29 Listopad 2020, 16:24:17

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

zaczynamy!!!J

Zaczęty przez blaz, 9 Listopad 2009, 23:03:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

blaz

Robi sie zimno, a w rubryce pusto tak wiec zaczynam ja!!!
Co z tego wyniknie ocenicie na wiosne.

Faza pierwsza przerobki rozbieranie....

Rozbieranie idzie najszybciej rozkrecamy i rozkrecamy i nie myslimy (jeszcze) kto i jak zlozy to wszystko do kupy....

Jak dojde do nastepnego etapu - napisze
Błażej Wawszczyk

mati_cze

9 Listopad 2009, 23:09:27 #1 Ostatnia edycja: 9 Listopad 2009, 23:33:54 by mati_cze
a ja już skończyłem :)
chociaż przydałby się jakiś rasowy sportowy custom w kielcach!! może za rok 2 lata coś zaczne przerabiać przy swoim moto.
Kompresor mi sie marzy i mono wahacz.
Kim jestem? Jestem sobie:)

Arek

A coś więcej odnośnie projektu? ;) ;)
Co, jak na co, po co? :D

ŁukaszFZ1000

No to teraz ja
Narazie też czeka mnie rozkręcanko, czyszczenie,wymiany, prace regulacyjne itp.
Zamierzam zalożyć EGCV(taki hondowski EXUP), i Power Commander III, może sportowe filtry
Turbo kitu narazie nie zakładam bo trosiu przydrogi jest (ok.14000 zł) ;D
FJ1100->GSXR750->GSXR1100->TL1000R->CBR1000RR->ZX12R->SV1000S->ZZR1100->ZX10R>FZR1000EXUP>FZ1000

Duszmen

Hej, dajcie 5 minut odpoczynku. Przecież się śmiga jeszcze  ;D W niedzielę z Ernim i Karolą pośmigaliśmy i Sphx'a po drodze złapaliśmy  :D

Motocykle są wszędzie.....

Mam trochę chęci na nowe chromy ale napiszę wam za parę dni jak zacznę.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

blaz

Cytat: Arek w  9 Listopad 2009, 23:17:35
A coś więcej odnośnie projektu? ;) ;)
Co, jak na co, po co? :D

Tak w skrócie to wypolerowac co sie da, wymienic blotniki i nie tylko, i zrobic z mojej saberki cos w stylu cruisera...
Błażej Wawszczyk

mati_cze

To ja przetłumaczę: 
- zero planu, masa bałaganu i zobaczymy co się urodzi :) a resztę części co zostanie sprzedać albo zbudować drugie moto :)

po prostu z Blaz znamy się od lat :)

shpx

Mnie też czeka rozbiórka przodu. Niespecjalnie mogę coś stuningować, ale poprawię sobie mocowania nawigacji (po ostatniej wpadce) i usztywnię konstrukcję dzioba.
Planuję też dołożyć licznik rowerowy :) bo mimo, że mam komputer, to jednak da mi to kilka informacji, jakich w kompie nie posiadam (np. Vmax :D )
Zacznę od wypadu do Castoramy po komplet kluczy torx - może coś polecacie?
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

mati_cze

Tak jak już napisałem wcześniej
Ja już skończyłem tzn:

- pomiar przedniego zawieszenia - skutkiem czego są nowe lagi,
- nowe ustawienia zawieszenia (przód i tył),
- sprawdzenie zaworów, i synchronizacja gaźników,
- uzupełnianie braków w mocowaniach (plastiki i wydech),
- wymiana łożysk w tylnym kole,
- uszczelnienie wydechów,

i to chyba wszystko :)
Teraz tylko śmigać :)

Arek

Łukasz, nie lepiej zainwestowac w cały, dobry układ - beż żadnych udziwnień, aż tak potrzebny CI mocny doł? Ja bym dał tylko PC III i wydech, myślę że jakbyś dobrze popytał to z toru kupiłbyś coś taniej, albo ktoś mógłby załatwić ;)

Shpx - ja bym nie kupował w CAstoramie, bo przepłacisz za shit....Wolałbym na allegro kupić za ok. 130zł skrzyneczkę  Covala (2 lata gwarancji, kolega ma i poleca), albo same jakieś markowe Torxy - firm jest dużo, miałem stycznośc m.in. z NeoTools, Betą, Geodore - mogę polecić w 100%. Topex - tylko do skuterka, i to bez zapieczeń ;D

shpx

Dzięki za info Arek. Ja to taka noga jestem z majsterkowania, że każda informacja, nawet totalnie bazowa jest przydatna!
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Arek

No nie dziwie sie, też na początku nie grzebałbym przy takiej furze (ale zapewne tylko na początku xD).

No z kluczami tak niestety jest, ja bynajmniej zestawu z castoramy nie kupie (oczywiście tego podstawowego), szczególnie wierteł i niewymiarowych płasko-oczkowych.....O Pro-grzechotkach nie wspominając.

Owszem ktoś powie są fajne zestawy - ale 250zł za skrzyneczke to na allegro są połowe tańsze. Udanego majsterkowania!

blaz

Cytat: mati_cze w 10 Listopad 2009, 12:05:13
To ja przetłumaczę: 
- zero planu, masa bałaganu i zobaczymy co się urodzi :) a resztę części co zostanie sprzedać albo zbudować drugie moto :)

po prostu z Blaz znamy się od lat :)

Niestety nie moge sie z Toba zgodzic bo projekt jest bardzo dokladnie przemyslany a nie chce zdradzac szczegolow...
mam m.in porobione szblony papierowe i wiem bardzo dokladnie co chce i jak ma to wygladac!
Błażej Wawszczyk

ŁukaszFZ1000

Cytat: Arek w 10 Listopad 2009, 21:23:27
Łukasz, nie lepiej zainwestowac w cały, dobry układ - beż żadnych udziwnień, aż tak potrzebny CI mocny doł? Ja bym dał tylko PC III i wydech, myślę że jakbyś dobrze popytał to z toru kupiłbyś coś taniej, albo ktoś mógłby załatwić ;)

Arek, no właśnie zależy mi trochę na poprawie dołu i elastyczności , bo CBR ki 1000 tak mają że do 3000-4000 obr. się trochę "mulą", dopiero póżniej dostają kopa, EGCV powinien pomóc nie wspominając o PC

Apropo jakby ktoś miał na zbyciu PC III do CBR 1000 RR chętnie przygarne :)
FJ1100->GSXR750->GSXR1100->TL1000R->CBR1000RR->ZX12R->SV1000S->ZZR1100->ZX10R>FZR1000EXUP>FZ1000

Duszmen

Błażej, teraz to poległeś  ;D Słowo się rzekło więc jak nie zrobisz do wiosny maszyny to Ci wybiorę nabiał  ;D
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20