31 Październik 2020, 22:07:08

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Bilcza - internet

Zaczęty przez robson, 5 Grudzień 2009, 12:59:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

robson

5 Grudzień 2009, 12:59:51 Ostatnia edycja: 8 Grudzień 2009, 22:04:26 by robson
Właśnie się przeprowadzam i mam problem z netem. Lokalizacja:mapa
Czy można tam zainstalować neostradę czy netię, jest linia tpsa? Orange proponuje radiówkę. Z jakiego dostawcy korzystacie?

Kurka nie umiem wstawiać linków :-[

TomekAAA: Już umiesz! ;D

super
bez podpisu

hubert

ja mam neostrade juz od kilku lat.. w Bilczy raczej nie ma problemow ze stałym łaczem... nie wiem jak jest w tej czesci gdzie mieszkasz, bo to juz jest prawie Bilcza-Zastawie:) wydaje mi sie ze nie powinno byc problemu, bo obok jest spora firma, ktora szyje kołdry itp... oni musza miec tel i net. wiec pewnie ze stałym laczem nie bedzie problemu:)

Naitsabes

Zadzwoń do neostrady lub na ich stronie internetowej jest opcja sprawdzenia czy masz możliwość jej posiadania. Wpisujesz numer telefonu i program daje odpowiedź ale dziwne by było gdybyś nie mógł. Odradzam radiowy, zwłaszcza taki kawał od centrum.

robson

Babka w łączonym salonie orange i tpsa chyba chce mi wcisnąć radiowy, ale zleciłem sprawdzenie możliwości podłączenia neo. Telefonu też jeszcze tam nie mam. Poczekam co powiedzą po wywiadzie technicznym.
bez podpisu

drpyta

Spróbuj Netię ja mam radiowo w tamtych okolicach, nadają w technologi WiMAX, która nie traci jakości jak zwykła radiówka, jest jeszcze dostawca lokalny "Com-Net" normalna radiówka, miałem dawniej, więc nie wiem jak teraz ma z łączem, było nie najgorzej.
Do Neostrady jestem dość uprzedzony, ale u mnie i tak nie ma zasięgu z kabla

robson

Dzięki, wysłałem wiadomość do Netii, że szukam dostawcy to mi odpowiedzieli, żebym sprawdził czy jest kabel tepsy i sie do nich zgłosił, zadzwoniła jakaś panienka i olała temat nawet nie informując, że mają radiówkę. Zgłoszę się do jakiegoś lokalnego dilera netii, pewnie będzie mu bardziej zależało.
bez podpisu

Rob

nie polecam netii, dla mnie to porażka...
Robert 793413323
http://reapersoflifemc.pl/

robson

Może netia da na miesiąc na próbę jak orange
bez podpisu

Arek

ROB czemu tak sądzisz? Ja mam Netię i poza tym że musiałem czekać 3tyg aż jakieś pisemko dojdzie do TP i wróci to raczej wszystko to samo poza ceną i przyłączem co z neostradą. Czasem zdarzały się awarie 2-3 godzinne, poza tym nic.

Może nie obelguje zbytnio tej firmy bo nie mam mozliwości przez kabel niczego innego...Ale 100% taka super na pewno nie jest ;)

Rob

brak zmiennego ip :P ale to szczegół ja mam ciągle kłopoty z netem, a najgorsze jest jak chcesz zgłosic awarie... czekasz z 10min na połaczenie z technikiem który wszystko co może zrobic to powiedziec jak zresetowac modem  :o  totalnie Cie olewają ..... miałem z nimi mase problemów....
Robert 793413323
http://reapersoflifemc.pl/

Arek

Z technikami racja - ja sobie zapamiętywałem numerki które mam wciskać i było z 2min krócej  :D :D
A co do IP to Neostrada też nie ma, pomaga odłączenie i podłączenie z powrotem modemu :D

Niestety taki ktoś jak ja nie może mieć Neostrady, ponieważ mam najnizszy abonament na telefon stacjonarny, a TP zdziera dopiero powyżej 50zł....

blaz

Hej
Nie polecam orange i ery (z era konczy mi sie umowa po dwoch latach meki ) podobno przyzwoicie dziala plus i mozna go wziac na probe, ale z kabla to z kabla....
Błażej Wawszczyk