19 Wrzesień 2020, 01:12:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/07/11 - Kazimierz n. Nerem k. Łodzi

Zaczęty przez pat, 8 Lipiec 2009, 17:58:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

8 Lipiec 2009, 17:58:14 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 17:45:56 by TomekAAA
Witam,

Znalazłem ostatnio taką informację:

"Zapraszam na Moto-Piknik który odbędzie się z Kazimierzu n. Nerem k. Łodzi w dniach 11-12 lipiec 2009 (sobota-niedziela), możliwość przyjazdu i rozbicia namiotu juz w piątek od 18. Cena takiego zlotu to 30zł. dla jednego motocyklisty a 40zł. jeżli ma zamiar zabrać ze sobą jakiś plecak:D. W zamian za to jest znaczek zlotowy, oczywiście pole napiotowe (zakwaterowanie we własnym zakresie, czyli albo namiot ze sobą albo pod gołym niebem:)). Przewidziane są oczywiści różne atrakcje, między innymi: jakieś tam konkursy, parada, pokazy trialowe, krosowe, ekspozycja pojazdów zabytkowych i nie tylko, pokazy freestyle. Kontakt z organizartorem e-mail: mir.ozimek@wp.pl, tel.886-773-951 proszę o podtwierdzenie chęci przyjazdu."

Czy ma ktoś ochotę się wybrać? Ja osobiście jeszcze się zastanawiam ale czemu niby nie, jeśli tylko dopisze pogoda...

Pozdrawiam
pat
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Motorynka

Ja dzięki ale odpadam, po 1 urodzinki 18 :)))) a po jade poszleć na torku :))

pat

No to wszystkiego najlepszego... w końcu będziesz mogła legalnie kupić browarka ;)

Udanej zabawy na torze...

Duszmen

Pat ja odpadam,teraz nie mogę ale na weekend 17-19.07 mam 2 alternatywy: Szklarska Poręba albo 1 zlot Jurajski w Rabsztynie koło Olkusza. Lekko ponad 100 km od Kielcowa. Może, może??? http://www.jurajski-zlot.pl/info.html
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Iza

mniami... licze, ze uda sie  w w polowiek lipca dolaczyc  :)

pat

Z tego co widzę to chyba nici ze zlotu pod Łodzią... choć ja czekam do końca na jakiegoś newsa...

Duszmen powiem Ci że ten zlot Jurajski - czemu nie :)

Będziemy w kontakcie ale wstępnie wyrażam(y) chęci :)

Pozdrawiam
pat

arturro