28 Wrzesień 2020, 13:31:10

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Gone but not forgotten

Zaczęty przez piter, 3 Lipiec 2009, 00:05:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

piter

Podaję pod rozwagę admina i użytkowników forum propozycję założenia działu jak w tytule.
Wielu z nas znało, pamięta, nosi w pamięci lub sercu jeżdżców Niebieskich Autostrad. Właśnie ich pamięci ten dział byłby poświęcony. W moim zamyśle jest aby były tam ich sylwetki, może anegdoty ze wspólnego losu motocyklowego, zdjęcia.
Tak by naprawdę byli "not forgotten", Ci co byli nam braćmi, przyjaciółmi dzielącymi wspólną pasję.
Co Wy na to ?
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

Duszmen

Podpisuję obiema rękami, dobry pomysł. O nich nie wolno zapomnieć.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

piter

Uwaga do ankiety - pytanie zawęża krąg tych o których chcielibyśmy pamiętać - ostatecznie nie wszyscy nasi przyjaciele motocykliści odeszli w wyniku wypadku.
Ale myślę, że wszyscy rozumieją intencję i czepiam się szczegółów :))).
Pozdrawiam Forumowiczów
Piter.

SebOOl

Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

shpx

Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

piter

Posłuchajcie,
zaproponowałem dział "Gone but not Forgotten" nie dla zamieszczania linków do notek prasowych o nieszczęściach.
Chciałbym aby dział był poświęcony bliskim nam ludziom a nie kroniką wypadków.
Jak do tej pory w ankiecie wzięło udział 4 osoby. Czyżby to też była forma głosowania ? Jeśli tak to proszę admina o podjęcie decyzji - dział powstaje lub nie. Kronikę wypadków proponuję umieścić gdzie indziej jeśli w ogóle.
Pozdrawiam
Piter

erni

Cytat: shpx w  8 Lipiec 2009, 18:04:08
W sumie to nie wiem, czy to tutaj... czy gdzie dać:
http://www.polskatimes.pl/gazetakrakowska/stronaglowna/138819,stroza-zginal-motocyklista,id,t.html
http://www.grupa-poludnie.info/viewtopic.php?t=8570
Cóż... Kraków wstrząśnięty, ja również.

Znaliśmy z żoną Kaczana - Andrzeja. Młody, fajny chłopak - przez starszych z Grupy- Południe traktowany jak syn. Nadal jesteśmy w szoku :(, jeszcze trochę ponad 2 miesiące temu byliśmy razem na zlocie w Małej....... leżeliśmy wszyscy na trawie patrząc w niebo, pózniej wspólny obiad w Ładnej k/Tarnowa , i my do Kielc a Krakusi z Kaczanem do siebie...... W niedzielę jechałem tą trasą - jeszcze nie wiedząc co się stało..............