24 Październik 2020, 08:07:04

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

SV 1000 czy fazer 1000?

Zaczęty przez TOM, 25 Listopad 2009, 23:59:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

mati_cze

A ja troszkę zamieszam :) zastanów się nad czymś czemu można zaufać: HONDA.
I podsunę ci nie litra a 800 a dokładnie VFR 800 vtec.
Masz silnik V4 dobry moment, niezła moc, moto idealne do turystyki!! a i mieście daje sobie rade :) i jak dobrze poszukasz to kupisz wersję z kuferkami i ABS a do tego w standardzie CBS :) sam chciałem kupić ale stwierdziłem że jednak kupie sobie (dziewczynie) drugie moto - Fazerka 600 i będziemy latać na 2 maszynach a nie na jednej - porostu wole latać solo niż z pasażerem. A VFR była brana pod uwagę jako maszyna na 2 osoby i z tendencją pod turystykę - duże przebiegi. A i jeszcze jedno VFR ma silnik nie do zajechania !!
Kim jestem? Jestem sobie:)

TOM

cześć mati :)

wiesz co oglądałem tą hondę co mi wysłałeś podoba mi się ale rzeczywiście tak jak mówisz bardzo moto pod turystykę zrobione chyba nie potrzebuje aż takiego turystyka..... no i trochę mi w nim nie odpowiada cena bo jednak te 13 tysięcy to taka wyjściowa na ten model.... może kiedyś ale dzięki za propozycje:)

A ja w weekend pojechałem obejrzeć SV ładna i nawet mi się to spodobało przejechałem się co prawda nie można powiedzieć wiele po pierwszej jeździe ale na pewno więcej niż bym w ogóle nie siadł:) więc pozycja rzeczywiście trochę bardziej pochylona ale odpowiada mi.... motor jest z Włoch.... i tu się zastanawiam bo nie miałem do czynienia z motocyklami z Włoch miał ktoś  może z was?? na pewno:)
A no i chciałbym w nim zmienić tłumiki na jakieś sportowe bo te standardowe nie do końca mi pasują...tzn widziałem kiedyś sv na sportowych tłumikach jakiś i tak pięknie buczał a na oryginalnych troche mniej basowy dźwięk ma.

Możecie mi polecić jakieś tłumiki do sv?  Darek ty masz sv może coś wiesz na ten temat hmm>> ? nie znam się kompletnie na tłumikach więc pytam czy w ogóle to się opłaca zmieniać:) koleś mi chce sprzedać trochę taniej niż wyjściowa cena to może by mi starczyło na te tłumiki... patrzyłem na allegro ale tam jest ich dosyć mało do tego modelu..
znacie jakieś strony może gdzieś się da kupić jakoś od producenta bezpośrednio albo coś takiego.... 

Kto pyta nie błądzi :)
Tomek O.    tel.500 101 822
Jedziemy? :)

TomekAAA

TOM

ŁukaszFZ1000

2 Grudzień 2009, 01:20:33 #19 Ostatnia edycja: 2 Grudzień 2009, 01:24:08 by ŁukaszCBR
Cytat: TOM w  1 Grudzień 2009, 08:44:43

A no i chciałbym w nim zmienić tłumiki na jakieś sportowe bo te standardowe nie do końca mi pasują...tzn widziałem kiedyś sv na sportowych tłumikach jakiś i tak pięknie buczał a na oryginalnych troche mniej basowy dźwięk ma.

Możecie mi polecić jakieś tłumiki do sv?  Darek ty masz sv może coś wiesz na ten temat hmm>> ? nie znam się kompletnie na tłumikach więc pytam czy w ogóle to się opłaca zmieniać:) koleś mi chce sprzedać trochę taniej niż wyjściowa cena to może by mi starczyło na te tłumiki... patrzyłem na allegro ale tam jest ich dosyć mało do tego modelu..
znacie jakieś strony może gdzieś się da kupić jakoś od producenta bezpośrednio albo coś takiego.... 

Kto pyta nie błądzi :)

Ja do TLRa kupowałem u tego gościa http://moto.allegro.pl/item829224652_sportowe_tlumiki_owalne_do_motocykli_japonskic.html
Nawet wykonał mi oryginalne mocowanie na 4 śruby
Jakość bardzo dobra, cena przystępna, brzmienie fenomenalne ;)
FJ1100->GSXR750->GSXR1100->TL1000R->CBR1000RR->ZX12R->SV1000S->ZZR1100->ZX10R>FZR1000EXUP>FZ1000

pablo

Znajomy ducatista - niejaki Edhaust zajmuje się przerabianiem fabrycznych wydechów (robił to także m.in. w moim klekocie) - w miarę możliwości bezśladowo i daje gwarancję.  Bierze  ok. 220 zł. za komin, efekty (zważywszy na koszta) znakomite.
Jak coś to mogę dać namiar.
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Arek

Sorki za offa, Pablo czy to ten koleś spod Warszawy, Edzio z forum motocyklistów?

pablo

Zgadza się - z Nowego Dworu Mazowieckiego  :)

TOM

pablo to jak tak chwalisz to oczywiście że dawaj namiary:D

właśnie darek też mi pisał o tych tłumikach co mi wysłałeś.... ale rzeczywiście brzmią dobrze?? kurde bo ma kolo tanio dosyć..... tylko to sa takie podróbki jakby:P

ale kto wie sa podrobki dobre i gorsze..... a czasem bardzo dobre:)

pablo