30 Październik 2020, 02:13:20

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Kalendarz 2010

Zaczęty przez pawel, 25 Listopad 2009, 23:54:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

Wrzucę w niedzielę i podam adres.

Brein

Witam

moją propozycję w piątek przywiezie Denwer. Poniżej link.

http://www.breinride.home.pl/inne/kalA2.jpg

Pozdrawiam
Jacek
Kwartalnik: www.swoimidrogami.pl
Koszulki i bluzy motocyklowe: www.forbiker24.pl
Czytelnia motocyklowa: www.motoczytelnia.pl

Naitsabes

Brein fajny projekt ale będę szczery i nie podoba mi się główne zdjęcie. Powinno być bardziej agresywne, rzucające się w oczy: ściagacz, chromy, moc, power... ;) Za to oprawa zdjęcia super.

Brein

Cytat: Naitsabes w 30 Listopad 2009, 20:36:39
Brein fajny projekt ale będę szczery i nie podoba mi się główne zdjęcie. Powinno być bardziej agresywne, rzucające się w oczy: ściagacz, chromy, moc, power... ;) Za to oprawa zdjęcia super.

Kwestia gustu - dla mnie moto to wolność nie agresja - liczy się idea stąd moja propozycja jest taka, w końcu - jedna z wielu.

Pozdrawiam

Naitsabes

30 Listopad 2009, 21:00:59 #19 Ostatnia edycja: 30 Listopad 2009, 21:06:33 by Naitsabes
Źle zabrzmiałem może, nie odbieraj proszę tego jako krytykę ;) Taki to już jest ten język pisany. Projekt super, fajnie że ich trochę jest. Będzie w czym wybierać. Będziesz w piątek?

Brein

30 Listopad 2009, 21:10:39 #20 Ostatnia edycja: 30 Listopad 2009, 21:18:57 by Brein
Naitsabes  nie odebrałem tego jako krytyki (która i tak zawsze jest mile widziana) - tylko się wytłumaczyłem czemu tak akurat ;)
W piątek nawet gdybym chciał to nie dam rady bo na drugą zmianę pracuję, ale to nie istotne - Denwer mi wszystko przekaże.

Pozdrawiam

P.S. no w końcu moto na zdjęciu ma 1300 ccm więc power jest, chrom też ;)

denwer

Ja tylko chciałem dodać że na zdjęciu jest nasz Pałac Biskupi więc coś co jednoznacznie kojarzy się z Kielcami. Myślę że takie zdjęcie jest dużo leprze od jakiegoś zdjątka ściągniętego z netu, które nie nawiązuje do naszego miasta.
(ale jak zwykle to tylko moje skromne zdanie :) ).
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

SebOOl

1 Grudzień 2009, 21:59:24 #22 Ostatnia edycja: 1 Grudzień 2009, 22:02:05 by SebOOl
Uważam że projekt Breina jest zajefajny.
Jest w nim oddane to co powinno być: motocykl, nawiązanie do regionu oraz promocja forum.
Super.

... No może jakiejś ponętnej laski tylko brakło ... ale nie można mieć wszystkiego  :P
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

shpx

Laska by się znalazła... ;)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Brein

Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle...  :P

Późno już, ale... jeśli ktoś chce kalendarz z wzoru: http://www.breinride.home.pl/inne/kalA2b.jpg

udostępniam plik do druku :)
Wystarczy wybrać się do pierwszej lepszej drukarni cyfrowej i zamówić sobie kalendarz dając plik lub podając link:

http://www.breinride.home.pl/inne/kalA2b.zip
(uwaga: 50 MB)

Plik jest na format A2.

Zamawiając A3 z listwami np w "Indze" u Krzyśka powinniście zapłacić około 5 zł za sztukę.

Pozdrawiam

Motorynka

No proszę :)))
mam nadzieje ze w tym sezonie cos dopracujemy, ale to juz w lato musimy zaczac robic fotki i szykowac grafike.

robson

Dobrze, że temat wraca. Szkoda zmarnować takiej pracy. Dobry projekt na oficjalny kalendarz, na prezenty. Wystarczy zrobić drugi projekt z nami w roli głównej lub coś z jajem, który każdy by powiesił w pracy czy w domu, oczywiście obok tego grzecznego :)
bez podpisu