25 Październik 2020, 05:04:03

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/04/10 - MOTOSERCE 2010

Zaczęty przez Alien, 21 Listopad 2009, 09:22:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

Alien

21 Listopad 2009, 09:22:43 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 17:29:55 by TomekAAA
MOTOSERCE 2010 - Kongres Klubów Motocyklowych
treść:
Witajcie!!
Wzorem akcji Motoserce 2009 Kongres Klubów Motocyklowych zaprasza całą świętokrzyską brać motocyklową oraz wszystkie zainteresowane osoby do czynnego udziału w kolejną edycję akcji - MOTOSERCE 2010. Akcja odbędzie się 10-04-2010r..
Obecnie ustalane są szczegóły, miejsce oraz program imprezy.
Wątek na bieżąco będzie uaktualniany.
Spotkania organizacyjne odbywają się w każdą środę w pubie Roadway u zbiegu ulic Tarnowskiej i Prostej na które zapraszamy wszystkich chętnych.
Niezależnie, szczegółowe informacje są dostępne i na bieżąco uaktualniane pod adresem http://www.motoserce.pl/
z poważaniem
  Janusz - Alien

TomekAAA

Taki wpis nie może być bez odpowiedzi!?!?!

Całymi naszymi sercami jesteśmy razem z Akcją MOTOSERCE.

Paru z nas (jak z resztą wiesz) czynnie uczestniczyło w organizacji imprezy Motoserce 2009, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Także deklarujemy swoją pomoc również w przyszłym roku w Motosercu 2010,
zwłaszcza w tym najważniejszym, czyli oddaniu krwi.

W związku z tym, iż spotykamy się dość liczną grupą, proponuję abyś jednak Januszu odwiedził nas
w któryś piątek celem przybliżenia większej liczbie osób czym jest Motoserce i jakie są plany
organizacyjne związane z akcją.

Serdecznie zapraszamy!!!

Alien

Siema Tomku,
dzięki za odpowiedź na mojego posta. Dziękuję również za pomoc w organizacji poprzedniej edycji MOTOSERCA 2009 - doceniam i pamiętam Twoją i innych pomoc, bez tego cała akcja by się nie odbyła. Rozumiem także i aktualną sytuację. W związku z tym  pojawię się jutro wieczorkiem w 4K celem wyjaśnienia niektórych nurtujących Was spraw.
Pozdro
Janusz

kali

8 Styczeń 2010, 14:53:54 #3 Ostatnia edycja: 8 Styczeń 2010, 15:03:12 by kali
KFM  jest gotowe na rozpoczęcie akcji MOTOSERCE 2010 już od niedzieli 10.01.2010.
Jeśli Alien (lub ktoś inny) ma baner to daj znać.
kali

gral

Tak tylko w kwestii formalnej
Praca nad przygotowaniem Motoserca zaczęła się w listopadzie i wtedy tez zostało wystosowane przez Aliena zaproszenie.
Przygotowanie nie polegaja tylko na wywieszaniu banerów

Alien

Witam, dzięki za deklarację współpracy. Pomijam kwestię formy przesłanej informacji, bo jak na razie mój nr telefonu i adres e-mail się nie zmienił i można było się ze mną skontaktować w ten sposób. Czy nasza potencjalna "współpraca" będzie polegała na  wymianie info poprzez forum i poprzez działania typu "daj"? Jeśli jesteście naprawdę zainteresowani to oczekuję na formalny kontakt ze mną lub z ludźmi z którymi wspólnie przygotowujemy całe przedsięwzięcie od listopada 2009 r.

gral

To ja (ktoś inny)
Mam baner więc daję znać
Pomimo piątku popołudnia dalim radę zrobić teraz proszę powiedzieć komu, kiedy i gdzie przekazać

kali

A ja uważałem że więcej jest z dawania niż brania.
Ale człowiek uczy się całe życie.
Nie wspomnę już o formie komunikacji.
Miałem w intencji zamiar=czyn.
Więc szanowni organizatorzy MOTOSERCE 2010 jeśli mielibyście przyjemność do wzięcie udziału w WOŚP i przy tej że okazji rozpropagować akcję MOTOSERCE 2010 to zapraszam do Galerii Echo w niedzielę na godz.16.00 (będzie może możliwość zawieszenia banera)
kali

piter

Cytat: kali w  8 Styczeń 2010, 20:27:34
A ja uważałem że więcej jest z dawania niż brania.
Ale człowiek uczy się całe życie.
Nie wspomnę już o formie komunikacji.
Miałem w intencji zamiar=czyn.
Więc szanowni organizatorzy MOTOSERCE 2010 jeśli mielibyście przyjemność do wzięcie udziału w WOŚP i przy tej że okazji rozpropagować akcję MOTOSERCE 2010 to zapraszam do Galerii Echo w niedzielę na godz.16.00 (będzie może możliwość zawieszenia banera)

Sławku,
niepotrzebne te małe uszczypliwości (tym bardziej, że ten styl to dla mnie jest zarezerwowany  :D - nie za darmo dorobiłem się "obserwacji"). A powiem Ci, że Twój poprzedni post był silnie enigmatyczny i niezrozumiały. Reszta to konsekwencja. Tak myślę.
Pozdrawiam
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

Iza

Ogłoszenie, ogłoszenie  8)

Wiadomo od listopada, że włączamy się w akcję MOTOSERCE.
Ponieważ podczas luźnych rozmów padają deklaracje dot.  chęci oddania krwi bardzo proszę w tym wątku o wpisywanie się na listę.
Potrzebujemy z Magdą-miją zebrać tylko i aż 30 osób!!!   ;D

Na jesieni trudno było byśmy się ostatecznie skrzyknęli w krótkim czasie, stąd moja wczesna prośba.
Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z nas nie mogą oddawać krwi (sama jestem tego przykładem), jednak proszę byśmy przekazywali informacje dalej, tak aby z dużego forum móc zebrać wskazaną powyżej grupę.

Bardzo proszę o zapoznanie się z informacjami podanymi przez RCKiK http://www.rckik-kielce.com.pl/inf/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=10&id=27&Itemid=60

Dzięki wielkie  :-*

Radek

Cytat: Iza w 14 Styczeń 2010, 16:39:42
Ogłoszenie, ogłoszenie  8)

Wiadomo od listopada, że włączamy się w akcję MOTOSERCE.
Ponieważ podczas luźnych rozmów padają deklaracje dot.  chęci oddania krwi bardzo proszę w tym wątku o wpisywanie się na listę.
Potrzebujemy z Magdą-miją zebrać tylko i aż 30 osób!!!   ;D

Na jesieni trudno było byśmy się ostatecznie skrzyknęli w krótkim czasie, stąd moja wczesna prośba.
Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z nas nie mogą oddawać krwi (sama jestem tego przykładem), jednak proszę byśmy przekazywali informacje dalej, tak aby z dużego forum móc zebrać wskazaną powyżej grupę.

Bardzo proszę o zapoznanie się z informacjami podanymi przez RCKiK http://www.rckik-kielce.com.pl/inf/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=10&id=27&Itemid=60

Dzięki wielkie  :-*

1 Radek

kali

14 Styczeń 2010, 17:03:54 #11 Ostatnia edycja: 14 Styczeń 2010, 17:09:09 by Naitsabes
1 Radek
2 Kali
kali

denwer

1 Radek
2 Kali
3 Denwer (na 95%)
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

miccal

1 Radek
2 Kali
3 Denwer (na 95%)
4 miccal  (na 100% :) )
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

piter

1 Radek
2 Kali
3 Denwer (na 95%)
4 miccal  (na 100% :) )
5 Piter - dałem w zeszłym, dam i teraz
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925