30 Październik 2020, 02:03:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Odświeżanie FZta

Zaczęty przez pendzacy, 7 Grudzień 2009, 11:49:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

pendzacy

Witam. Skoro powoli nadchodzi zima postanowiłem trochę odmłodzić swoją maszynkę. Zamierzam z Yamahy FZ 750 z 85r zrobić coś pomiędzy naked'em a streetem. Konkretnie planuje zaszczepić tył od R6 z 2007r, zmianę przedniej lampy (orginalna jest na kształt tej z poloneza), szerszą oponkę na tyle i parę innych dupereli. Jak na razie mam kupione plastiki od Rki i siedzenia więc niedługo będą montowane to wrzucę jakieś zdjęcia jak to wychodzi

TomekAAA

Tak się zapendziłeś w tych planach, że zapomniałeś o odwiedzeniu Powitalni i podaniu paru słów o sobie.  >:(
Pełny profil i avatar (wiesz, takie zdjęcie np. z Tobą i motorkiem) też jest mile widziane.  ;)

Narka!

Arek

NO plan ciekawy, szczególnie ten zadupek od R6, ale zy on będzie pasował? Cały motorek robisz pod ostry, kanciasty styl? Jak tak to wydaje mi sięże lampa z jakiejś Kawy Z by ładnie wyglądała ;)

ŁukaszFZ1000

Ja tam bym mu wrzucił jakieś turbo, ;D,to by była dopiero rakieta :o
Miałem kiedyś Suzuki GSXR 1100 z tyłem od Gixa K1, nawet ładnie się prezentował
FJ1100->GSXR750->GSXR1100->TL1000R->CBR1000RR->ZX12R->SV1000S->ZZR1100->ZX10R>FZR1000EXUP>FZ1000

pendzacy

Z góry przepraszam za pominięcie Powitalni (sprawa już uregulowana :))
Odnośnie lampy na razie jest od Kymco Agility:) i nawet mi się podoba. A jeśli chodzi o spasowanie...cóż trochę cięcia i przeróbek potrzeba. Przyłożyłem części do obecnego stelaża i nic nie pasuje:) ale to się poprawi. Silnik na razie zostaje w standardzie. Może z czasem będą jakieś modyfikacje (ale raczej gaźniki i tym podobne) teraz wystarczy to 100 koni:)

szakal

przednia lampa montowana w profesjonalny sposób :D Sam się do tego przyłożyłem,no i parę leszków i żubrów :D Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie,ale jak narazie projekt wydaje się dobry. Pendzacy,nie napisałeś jeszcze o zbiorbiczku na płyn chłodzący....butelka po absolucie ;D
Pozdro
Jak nie odbieram to jeżdżę 793-224-824

pendzacy

No tak. Lampa przednia chwilowo zamocowana na opaski dwa kawałki gwintu i obejmy do rurek pcv. No a ze zbiorniczka po butelce z absoluta jestem bardzo zadowolony. Taki miły akcent:)

CIEŃ