20 Wrzesień 2020, 11:22:42

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/04/24 - Otwarcie sezonu K-ce 2010 MSQExpo

Zaczęty przez pwmiki, 7 Listopad 2009, 00:46:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

blaz

22 Styczeń 2010, 14:55:45 #45 Ostatnia edycja: 22 Styczeń 2010, 14:58:25 by Naitsabes
Ruszamy z listą osób chcących włączyć się w organizację :

1. SebOOl
2. Andrzej
3. Kali
4. Rob
5. Radek
6. Erni
7. Nait
8. Mario Kawasaki
9. Duszmen ( dotąd dopóki będę  :-\ )
10. Motorynka
11. Włodek
12. Blaz
13. Caprik

Edit
Błażej Wawszczyk

Iza

Ruszamy z listą osób chcących włączyć się w organizację :

1. SebOOl
2. Andrzej
3. Kali
4. Rob
5. Radek
6. Erni
7. Nait
8. Mario Kawasaki
9. Duszmen ( dotąd dopóki będę  :-\ )
10. Motorynka
11. Włodek
12. Blaz
13. Iza

kazik

Cytat: Radek w 22 Styczeń 2010, 11:42:29
Co do biletów, jak już pisałem uczestnik Zlotu (motocyklista z motorem) płaci za wjazd i będzie miał wejście na targi i wszystkie imprezy towarzyszące, pokazy, wieczorne koncerty... Wjazd jest ważny na 2 dni. cena biletu uczestnika zlotu oscyluje (nieoficjalnie 20-15zł) ze wskazaniem na 15

A co z pasażerem będzie traktowany jak zwiedzający ??????
Jest to dość istotne 30 - 40 zł za wjazd 2 osób to trochę dużo .
Chyba że będą faktycznie ciekawe atrakcje
Pozdrawiam

michal_brodowski

Witam.
Dlaczego data jest ustalona dla motocykli z przed 1970 roku a nie np z przed 1985r. (25 lat i więcej)?

Naitsabes

28 Styczeń 2010, 19:37:26 #49 Ostatnia edycja: 28 Styczeń 2010, 22:26:30 by Naitsabes
Ta część imprezy to już nie nasza broszka ;)

michal_brodowski

to pewnie przez to, że na spotkaniach nie jestem ale nie wiem o co chodzi z tym rocznikiem - kto go ustala nie KFM
za co KFM będzie odpowiadać?

TomekAAA

Cytat: Cichy w 29 Styczeń 2010, 17:04:28
to pewnie przez to, że na spotkaniach nie jestem ale nie wiem o co chodzi z tym rocznikiem - kto go ustala nie KFM
za co KFM będzie odpowiadać?

Chyba, rzeczywiście musisz się w piątek pojawić!  ;D

Naitsabes

Ciężko mi dokładnie sprecyzować bo organizacja jest w toku. Ogólnie będziemy odpowiadać za wszystko co tyczy się rozpoczęcia sezonu. Parada, konkursy (miss, najładniejsze moto), parking dla maszyn który musimy obstawić, załatwić zespoły, jakieś nagrody do konkursów, pokazy (np. stunt) i inne. Dokładny rozkład imprezy powinien wkrótce się ukazać. Wtedy trzeba będzie przydzielić osoby do poszczególnych zadań. Szczegóły będą się pojawiać jak tylko będą dopracowane i klepnięte.
Wszelkie ustalenia dotyczące SHLek czy pojazdów zabytkowych nie leżą w naszych rękach. My tylko z Panem Mikurdą współpracujemy by to się razem kupy trzymało. Powiem szczerze, że nawet nie wiem o co chodzi z tą datą.

motogirl27

Widzę ze  atrakcje dla zwiedzających będą całkiem fajne tylko zastanawiam sie czy naprawdę wiele będzie do oglądania na targach z 2 powodów:
1. W tym samym terminie jest rozpoczęcie sezonu motocyklowego i bazar motocyklowy w Lublinie
2. Ja jako "potencjalny wystawca"(dość egzotyczny i bezkonkurencyjny jak na razie ograniczę się jedynie do odwiedzenia tej imprezy) i  po rozmowie z wieloma znajomymi również "wystawcami" szczerze wątpię że co 30 z nich się zdecyduje tu pokazać wogóle,  ze względu na ceny stoisk i faktu ze to pierwsza taka impreza wiec może być delikatnie mówiąc klapą tak jak to było 24 stycznia w Halach Expo w Warszawie mimo że cena za stoisko prawie 25m2 wynosiła 122zł a nie ponad 2500.
A tak przy okazji info o tej imprezie na MOTOKRAINIE zamieściłam.

Naitsabes

Wiele imprez motocyklowych się na siebie nakłada. Jestem przekonany, że jak tylko pogoda dopisze to pojawi się liczne grono motocyklistów. Czas pokaże, wierzymy, że wszystko się uda na piątkę.

TomekAAA

Cytat: motogirl27 w  1 Luty 2010, 00:45:25
Widzę ze  atrakcje dla zwiedzających będą całkiem fajne tylko zastanawiam sie czy naprawdę wiele będzie do oglądania na targach z 2 powodów:
1. W tym samym terminie jest rozpoczęcie sezonu motocyklowego i bazar motocyklowy w Lublinie
2. Ja jako "potencjalny wystawca"(dość egzotyczny i bezkonkurencyjny jak na razie ograniczę się jedynie do odwiedzenia tej imprezy) i  po rozmowie z wieloma znajomymi również "wystawcami" szczerze wątpię że co 30 z nich się zdecyduje tu pokazać wogóle,  ze względu na ceny stoisk i faktu ze to pierwsza taka impreza wiec może być delikatnie mówiąc klapą tak jak to było 24 stycznia w Halach Expo w Warszawie mimo że cena za stoisko prawie 25m2 wynosiła 122zł a nie ponad 2500.
A tak przy okazji info o tej imprezie na MOTOKRAINIE zamieściłam.

Czasami trzeba przedłożyć pasję nad biznes i wspomóc region w promowaniu się, właśnie aby klapy nie było a sukces,
a za rok nie będziesz musiała koleżanko do Lublina pędzić tylko w Kielcach się promować.

Zapraszamy na nasze spotkanie, może coś ciekawego się dowiesz co skłoni Cię nie tylko do pojawienia się jako gość ale może jako wystawca. Może my się dowiemy co skusi Ciebie i znajomych "wystawców" żeby tu się promowali.

Pozdrawiam i zapraszam w piątek do K4K!

motogirl27

Owszem nie powiem chętnie byśmy się wypromowali w CK tak jak i wielu innych wystawców ale nie za tą cenę na takie promowanie to mogą sobie pozwolić firmy z dużym dochodem a nie producenci np. sakw, koszulek moto czy nawet my. A za te pieniądze mogą się "pokazać" przynajmniej na 20 imprezach(bazarach , wystawach ot np. na giełdzie  Międzynarodowe Targi Gdańskie SA czy w Halach Expo w Warszawie) za masakralnie niższą cenę. I tak np. moja znajoma (producent sakw i galanterii skórzanej "EVKA") powiedziała ze za tą cenę to woli do Niemiec na bazar motocyklowy jechać bo w sumie taniej ja to wyniesie zresztą tak jak pisałam post wyżej wielu wystawców tak samo do tego podchodzi niestety takie są realia. Owszem ktoś kto ma salon H-D czy inny to go stać na to żeby tyle kasy zapłacić i się pokazać.
Ale mimo wszystko mam nadzieje że będzie fajna impreza a na pewno się na niej pojawimy z mężem ale jako zwiedzający może kiedyś będzie nas stać na "tą drugą opcję"

MarcinKielce

1 Luty 2010, 19:28:33 #57 Ostatnia edycja: 1 Luty 2010, 22:09:47 by MarcinKielce
Z ogromną chęcią bym się przyłączył ale nie wiem czy moja "motorynka" to wytrzyma:):):) no i nie wiem jak wszyscy będą patrzeć na mnie że "kibel" przyjechał, pomyślą że Toi-Toi wymieniają :):):)
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

PL 86

5 Luty 2010, 14:10:19 #58 Ostatnia edycja: 5 Luty 2010, 14:11:52 by mroczny
Cytat: MarcinKielce w  1 Luty 2010, 19:28:33
no i nie wiem jak wszyscy będą patrzeć na mnie że "kibel" przyjechał, pomyślą że Toi-Toi wymieniają

nie patrz na to co będą myśleć, ludzie z natury są wredni (kilka przykładów z KMF by się znalazło) kładz pał..... na bojcory , masz ochotę się pojawić to zapraszamy.

caprik

Cytat: MarcinKielce w  1 Luty 2010, 19:28:33
Z ogromną chęcią bym się przyłączył ale nie wiem czy moja "motorynka" to wytrzyma:):):) no i nie wiem jak wszyscy będą patrzeć na mnie że "kibel" przyjechał, pomyślą że Toi-Toi wymieniają :):):)

zgodzę się z kolegą wyżej,

nie patrz na ludzi !!! rób to co lubisz i nie ważne czym jeździsz, lecz ważne że jeździsz !!!

zapraszamy
Samochody specjalne, wedle życzenia, wedle marzenia, projekt, wykonanie --- niebawem na własnym moto a tym czasem na 10-tce, pięknej z Akashi japonce :) ups zapomniałem o poczciwej i wiernej SU - gixer 1100 olejak w fazie metamorfozy :)