4 Grudzień 2020, 07:53:40

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/04/24 - Otwarcie sezonu K-ce 2010 MSQExpo

Zaczęty przez pwmiki, 7 Listopad 2009, 00:46:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

ryś

Mam nadzieję że jako prawdziwi pasjonaci czytuja koledzy prasę motocyklowa.
Polecam gorąco Swiat  Motocykli nr 2/2010 i felieton Lecha Potyńskiego.
Miłego czytania i bezbolesnych przemyśleń. A dla co niektórych głębokich refleksji.

Rafal

cytołem cytołem  ;)Pytanie tylko ilu tak naprawdę czyta to pismo lub podobne jemu

Banitaa1

Bądzmy optymistami napewno się uda :) i z każdym  rokiem będzie lepiej
nie odrazu Kraków zbudowano a nasz region ma tradycje i warto aby inni ja poznali
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje:)

hubert k

PANOWIE A CO Z NOCLEGAMI DLA PRZYJEZDNYCH
MAM PARU KOLEGÓW CO CHĘTNIE BY ZAJRZELI
jawka50, ogar50,jawa 350,jawa350ts,gs500

kali

Hubert noclegi biorę na siebie podaj dane: ile osób, od kiedy i na jakie warunki sa przygotowani.
kali

sebo

11 Luty 2010, 22:02:43 #65 Ostatnia edycja: 12 Luty 2010, 09:02:37 by sebo
Uważam, że cel zacny. Bardzo chciałbym pomóc. Niestety , a raczej na szczęście ważne sprawy rodzinne w tym czasie w życiu się wydarzą, więc sami rozumiecie... Zaglądnę na chwilę zobaczyć co i jak. Duchowo jestem z Wami!
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

hubert k

OK KALI
ale bardziej chodzi o to czy będą jakieś pola namiotowe, ile będzie to kosztować
a może jakieś pokoje do wynajęcia :D
dopytuję dla kolegów z forum gs 500
jawka50, ogar50,jawa 350,jawa350ts,gs500

kali

12 Luty 2010, 10:51:39 #67 Ostatnia edycja: 12 Luty 2010, 10:54:10 by kali
Hubert z polami namiotowymi może być ciężko, chyba że gdzieś w okolicy Kielc (około 20km).
Jeśli chodzi o kwatery prywatne, agroturystykę to tak i bliżej Kielc i w samych Kielcach.
Na samych Targach jest to niemożliwe, to są Targi nie Zlot.
Zakładam, że w granicach 20-35 zł znajdzie się noclegi dla Twoich przyjaciół.
Serwusik.
kali

Radek

pawel

Sprawa do omówienia:
Kilka km od Targów dokładnie w Nowinach jest duże schronisko + parking.
Droga jest w miarę prosta od Targów tylko z 15 min trzeba jechać.
http://www.ventus.noclegiw.pl/
Co sądzicie o tym miejscu czy nie jest za daleko? Jeżeli tak to można się wybrać i porozmawiać z dyrekcją o tym czy zgodzi się przyjąć motocyklistów itp.
Googlowałem i za wiele nie ma miejsc w miarę tanich z parkingiem w okolicach Targów.

Przyszedł do głowy mi jeszcze jeden pomysł ale nie wiem czy wykonalny.
Na pewno na targach nie będą wykorzystane wszystkie hale. Może za 5zł/osoba można by z jednej hali zrobić noclegownie. We własnym zakresie karimata i śpiwór - Tomek i Sebool macie dojście do gościa organizującego Targi może warto mu to zaproponować dla niego to zawsze jakaś dodatkowa kasa.

Arek

DO Nowin dośc blisko, tylko jaka będzie cena? Bo widać na zdjęciach luksusy.... ;)

pawel

Cytat: Arek w 28 Luty 2010, 21:17:25
DO Nowin dośc blisko, tylko jaka będzie cena? Bo widać na zdjęciach luksusy.... ;)

Dla nas wydaje się blisko ale dla kogoś z innego miasta to kawałek. Druga sprawa trzeba jechać czyli odpadają %.
Ceny na stronie.

tomekmajesty

no i super, impreza na początek, nie odmówię sobie przyjemności bycia na niej,
ale rzeczywiście mają rację ci co piszą o wysokich cenach udziału wystawców, przecież jak bywamy na motobazarze w Łodzi czy na innych to jest inna liga niż to co proponują Targi Kielce, niestety
go your own way

Radek

Cena stoisk została przez targi zweryfikowana. Można mieć stoisko od 480 zł wiec to już nie są wielkie pieniądze.
Z nowych wieści, to na zlocie będzie można sprawdzić swoja maszynę i skorzystać z hamowni.
W najbliższy piątek spotykamy się w Tequili i omawiamy tematy organizacyjne.

sebo

Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708