25 Październik 2020, 00:32:27

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

witam

Zaczęty przez misiek, 22 Listopad 2009, 15:25:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

misiek

Witam wszystkich motocyklistów i motocyklistki:)) Mam na imię Mateusz i mieszkam w podkieleckiej wsi bilcza. Od przyszłego sezonu(teraz to tylko jazda kolo domu , niestety już nie ta pogoda:D) zaczynam jeździć na poważnie bo ostatnio udało mnie się zakupić fazerka 600 a wcześniej to tylko skuterowe pierdziawki:))
Pozdrawiam misiek

Arek

denwer

Hey. Proszę, uzupełnij profil i dodaj awatara.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

pawel

Witaj na forum.
Zapraszamy na spotkania w każdy piątek od godziny 19 w Karczmie Cztery Konie ul. Kusocińskiego 61A.

Duszmen

Witamy i do KFM-u zapraszamy. :)
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

hubert

22 Listopad 2009, 19:34:38 #5 Ostatnia edycja: 22 Listopad 2009, 19:36:38 by hubert
witam sąsiada:) nawet moj zółty dom na awatara sie zahaczyl...

Naitsabes

Motorynka

No powitać, widze ze w Bilczy wielu wojowników dwukołowych jest :)
A ty Nait uważaj z tym czołem :P no chyba ze kask założysz :)

hubert

oj wielu, wielu.. i caly czas przybywa:)

Szczurkov

BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

karola

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

TomekAAA

Cytat: misiek w 22 Listopad 2009, 15:25:57
Witam wszystkich motocyklistów i motocyklistki:)) Mam na imię Mateusz i mieszkam w podkieleckiej wsi bilcza. Od przyszłego sezonu(teraz to tylko jazda kolo domu , niestety już nie ta pogoda:D) zaczynam jeździć na poważnie bo ostatnio udało mnie się zakupić fazerka 600 a wcześniej to tylko skuterowe pierdziawki:))
Pozdrawiam misiek

Witaj na forum KFM!

Gratuluję zakupu sprzęta.

A odnośnie pogody - Jak to mówi wytrawny motocyklista Rysiek - "nie ma złej pogody, jest tylko źle ubrany motocyklista".
Wczoraj byliśmy w Krakowie, nikt nie narzekał.

Zajrzyj w piątek do K4K o godz. 19.00.

Narka!

kanoma

tome_k

TOM

siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema siema :):)
Tomek O.    tel.500 101 822
Jedziemy? :)