29 Listopad 2020, 16:46:27

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/04/24 - Otwarcie sezonu K-ce 2010 MSQExpo

Zaczęty przez pwmiki, 7 Listopad 2009, 00:46:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

MiszCZu

Na stronce SHL w regulaminie zlotu znalazłem coś o kasce, każdy ma uczestnik zlotu ma wpłacić 15 zł ?? a co do hamowni to bardzo chętnie z niej skorzystam, zobaczymy ile koników biega już po polach  ;D ;D

Naitsabes

Zloty są odpłatne i nasz niestety wyjątkiem nie będzie (to chyba nic nadzwyczajnego?)

Osoby pracujące podczas zlotu wejdą za free.

motogirl27

A ja chętnie bym się przyłączyła do pomocy jednak sama będę jako wystawca i "sponsor" nagród w konkursach wiec realnie nie jestem w stanie być w 2 miejscach na raz ale jednak dałam się namówić na te targi szkoda tylko ze komisja od spraw dotacji przyczepiła się że nie jestem stolarzem i mam problem z dotacją bo tak to bym była w stanie zrobić naprawdę "wypasione" gadżety na nagrody a tak bez maszyn to lipa ale i tak będą ładne. Mam nadzieje ze wyjdzie wszystko ok a w przyszłym roku będą to 2 hale a nie jedna tylko ten zlot taki troszkę beznadziejny do 22?! to co nie którzy nie zdążą wytrzeźwieć hehe jest jeszcze jedno wyjście niedaleko targów jest las można by sie tam na polance rozbić i przekimać a z tego co wiem to bilety maja być jednak po 10 na targi oba motocyklowe i w drugiej hali Matka i dziecko no cóż mamusie z dziećmi do jednej hali tatusiowie do drugiej

MiszCZu

OKo dzięki za info  ;) ;) do zobaczenia na drodze  8) 8)

tomekmajesty

go your own way

Arek

Z lasem to pewnie zaraz pojawią się problemy toalet, śmiecenia itd.....

tomekmajesty

eeee teraz ludek jest bardziej kulturalny ;)
to nie czasy jak na juwenaliach, gdzie stosunki podczas koncertów na świeżym powietrzu się odbywały, teraz prysznic, łózeczko, feromony i inne gadżety ;D
go your own way

Arek

Niby tak, ale z tego względu trzeba mieć to na uwadze również :D zeby tez potem nikt nie opowiadał "a pamiętacie jak (....) było w Kielcach? Oczywiście żeby opowiadali ZAJEFAJNIE ;D

motogirl27

3 Marzec 2010, 22:18:48 #83 Ostatnia edycja: 4 Marzec 2010, 13:36:56 by motogirl27
ZAJEFAJNIE  to może być do 22 a potem?! no cóż wygonią nas z terenu targów i "róbta co chceta" zlot po zbóju kiełbaska grill..no i lepiej nie pic bo o 22 trzeba znikać gdzieś nie wiadomo gdzie tzn taką opcję mają przyjezdni my miejscowi troszkę lepiej.

Naitsabes

Nie uciekajmy od wątku głównego. Taki układ może ma swoje minusy ale ma też plusy. To jest nasza druga impreza, a pierwsza na taką skalę. Sami byśmy sobie nie poradzili. Więcej optymizmu ;)

motogirl27

2 impreza tego typu ok Zlot 2 dniowy z tego co pamiętam z broszurki reklamowej i pytam nie w celach "złośliwości" jak może być zlot 2 dniowy bez "noclegu". W ramach "przypomnienia bądź też może nawet niewiedzy parę lat temu było kilka imprez tego typu w naszym regionie takich powiedzmy zlotów w Oblęgorku na "Ranchu u Rekina" oraz nad zalewem w Zagnańsku dało się? Dało i było całkiem fajnie mimo dość zawężonego grona motocyklistów no a tu no niestety bardzo okrojone grono chyba będzie bo nie sądzę ze dużo ludzi będzie chciało uczestniczyć w "zlocie" płatnym gdzie o 22 muszą się ewakuować mówię tu o osobach spoza Kielc spora grupa moich koleżanek motocyklistek chętnie by przyjechała ale opcja brak noclegu sprawia ze  już nie bardzo im się to uśmiecha ewentualnie wynająć jakiś pokój czy coś w tym typie + wjazd na zlot/targi no troszkę to niedopracowane i z lekka nieprzemyślane do końca. Ja w tej sytuacji zaoferowałam nocleg znajomym wystawcom jeśli się zdecydują i kilku znajomym motocyklistom ale to i tak 30km do targów więc nie wiem czy będą reflektowali bo jak wiadomo zlot to zlot każdy chciałby poszaleć chlapnąć coś % i mieć gdzie namiot rozbić i przenocować, na przyszłość jeśli ma ten zlot odnieść "sukces" to trzeba to inaczej zorganizowac

Duszmen

Dla informacji ogółu:
Zloty są i jednodniowe, natomiast KFM jako takie ma w zadaniu otwarcie sezonu motocyklowego, zaś zorganizowania zlotu podjął się p.Ryszard i to głównie motocykli SHL i pojazdów zabytkowych (patrz ulotka)

http://www.targikielce.pl/index.html?k=msqexpo&s=zlot_motocykli
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

pawel

Cytat: motogirl27 w  4 Marzec 2010, 13:51:03
2 impreza tego typu ok Zlot 2 dniowy z tego co pamiętam z broszurki reklamowej i pytam nie w celach "złośliwości" jak może być zlot 2 dniowy bez "noclegu". W ramach "przypomnienia bądź też może nawet niewiedzy parę lat temu było kilka imprez tego typu w naszym regionie takich powiedzmy zlotów w Oblęgorku na "Ranchu u Rekina" oraz nad zalewem w Zagnańsku dało się? Dało i było całkiem fajnie mimo dość zawężonego grona motocyklistów no a tu no niestety bardzo okrojone grono chyba będzie bo nie sądzę ze dużo ludzi będzie chciało uczestniczyć w "zlocie" płatnym gdzie o 22 muszą się ewakuować mówię tu o osobach spoza Kielc spora grupa moich koleżanek motocyklistek chętnie by przyjechała ale opcja brak noclegu sprawia ze  już nie bardzo im się to uśmiecha ewentualnie wynająć jakiś pokój czy coś w tym typie + wjazd na zlot/targi no troszkę to niedopracowane i z lekka nieprzemyślane do końca. Ja w tej sytuacji zaoferowałam nocleg znajomym wystawcom jeśli się zdecydują i kilku znajomym motocyklistom ale to i tak 30km do targów więc nie wiem czy będą reflektowali bo jak wiadomo zlot to zlot każdy chciałby poszaleć chlapnąć coś % i mieć gdzie namiot rozbić i przenocować, na przyszłość jeśli ma ten zlot odnieść "sukces" to trzeba to inaczej zorganizowac

Sprawy noclegów jest w trakcie omawiania. Trochę cierpliwości.

tomekmajesty

sekretariat zjazdu działa bardzo sprawnie, wczoraj wieczorem wysłałem zgłoszenie
dzisiaj dostałem potwierdzenie zarejestrowania mnie z motorkiem :)
tylko tak trzymać :-*
go your own way

kali

kali