27 Wrzesień 2020, 00:59:31

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/04/24 - Otwarcie sezonu K-ce 2010 MSQExpo

Zaczęty przez pwmiki, 7 Listopad 2009, 00:46:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

tomekmajesty

co się dziwicie, że było mało wystawców, są giełdy w polsce o tradycji sięgającej kilkunastu lat, jak np. bajzer w łodzi a kielce dopiero wystartowały i od razu z cenami dla potentatów, więc wynik był prosty do przewidzenia - marna ilość wystawców, tak naprawdę 5-10 minut i mi wystarczyło żeby zwiedzić halę :(
na drugi raz rozważcie inne miejsce, znacznie tańsze i z możliwością ustawiania wystawców na dworze, to przyjadą i przyjdą ich większe ilości ;)
w kielcach są inne dobre miejsca, np. stadion międzyszkolny, lotnisko w masłowie, stadion lekkoatletyczny, tereny parkingów dużych firm, nie do końca używane hale, warto się porozglądać i spróbować coś wynająć, jako organizatorzy wiecie lepiej jakie obiekty mogą spełniać potrzeby na taką imprezę ::)
ciekawe dlaczego sklepy motocyklowe jak np dwa z warszawskiej, czy inne nie wystawiły się, chociaż jeden z nich ma mnóstwo towaru moto? cena czy brak wiary w biznesowe powodzenie imprezy?
natomiast jeden z wystawców został przez was wyróżniony i miał na zewnątrz miejsce, ciekawe... ;D
reasumując - impreza ze strony handlowej chyba nieudana, ze strony "zjazdowej" miejsce nieciekawe, fajniej było na zlocie shl w zeszłym roku w staszowie, bizony, piękne pejzaże, itd 8)
w czasie przejazdu jak zwykle nie zabrakło gości z którymi wstyd się zadawać, np. niektórzy na enduro i supermoto celowo "ryli" trawniki wzdłuż trasy przejazdu, powinno się gości zgłosić do odpowiednich władz i niech płacą za dewastacje to się nauczą, tacy robią złą opinię o całym środowisku niestety
ogólnie dobrze że się impreza odbyła, dzięki wszystkim pracującym na niej  :)
gratulacje za minimalną ilość wpadek, których nigdy nie da się uniknąć :o
go your own way

karola

Nie my byliśmy organizatorami targów. Organizatorami targów były Targi Kielce i Kolporpress - nie w naszej gestii w związku z
powyższym było to co związane było z wystawą, wystawcami i całą związaną z tym resztą.
To w kwestii wyjaśnienia, żeby zakończyć temat wystawy, biletów.
My byliśmy współorganizatorami imprezy towarzyszącej - zaznaczyłam współorganizatorami , bo i w tej kwestii nie mieliśmy wpływu na wiele rzeczy.
Reasumując - tak czy inaczej dzięki udziałowi w targach nabraliśmy doświadczenia na przyszłość , a to duży plus  :)
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

motogirl27

doświadczenie na przyszłość?!  osobna impreza mogła by być lepsza niż ta z targami a z tego co wiem to targi nie chcą imprezy typu giełda mimo iż placu mają pod dostatkiem na to i chcą się odcinać od zlotu no cóż powodzenia im życzę bo wtedy w ogóle nikt nie przyjdzie a ceny stoisk maja wręcz kosmiczne zresztą biletów też jak na fakt że nie było specjalnie dużo do oglądania nie mówiąc już o kupieniu czegokolwiek. A tak przy okazji to ktoś w ogóle wygrał w konkursie jakimś zegar ode mnie? Bo prawdę powiedziawszy to siedząc na hali na stoisku to nawet nie wiem czy jakikolwiek konkurs był. Tak więc ja ze swojej strony chciałam podziękować KFM za ciężką pracę którą włożyliście w tą imprezę mimo iż wszystko było przeciwne i olało sprawę (mam tu na myśli targi i shl of course). 

Luca

28 Kwiecień 2010, 17:01:38 #168 Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2010, 17:04:32 by Luca
Cytat: motogirl27 w 28 Kwiecień 2010, 16:46:22
z tego co wiem to targi nie chcą imprezy typu giełda mimo iż placu mają pod dostatkiem na to i chcą się odcinać od zlotu no cóż powodzenia im życzę bo wtedy w ogóle nikt nie przyjdzie

Dużo moich znajomych właśnie dlatego przyjechało do Kielc bo targi były połączone ze zlotem SHL. Sam zlot SHL w poprzednich latach nie był dla nich atrakcyjny. Samych targów też sobie nie wyobrażam bo nikt z daleka nie przyjedzie zobaczyć kilka skromnych stoisk.
Jeśli są problemy organizacyjne to zlot można by oddzielić a zachować ten sam termin co targów i jakby jeszcze jedno było blisko drugiego to byłoby git.
Nie byłoby wtedy konfliktów organizacyjnych a przyjezdni motocykliści mieliby czego dusza zapragnie. :)

Naitsabes

28 Kwiecień 2010, 22:30:26 #169 Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2010, 22:36:44 by Naitsabes
@Tomekmajesty
Tomku my nic z organizacją targów wspólnego nie mieliśmy. Ceny stoisk, wystawcy itp to była tylko i wyłącznie sprawa Targów Kielce. O ile się nie mylę, bo jak wspomniałem to nie była sprawa KFMu, wystawcy mogli wystawić się na zewnątrz wieć koledzy z motomety nie mieli specjalnych praw, to oni dogadywali warunki z targami. Co więcej stoisko na zewnątrz było tańsze niż na hali.

Co do terenu to był super tylko nienajlepiej rozplanowany. Ale tego ilu motocyklistów przyjedzie nie mogliśmy być pewni. SHLka miała swój wydzielony fragment więc i nasze pole działania było zawężone. Tak czy siak uważam, że wyszło dobrze.

Nie ma co dalej debatować na tym jak było, wszyscy wiemy bo byliśmy. Skupmy się na tym co będzie i postarajmy się by było jak najlepiej bo krytykować łatwo, a do pracy rąk zawsze brakuje.

tomekmajesty

ważne, że jest kolejne doświadczenie ???
ogólnie powtórzę jeszcze raz - brak wpadek, organizacja dobra :)
to do zlotu
a same targi - niestety :(
reasumując - kfm górą ;), kolporter cieniutko >:(
kolej na następne zloty, mam nadzieję z wykorzystaniem malowniczych terenów naszego regionu :D
szydłów, suchedniów, wiślica, pińczów, chęciny, wiele pięknych tras, naprawdę u nas jest gdzie napawać się widokami i zapachami lasów i pól ;D 8)
go your own way

marian 750

MISTRZU    nie kolporter ale     Kolporpress       

a co do wpadek , znalezione na youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=HBMPhGXdVGE
oka sobie nie wyjmę bo stary jestem i......... co ja to chciałem ?

Rafał

O kur... :p.
Dletego tylko manekiny powinny tam siedzieć
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

motogirl27

2 Maj 2010, 23:49:28 #173 Ostatnia edycja: 3 Maj 2010, 11:07:40 by TmkA
Cytat: marian 750 w  1 Maj 2010, 01:07:50
a co do wpadek , znalezione na youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=HBMPhGXdVGE

kurcze a ja tego nie widziałam a stoisko miałam naprzeciwko bez mała, dobre

Bzyku

To było jak zwijali już stoisko. Jeszcze piętnaście minut przed tym sączyliśmy razem drinusie :) Michał ich chyba za dużo wysączył ;)
No ale wcześniej pokazówkę przed halą zrobił przednią ;)
Patrz w lusterka, drugiej szansy nie dostaniesz :)

Motorynka

Heheh DOBRYYY :) nie ma to jak miec wieksze jaja niz rozum :DDDDDD 
No przebil nawet MOJEGO bohatera :D

jacu

Ostatnio przeglądając jedną z gazet motocyklowych natrafiłem na fajny artykuł :
;D
http://www.motorynia.yoyo.pl/indexcustom.html

był tam kto? podobno fajna impra była  ;D

GG 4875121

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Naitsabes

Ale się zgrabnie zakreśliłeś w kółeczko Jacu :D