobry humor ;D.
Pogoda (śnieg i mróz) gwarantowane! ;)

PS
Powitamy nowy rok zdrowo i sportowo! :D :D :D

Motorynka

Spoczko, nie ma problemu, bedziemy (jak tylko trafimy) :)))

Rafal

Powodzenia na łyżwowaniu, nartowaniu , sankowaniu czy co kto tam będzie uprawiał

Naitsabes

Postaram się być. Wszystko zależy od tego czy będę miał samochód.

Radek

Ja niestety dotarłem do Niestachowa dopiero dzisiaj - ale było fajnie!

jacu

GG 4875121