3 Grudzień 2020, 23:13:07

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Witam!!!

Zaczęty przez bladeinfire, 25 Grudzień 2009, 13:05:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

bladeinfire

25 Grudzień 2009, 13:05:28 Ostatnia edycja: 25 Grudzień 2009, 13:22:39 by bladeinfire
Coś trzeba by było os obie tutaj napisać, spróbujemy coś ogarnąć...  :)

A więc tak, za górami, za lasami, kilkanaście lat temu zrodziła się we mnie pasja... i tak ta pasja sobie we mnie siedziała... byłem młody, kasy nie było, śmigało się jakimiś skuterkami itp, a od 12 roku życia świat motocykli to była lektura obowiązkowa...

Po pamiętnej rozmowy z Pawłem Szkopkiem mocno się spiołęm i kupiłem pierwszą Honde za ciężko zarobione pieniądze... Laleczka, w stanie mega, 1998 rok Cb 500... Sprzedałem ją potem w okolice nowin, może jej właściciel jest forumowiczem  :)

Potem krótka przygoda z vfr750 i sprzedaż auto, po czym zakup drugiego moto... r6 2001 rok, w stanie salonowym i miałem 2 motocykle w garażu  :) ale r6 była już w miarę tym co chciałem, dużo kilometrów, dużo znajomych, dużo podróży... regularne wypady r6 na tor poznań... dobre rezultaty... apety wzrastał, ale pieniążki nie nadążały za pasją.

Vfr się sprzedała, r6 została...

Dużo ludzi z CK może mnie kojarzyć bardzo dobrze, mieszkam we Włoszczowie, ostatnio tak jak napisałem niebieska r6, czerwony kombik diadory... Od paru lat, związany byłem i jest z forum częstochowskich motocyklitów www.motoczewa.pl dlatego w CK głównie miałem kontakt z ekipą Yamahy i Liberty. Karawana 2008 smigałem Hayką, w tym roku K9 1000, może ktoś mnie kojarzy  :)

Końcówka roku 2008 to sprzedaż R6 i inwestycja w sklep Autoland S.C. czyli części do samochodów, motocykli i skuterów we Włoszczowie. Jakoś daje rade, myśle, że będzie dobrze... siedze w tej branży od 3 lat aktywnie.

Co więcej o sobie... Myśle, że to wystarczająco dużo... Aktualnie tak jak wspomniałem staram się maksymalnie rozwinąć firmę, w sezonie 2010 planujemy wspierać 2 chłopaków w WMMP. Napewno też będe tam obecny, a czy wystartuje w tym sezonie, to zależy od kasy oczywiście...

Całe moje życie, podobnie jak i Wasze kręci się wokół motocykli... Z pasją się rodzimy, żyjemy i... umieramy!

Pozdrowienia dla Całej Ekipy!

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]

sebA

Witam ;]
Jak smigasz na torze to z Kaska pogadaj, bo ona tez sie tam toruje;)

Lukasz_gsxr

suzuki rulezzzzzzzzzz

bladeinfire

Kasie znam oczywiście i pozdrawiam :)

Naitsabes

Witaj w naszym gronie. Co tak późno ;]?

PS. Wrzuć jedną z tych fotek na avatara ;)

bladeinfire

sam nie wiem, czemu tak późno :) ciekaw jest czy ktoś z moich okolic jest na forum zarejestrowany, kiedyś na naszym forum motowloszczowa.pl liczyliśmy ile mamy motonitów, to nam 80 osób wyszło we włoszczowie, a wiadomo, malutkie miasteczko

macie tutaj fajny filmik kompilacyjny nasz sezon 2009
http://www.youtube.com/watch?v=WSSTuv6ueYk

Lukasz_gsxr

Ja bywalem dosyc czesto we wloszczowie w zeszlym roku, tyle ze jeszcze moto wtedy nie mialem, poza tym jezdzialem tam w innym celu :)
suzuki rulezzzzzzzzzz

bladeinfire

na bajere do laski pewnie ;)

Lukasz_gsxr

hehe, dokladnie ;) tyle ze troche daleko mialem, ponad 130 km, no ale czego to sie dla milosci nie robi :)
suzuki rulezzzzzzzzzz

bladeinfire

może znam, napisz mi Pw jak chcesz

sebA

Moja SV byla z Krasocina a wiec niedaleko;]

bladeinfire

kojarze człowieka, taki śmiechowy troche chłopak :) sv miał sezon ale on taki niemotocyklowy jest  haha

jacu

witam
włoszczowa? mam tam troche rodziny
pozdrawiam
GG 4875121

bladeinfire

sprzedałeś już r1 Jacu? Kasia mi nie odpisała jeszcze bo pytałem

sebA

heh, no gosc taki byl wlasnie ;]. .
    Jacu sprzedal erłana i chodza pogloski ze kupuje chopera podobno :D