28 Październik 2021, 18:59:27

2010/04/24 - Otwarcie sezonu K-ce 2010 MSQExpo

Zaczęty przez pwmiki, 7 Listopad 2009, 00:46:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

Luca

Również byłem i pomysł połączenia zlotu SHL z targami był w dziesiątkę i mam nadzieje, że za rok się powtórzy.
Motocyklistów jak na Kielce dopisało i parada wyszła całkiem okazale, choć miejscami trzeba było być niemalże mistrzem wolnej jazdy by utrzymać równowagę.
Najbardziej rozczarowały same targi, ludzi przyjechało sporo a do oglądania nie było za wiele, już nie mówiąc o akcesoriach.
Nie wiem dlaczego wystawcy olali taką fajną imprezę.
Po paradzie i pysznej grochówie nie było za wiele co robić i zawiało nudą, w niedziele popołudniu też już nic się nie działo ale i tak jak na pierwszą tego typu imprezę w Kielcach było git.
Miło spędziłem dwa dni i mam nadzieje, że za rok też wypali.

P.S.
Dzięki wszystkim z KFM, którzy się starali przy organizacji, bo ja to tylko na gotowe przyjechałem, to chociaż ślicznie podziękuje  :)

Duszmen

Kochani, dzięki za wszystko, cieszę się bardzo że mogłem z Wami te kilka godzin chociaż spędzić. Dla Was fotki z MSQ :
http://picasaweb.google.com/Duszmen/TargiMSQ2010#
Jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia za pół roku. Mam nadzieję, że wizytówki, grochówka i kamizelki się sprawdziły :)
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

                   Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

    Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Szczurkov

BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Gery

fajnie było, a najfajniej wieczorem po zamknięciu zarówno w sobote jak i w niedziele ;D
V2 czy V4 ale zawsze V:)

Arek

Niech ktoś powie co się tam kurcze działo :D :D

Ze strony kolegów - motocyklistów wiele odżałowań co do występu raptownego - dlaczego w piątek, a nie w niedzielę czy sobote. No i rzeczywiście główne atrakcje powinny być w niedziele lub sobotę, aby jak najwięcej osób przyciągnąć.

Z pokazem quadów rzeczywiście całkiem bezpiecznie nie było - raz koleś na supermoto przejechał mi slajdem z 50cm od buta :D
Ja ufałem, że panują nad tym, co robią :D

Niszczacy_zboze

Dla mnie było wszystko super, pierwszy zlot i jak najbardziej udany. Jedynie co to w sobotę gdy już na quadach stuntowali to przydałoby się aby było trochę dłużej, a przerwanie tego pokazu bo przyjechał zespół doprowadził do tego że multum ludzi odjechało.
Tyle odemnie. W przyszłym roku postaram się pomóc w organizacji ;)

http://picasaweb.google.com/mefisto91ster/4SwietokrzyskiZlotMotocykliIPojazdowZabytkowychOrazOtwarcieSezonuMotocyklowegoKielce2#

i kilka zdjęć ;)
www.gloriamaris.pl Kursy na ratownika WOPR, Patenty motorowodne, patenty żeglarskie, kursy nurkowania i inne.

http://kz440.za.pl/

Naitsabes

26 Kwiecień 2010, 23:47:35 #156 Ostatnia edycja: 26 Kwiecień 2010, 23:55:39 by Naitsabes
@Arek
Raptowny mógł tylko w piątek

Jedynym mankamentem który przyczynił się do opuszczenia imprezy przez wielu motocyklistów był zdecydowanie za długi zastój rozrywkowy. Przez grubo ponad godzinę nic się nie działo. Nie mogliśmy nawet włączyć muzyki bo była telewizja przy SHLkach i to przeszkadzało. Potem konkursy SHLek (nudne jak diabli). Nie dziwie się tym co wyjechali wcześniej. Za błąd uważam robienie imprez łączonych, najwięcej my zasuwaliśmy, a podczas samej imprezy tylko kłody pod nogi nam rzucano. Pojawiły się problemy bezpieczeństwa bo dzieciak się na kładzie wywrócił, a potem jeden z uczestników konkursów ale to się zdarza na tego typu imprezach i trzeba być tego świadomym. Gdyby w pełni w nasze ręce przekazano imprezę to konkursy ruszyły by wcześniej, zajęli byśmy publikę wcześniej i dużo większe grono motocyklistów doczekałoby koncertów.
Co do samej organizacji to kiepsko została impreza rozreklamowana. Nikt nie wiedział o konkursach i koncertach co było priorytetem by publikę do zabawy zachęcić. Wszystko skupiło się na SHLkach i targach, a to my przyciągnęliśmy tylu motocyklistów. Wszystko nabrało innych barw gdy to my przejęliśmy inicjatywę w niedziele (szkoda, że tak niewielu było następnego dnia).
Mimo pewnych mankamentów uważam, że spisaliśmy się na medal. Po zeszłorocznym zakończeniu i tym rozpoczęciu nabraliśmy niezbędnego doświadczenia, którego nam brakowało w tego typu imprezach.
Następna impreza będzie tylko i wyłącznie KFMowska bo nie idzie się dobrze dogadać gdy jest za dużo organizatorów. Pierwsze koty za płoty... Szykujcie się na zakończenie sezonu 2010! ;)

PS. Wielki szacuneczek dla młodych stunerów! PatrykoD wymiatasz i oby tak dalej! ;)
PS2. Dzięki wszystkim za super zabawę (zaraz po tym jak skończyła się harówka ;) )

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

kali

27 Kwiecień 2010, 13:18:43 #158 Ostatnia edycja: 27 Kwiecień 2010, 14:48:44 by Radek
A oto kilka słów od Radia Kielce i P. Redaktor:

Witaj Sławku!


Także serdecznie Was wszystkich pozdrawiam. Tak już na spokojnie ( po zlocie) myślę sobie jak to super, że są w tym mieście tacy ludzie jak Wy. Zastanawiam się dlaczego przez 15 lat mojej pracy w radiu na Was nie trafiłam. Wracając do naszych rozmów to jeszcze nie miałam okazji zapytać prezesa o pomysł stworzenia przewodnika po regionie dla motocyklistów. Teraz u nas napięta atmosfera bo szukamy pieniędzy ( ludzie nie płacą abonamentu a my mamy kłopot).Ciepło pozdrawiam

kali

pawel

Cytat: Kabat w 27 Kwiecień 2010, 00:23:05
Co się działo w niedziele do 13godz? (zaspałem ;p)

Zrobił się fajny klimat motocyklowy przy scenie stały motocykle, które mogli też oglądać zwiedzający. Fajna muzyka na żywo nie karaoke, konkursy.
Zrobiła się impreza motocyklistów a nie "SHLkowa".


Brein

Kwartalnik: www.swoimidrogami.pl
Koszulki i bluzy motocyklowe: www.forbiker24.pl
Czytelnia motocyklowa: www.motoczytelnia.pl

Radek

27 Kwiecień 2010, 15:18:43 #162 Ostatnia edycja: 27 Kwiecień 2010, 15:27:14 by Radek
Cytat: Radek w 26 Kwiecień 2010, 11:51:37
Jeszcze raz w imieniu KFM wielkie dzięki wszystkim Gościom za udział w imprezie
i WIELKIE DZIĘKI ekipie z KFM która ciężko pracowała za FREE min. nad paradą, zabezpieczeniem parkingu i kierowaniem ruchem, organizacją koncertów, nakarmieniem zlotowiczów.

Dzięki również współorganizatorom: Studio Kolporpress, Targom Kielce, i SHL, restauracji KAAN za pyszną grochówkę, restauracji STANGRET, wielkie ukłony dla Radia Kielce i wielu innym...

Wystawa targowa MSQ była organizowana przez Targi Kielce po raz pierwszy, trudno więc o wielki rozmach i perfekcję. Tydzień wcześniej ze względu na wydarzenia w kraju impreza była pod znakiem zapytania.
Zarejestrowało się na bramce 501 motocykli + ekipa KFM + goście +  te na mieście, czyli ok 600 maszyn. A jeszcze 3 lata temu Kielce były białą plama na motocyklowej mapie Polski.
Wnioski z imprezy oczywiście wyciągniemy i następna będzie jeszcze lepsza.


Dzięki wszystkim za cenne uwagi.
Tak jak przed imprezą tak i teraz po imprezie, zapraszam wszystkich z pomysłami i chętnych do pomocy oraz po prostu motocyklistów szukających ekipy na nasze spotkania i wspólne wyjazdy.

PS
"Chętnych los prowadzi a opornych wlecze" ;)
                                                        Seneka

motogirl27

Odnośnie braku wystawców no cóż tylko podziękować organizatorom -targom że nie zadbały o to aby właśnie producenci i sprzedawcy wszelkich akcesoriów moto mogli się pokazać bo 120zł za m2 to trochę za dużo biorąc pod uwagę ze to nie była impreza połączona z giełdą sama o tym doskonale wiem bo wtopiłam niezłą kaskę za stoisko a w sumie byłam praktycznie "niezauważalna" mimo iż byłam sponsorem nagród w konkursach i ogólnie brak organizacji ze strony targów również dał się we znaki osobiście tylko widziałam właśnie KFM że prawdę powiedziawszy ratował tą "imprezę".

dusza

Cytat: motogirl27 w 27 Kwiecień 2010, 23:47:38
Odnośnie braku wystawców no cóż tylko podziękować organizatorom -targom że nie zadbały o to aby właśnie producenci i sprzedawcy wszelkich akcesoriów moto mogli się pokazać ...


właśnie udałem się tam z myślą ze zakupie jakieś akcesoria, ciuchy itp a tu lipa... :(

i przy okazji chciałbym podziękować za za żółtą forumową naklejkę ;D
GS 500E