31 Październik 2020, 22:02:00

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/12/24 - Spotkanie Wigilijne i Pasterka 2009

Zaczęty przez pawel, 8 Grudzień 2009, 11:48:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

8 Grudzień 2009, 11:48:46 Ostatnia edycja: 30 Marzec 2010, 10:48:03 by TomekAAA
Witam wszystkich,
Proponuję spotkanie w Wigilijne na Pasterce w Bazylijce Katedralnej Wniebowzięcia NMP.
Kto chce na moto kto chce w katamaranie obowiązkowo kurtki motocyklowe z KFM na lewym ramieniu.

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Bazylika+katedralna+Wniebowzi%C4%99cia+NMP+Adres:%E2%80%8E&sll=50.868855,20.629165&sspn=0.001256,0.004128&ie=UTF8&cd=1&hq=Bazylika+katedralna+Wniebowzi%C4%99cia+NMP&hnear=&z=18&iwloc=A

Motorynka

A ja proponuję zrobić spotkanie/kolacje Wigilijna na imprezie w Kocięczynie, co wy na to?

Naitsabes

Wigilijny Kocieczyn z wódką? Moim zdaniem opłatek nie pasuje do charakteru zabawy, chyba, że ten ma ulec zmianie  :P

karola

Kasia, życzenia świąteczne możemy sobie złożyć w następny piątek w 4K :).
Może będzie więcej osób niż w Kocieczynie.
Poza tym Nait ma rację ;), wódka i opłatek średnio się komponują :-[
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Motorynka

Hehe no tak, jak wy diabły tylko z gorzala sie bawicie :P
no spoko zahaczyłam, bo Monika podsunela mi pomysl, ale trzeba by w 4 koniach chociaż oplatek przyniesc i sie podzielic, więc za tydzien 17-ego przynosimy oplatek :)

Arek

Cytat: mOtOrynka w  8 Grudzień 2009, 22:41:35
Hehe no tak, jak wy diabły tylko z gorzala sie bawicie :P
no spoko zahaczyłam, bo Monika podsunela mi pomysl, ale trzeba by w 4 koniach chociaż oplatek przyniesc i sie podzielic, więc za tydzien 17-ego przynosimy oplatek :)

Chyba 18-ego ;) ;) ;)

Motorynka

Oj tam czepiasz, sie, kazdy wie o co chodzi :P
PS, worki, to z rozpedu :D

kanoma

bo może Kaśka podświadomie wolała by 17go, i może będę monotematyczny, ale czwartek był wygranym dniem i chyba lepiej było.

shpx

kanoma ja to nawet nie wiem jak to jest w piątki, bo jest... w piątki. ech... :(
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

robson

No to mamy nową ankietę :) :) :)?
CZWARTKI lepsze.
Dopisywać się
bez podpisu

TomekAAA

Bez względu na zasadność takiej dyskusji proponuję założenie
nowego wątku, a w tym pisanie odnośnie - Spotkanie Wigilijne i Pasterka 2009.

Bye ! ;D

Motorynka

Cytat: kanoma w 11 Grudzień 2009, 12:37:26
bo może Kaśka podświadomie wolała by 17go, i może będę monotematyczny, ale czwartek był wygranym dniem i chyba lepiej było.

Na wiosne i tak nie widze miejsca dla piatkow, bo w piatki to sie juz na zloty wyjedza :)
Ale moznaby przeniesc troche wczesniej :D

Co do wigilii, to ja moze jakis smakolyk przyniose :D