25 Październik 2020, 04:42:36

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Czego brakuje w Kielcach?

Zaczęty przez Szczurkov, 7 Grudzień 2009, 16:59:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szczurkov

Moi mili zwracam się do Was z pytaniem. Jakich firm (odzieży czy akcesoriów motocyklowych)  Wam brakuje w kieleckich sklepach? Czy chcieli byście żeby dostępne były np kaski Schuberth`a czy może Arai? Czy wolicie Modekę czy Helda?
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Naitsabes

Zdecydowanie nie ma w czym przebrać jeśli chodzi o buty, czy to Suomy, czy Sidi czy coś niższej klasy. Ilość modeli można wyliczyć na palcach rąk.

Szczurkov

To może zróbmy inaczej. Niech każdy poda po 3 firmy jakie chciałby zobaczyć, przymierzyć w Kielcach. W kategoriach kaski, kurtki/spodnie/rękawice, buty, akceosria.

Ja zaczynam:
kaski: Schuberth, Nolan (wyższe modele szczękowców) , Scorpion
kurtki/spodnie/rękawice: Arlen Ness, Berik, Scott
buty: Suomy, Diadora, Dainese
akcesoria: przydał by się większy wybór kufrów, stelaży, sakw itd
BRH+  tel. 530482278

robson

Co to koncert życzeń? Lista prezentów pod choinkę?
Bo na poważnie to jaki rynek taka podaż. Jak będziemy o to pytać i kupować w kieleckich sklepach to pewnie trafią do oferty.
Ja np na razie tylko się zastanawiam nad dobrym kaskiem, ale chętnie się przejadę przy okazji na moto do Łodzi, Wa-wy, czy Kraka. Może ktoś pojedzie ze mną? wiosną :)
bez podpisu

Arek

Mnie najbardziej brakuje toru, ale poza offem :D

Jak już to mysle że Shoei, Marushin i KBC.
Ubrania to owszem Held, Modeka, może jakiś Berik/Arln Ness (jakieś przystępne półki cenowe).
Akcesoria: jakiś sklep z częsciami do skuterów i mniejszych motocykli z prawdziwego zdarzenia.

Niestety wiadomo ze zawsze decyduje cena i nie uniknie się porównań z cenami w necie.

Ja chętnie się wybiore po jakiś kask jak $$ dopomoże  ;)

Szczurkov

Dokładnie Robson chodzi o koncert życzeń ;) może dzięki temu coś się u nas zmieni i nie będziemy musieli jeździć za gaciami do Łodzi czy Wa-wy. Poważnie Was proszę napiszcie czego potrzebujecie i co warto kupić. Niech taki wątek służy nam wszystkim, bo może nie wszyscy wiemy w jakie rzeczy warto inwestować. :) ;)
BRH+  tel. 530482278

Radek

Jest kicha z oponami motocyklowymi, Pirelli, Metzeler.....
Brak ubrań Halvarsona,

Mario Kawasaki

taniego burdelu z azjjatkami i mulatkami,tanczacymi na stole otwierajja piwo wagina,
motorynka,romet ogar,horex 80,mz tramp,ifa bk 350,avo sport,avo 425,bmw R 25,bmw R 35,nsu 350,M 72,ural,dniepr 650,honda cb 350,kawasaki kz,kawasaki zx 600,kawasaki zx 750,kawasaki gpx,kawasaki zzr 600..........to by continue ;D
Naprawa motocykli,skuterów,przerobki, tel 609 943 891.

TomekAAA

8 Grudzień 2009, 09:44:08 #8 Ostatnia edycja: 8 Grudzień 2009, 09:46:35 by TomekAAA
Cytat: Mario Kawasaki w  7 Grudzień 2009, 23:50:20
taniego burdelu z azjjatkami i mulatkami,tanczacymi na stole otwierajja piwo wagina,

No tak, zamknęli Ci lokal na ulicy koło warsztatu i teraz bida!  :P

A tak od siebie - to szukam kurtki na lato Richa i chyba też w Kielcach nie przymierzę a chciałbym.

Narka!

Rob

bak ciuchów z 'second hand' :P jakiejs małej giełdy ...  nie każdego stac na nowe  :P
Robert 793413323
http://reapersoflifemc.pl/

TomekAAA

Chyba jedyny sklep z używaną odzieżą motocyklową jest w Jędrzejowie.

Arek

Tomek a możesz powiedzieć gdzie dokładnie? Mieszkam blisko Jędrzejowa i nigdy nie słyszałem o takowym sklepie  ;)

Duszmen

Arek,  przy wyjeździe z rynku na Kraków-druga w prawo. Jakieś 600 m po prawej stronie. Co prawda teraz pewnie mało mototowaru ale we wrześniu duuuużo fajnych rzeczy babka miała. Kupiłem np przeciwdeszczowy kombinezon, nówka nie śmigany za 80 zł. Dobre ceny. Polecam.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

TomekAAA

Cytat: Arek w  9 Grudzień 2009, 21:06:10
Tomek a możesz powiedzieć gdzie dokładnie? Mieszkam blisko Jędrzejowa i nigdy nie słyszałem o takowym sklepie  ;)

Jest to sklep z odzieżą używaną i mają również trochę ciuchów na moto i te tekstylne i skórki.

Dokładna lokalizacja: Mapa

Arek

Spoko już wiem gdzie, szczerze mówiąc nigdy tam nie byłem :)