20 Wrzesień 2020, 04:58:28

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/04/24 - Otwarcie sezonu K-ce 2010 MSQExpo

Zaczęty przez pwmiki, 7 Listopad 2009, 00:46:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

pawel

tusiedzieje.info, wici.info oraz gazetę wyborcza zloty motocyklowe biorę na siebie w sumie to tylko uzupełnić wpisy które już wcześniej zostały wysłane jeszcze  2009 roku :)

pawel

Pytanko impreza organizowana przez KFM trwa jeden czy dwa dni i co z noclegami???

Naitsabes

Tak, nasz udział jest dwudniowy. Sprawa noclegów jest w toku. Więcej w temacie zorientowany jest Kali.

Arek

Jeżeli wszystko ładnie pójdzie to chętnie deklaruję się, tylko ze względu na blisakość matury nic nie mogę obiecać. Postaram się zjawić na spotkaniu ew. przez Kasię możecie ważne sprawy, lub na forum ;) Jako pierwsza impreza trzeba wypaść jak najlepiej :)

Andrzej

19 Styczeń 2010, 02:13:05 #34 Ostatnia edycja: 19 Styczeń 2010, 02:25:17 by Andrzej
Cytat: Naitsabes w 16 Styczeń 2010, 22:53:15
Uwaga do osób chcących pomóc podczas imprezy. To będą 2 dni, zapewne ciężkiej pracy. Osoby te prawdopodobnie nawet nie wyjadą na paradę (sam nad tym ubolewam). I jeśli ma ktoś się zadeklarować, a potem podczas imprezy sprawę porzucić i pójść się bawić to niech odpuści. Pracy jest dużo, a rąk do roboty, wbrew pozorom, niewiele i będziemy potrzebować wszelkiej pomocy od początku imprezy aż do samego końca. To będzie poważniejsza sprawa niż w przypadku zakończenia sezonu 2009 w stangrecie z racji rozmiaru imprezy jak i umowy miedzy nami a targami. To my odpowiadamy za sprawy związane z KFMowską częścią imprezy. Dlatego prosimy o poważne podejście do sprawy oferując pomoc podczas samej imprezy.
Szczegóły są cały czas uklepywane. Wstępnie osoby które się zadeklarują mają nieodpłatny wstęp na imprezę, dostaną identyfikator organizatora, kamizelkę i mamy nadzieję, że i walkie-talkie by mieć kontakt m.in. z ochroną.
Tak więc, raz jeszcze, zapraszamy wszystkich, chcących się trochę poświecić dla dobra sprawy, do czynnego udziały w organizacji imprezy.

Ruszamy z listą osób chcących włączyć się w organizację :

1. SebOOl
2. Andrzej

caprik

Samochody specjalne, wedle życzenia, wedle marzenia, projekt, wykonanie --- niebawem na własnym moto a tym czasem na 10-tce, pięknej z Akashi japonce :) ups zapomniałem o poczciwej i wiernej SU - gixer 1100 olejak w fazie metamorfozy :)

hubert k

jawka50, ogar50,jawa 350,jawa350ts,gs500

kali

20 Styczeń 2010, 12:25:39 #37 Ostatnia edycja: 22 Styczeń 2010, 11:34:08 by Radek
Ruszamy z listą osób chcących włączyć się w organizację :

1. SebOOl
2. Andrzej
3. Kali
4. Rob
5. Radek
6. Erni
7. Nait
8. Mario Kawasaki
9. Duszmen ( dotąd dopóki będę  :-\ )
10. Motorynka
11. Włodek

Edit: by nie zaśmiecać wątku, będę edytował listę.
kali

caprik

chyba jestem za świeży i nie bardzo wiem jak to u Was się odbywa ale na ile będę mógł służę pomocą. (w razie "w" dostępny pod meilem m.zubilewicz@interia.pl)

pzdr
Samochody specjalne, wedle życzenia, wedle marzenia, projekt, wykonanie --- niebawem na własnym moto a tym czasem na 10-tce, pięknej z Akashi japonce :) ups zapomniałem o poczciwej i wiernej SU - gixer 1100 olejak w fazie metamorfozy :)

Motorynka

21 Styczeń 2010, 17:25:03 #39 Ostatnia edycja: 22 Styczeń 2010, 14:51:02 by Duszmen
Aha to główno prowadzącej juz nie chcecie?? :P dobrze to ja sobie wezme udzial w missssss :D

Naitsabes

Caprik, lista dotyczy osób chcących pomóc podczas samej imprezy. Będzie potrzeba minimum, podkreślam minimum 20 osób. Może nawet 30, na tą chwilę ciężko oszacować. Część będzie przydzielona do pomocy przy organizacji parkingu dla przybywających, część do konkursów itp. itd. Im więcej osób tym lepiej. Jak nas będzie na tyle to i zmiany rozporządzimy by nie stać całą imprezę i może coś z niej skosztować. Ale to są szczegóły na które jeszcze trzeba poczekać.

kazik

Witam
Czy znane są już ceny biletów na planowaną imprezę rozpoczęcia sezonu .
Skąd moje pytanie .
W jednym z postów napisane jest , że osoby organizujące tą imprezę będą miały wstęp wolny .
Wszystkie imprezy targowe są płate a  sugerując się postem jednego z kolegów można przypuszczać , że wjazd i wejście będzie płatne .
Czy jeden  z oragnizatorów może podać jakie to koszty czy od motocykla, czy od osoby czy pasażer też płaci za wejście .
Czy motocykliści będą płacić tak samo jak zwiedzający .
Dodatkowo czy ewentualna opłata jest za 2 dni czy obejmuje również targi

Pozdrawiam

Radek

Co do biletów, jak już pisałem uczestnik Zlotu (motocyklista z motorem) płaci za wjazd i będzie miał wejście na targi i wszystkie imprezy towarzyszące, pokazy, wieczorne koncerty... Wjazd jest ważny na 2 dni. cena biletu uczestnika zlotu oscyluje (nieoficjalnie 20-15zł) ze wskazaniem na 15, jednak to zależy ilu wystawców i sponsorów weźmie udział w imprezie.
Organizacja jest w toku, do imprezy jeszcze 3 miesiące więc proszę o cierpliwość.
Piechurzy, zwiedzający targi... maja wstęp na zlot i imprezy. Cenę biletu określą Targi Kielce i wtedy podamy do wiadomości.

caprik

Cytat: Naitsabes w 22 Styczeń 2010, 00:27:58
Caprik, lista dotyczy osób chcących pomóc podczas samej imprezy. Będzie potrzeba minimum, podkreślam minimum 20 osób. Może nawet 30, na tą chwilę ciężko oszacować. Część będzie przydzielona do pomocy przy organizacji parkingu dla przybywających, część do konkursów itp. itd. Im więcej osób tym lepiej. Jak nas będzie na tyle to i zmiany rozporządzimy by nie stać całą imprezę i może coś z niej skosztować. Ale to są szczegóły na które jeszcze trzeba poczekać.

W takim razie chętnie się dopisze do tej listy tylko czy wystarczy deklaracja w formie tego postu czy mam to dokonać w inny sposób. z góry dzięki za wyjaśnienia i wyrozumiałość (wszakże jestem polnym popierdzielaczem  :P)

pzdr

kali

Dopisuj się i do zobaczenia w 4K przy przydziale obowiązków.
kali