5 Grudzień 2020, 17:55:26

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/04/24 - Otwarcie sezonu K-ce 2010 MSQExpo

Zaczęty przez pwmiki, 7 Listopad 2009, 00:46:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

pawel

Cytat: denwer w 22 Kwiecień 2010, 12:21:46
@ iPawełek
"i Zamieszczenie
23-24.04.2010 Targi MSQ-EXPO, Otwarcie sezonu motocyklowego, IV Zlot motocykli zabytkowych SHL i pojazdów zabytkowych Organizator: Targi Kielce Sp. z o.o. i Studio Kolporpress, www.ckriders.pl/2010/MSQ-EXPO/";
Chyba 24-25 .
Wszędzie gdzie widziałem jakieś info to nie ma wzmianki o KFM i w większości są błędnie wpisane daty.
http://www.scigacz.pl/Targi,Kielce,MSQ,Expo,2010,w,najblizszy,weekend,12564.html

1. Daty są poprawne Targi są od 23 do 25 kwietnia dlatego 23 !!! Program imprezy podaje dokładnie !!!
2. ... IV Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL i Pojazdów Zabytkowych odbędzie się z okazji jubileuszu 90-lecia powstania w Kielcach zakładów SHL, otwarcia sezonu, pierwszej rocznicy powstania Kieleckiego Forum Motocyklistów (KFM) oraz organizowanych przez Targi Kielce i Studio Kolporpress MSQ - Expo....

pawel

pawel

Prosimy wszystkich użytkowników strony KFM o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o zlocie poprzez:

1. Ustawienie statusu na GG: http://www.ckriders.pl/2010/MSQ-EXPO/
2. Dodanie na naszej klasie zdjęcie oraz opis pod zdjęciem http://www.ckriders.pl/2010/MSQ-EXPO/
    Link do pobrania zdjęcia na nk: http://www.ckriders.pl/2010/MSQ-EXPO/201004_MSQ_v001.gif

karola

Lista wystawców MSQ-EXPO 2010

1. Adrenaline (G-16)
   2. Agv (G-16)
   3. Andrzej Stasiak Galanteria Skórzana - Zduńska Wola (G-9)
   4. Arctic Cat (G-4)
   5. Arleta Gad-Partyka - Wolica (G-1)
   6. ARROW Sp. z o.o. - Katowice (G-20)
   7. ATV Kielce - Kielce (G-24)
   8. Audi (G-6)
   9. BMW (G-17)
  10. Box (G-16)
  11. Can-Am (G-4)
  12. CUSTOM - Warszawa (G-12)
  13. Firma Handlowo-Usługowa "Mar-Pol" Marzena i Tomir Ociepa - Częstochowa (G-17)
  14. Firma Produkcyjno-Handlowa "PLASTBIKE" Małgorzata Płusa - Skarżysko-Kamienna (G-3)
  15. High Speed - Warszawa (G-15)
  16. Honda (G-16)
  17. Kawasaki (G-4)
  18. KOLPORPRESS Sp. z o.o. - Kielce (G-19)
  19. KTM (G-23)
  20. KTM NOVI - Kielce (G-23)
  21. Liberty Motors Kielce Sp. z o.o. - Łódź (G-16)
  22. Macna (G-16)
  23. MARSZAŁEK - Częstochowa (G-6)
  24. Moto Meta Czerwiak Szczurkowski Sp. j. - Morawica (Z-1)
  25. MOTOGEN.PL - Warszawa (G-2)
  26. MOTO-MAX - Kielce (G-22)
  27. PHU EKSPERT Wojciech Kundera - Kielce (G-14)
  28. Polaris (G-4)
  29. Polska Giełda - Kraków (G-11)
  30. Scan ATV - Kielce (G-4)
  31. Shark (G-16)
  32. SKULLS - Bytom (G-5)
  33. STARCO POLSKA Sp. z o.o. - Mielec (G-18)
  34. Suzuki (G-16, G-4)
  35. Triumph (G-16)
  36. Urząd Marszałkowski Województwa Świetokrzyskiego - Kielce (G-8)
  37. VW (G-6)
  38. Yamaha (G-4)
  39. ZPH LINMOT Zbigniew Brzeziński - Częstochowa (G-7)
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Rafał

Wstęp dla "pieszych" 10zł, cena obejmuje dodatkowo, znaczek okolicznościowy, talerz grochówy, certyfikat udziału w zlocie, identyfikator? Czy tylko dla motocyklistów i pasażerów? Brakuje mi kierunkowskazu, a do jutra pewnie się nie znajdzie, więc prawdopodomnie będę tym pieszym. To mój pierwszy zlot i chciałbym mieć pamiątkę w postaci min. takiego znaczka. Trzeba wziąć bilet ten za 15zł?
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

pawel

22 Kwiecień 2010, 18:13:50 #126 Ostatnia edycja: 22 Kwiecień 2010, 18:17:37 by iPawelek
Cytat: Kabat w 22 Kwiecień 2010, 18:04:01
Wstęp dla "pieszych" 10zł, cena obejmuje dodatkowo, znaczek okolicznościowy, talerz grochówy, certyfikat udziału w zlocie, identyfikator? Czy tylko dla motocyklistów i pasażerów? Brakuje mi kierunkowskazu, a do jutra pewnie się nie znajdzie, więc prawdopodomnie będę tym pieszym. To mój pierwszy zlot i chciałbym mieć pamiątkę w postaci min. takiego znaczka. Trzeba wziąć bilet ten za 15zł?

Nie musisz mieć moto wjeżdżasz przez bramkę jako plecaczek gdzie będą wpuszczane moto i masz znaczek okolicznościowy, talerz grochówy, certyfikat udziału w zlocie, identyfikator.

Na pewno ktoś też zabierze Cie na paradę jak będziesz chciał jechać jako plecaczek :)
PS. Ja jeździłem tydzień bez kierunków (przerabiałem mocowanie do bocznych kufrów a w nich mam kierunki) jak chciałem skręcić to tak ja na rowerze albo lewa ręka albo prawa :) Misiaczki jechały za mną z (R) ja skręcałem na światłach ręka w bok i mnie nie zatrzymały :)

denwer

Cytat: Kabat w 22 Kwiecień 2010, 18:04:01

Pieszy nie dostaje znaczka i wyżerki.

Ale możesz wjechać z kimś jako plecak za 15zł i gotowe.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Rafał

Hehehe nieźle, może też się na to zdecyduje (skręcanie ręką). U mnie brak przedniego kierunku. Mam nadzieje, że nie będzie padać, nie mam też przedniego błotnika :p
Co do plecaka to nie wiem, może się znajdzie ten kierunek :)
Dzięki za odpowiedzi
                                                                                       John Milton

Arek

TAkie pytanie:
1.bilet jest 2 dniowy dla motocyklistów?
2. Jestem przydzielony w sobotę godz. 10-12 i 14-16, czy w tym czasie 12-14 będę miał mozliwosć wejść na targi i pooglądać, muszę kupować bilet?

Rafał

Z tego co wyczytałem
1 Tak
2 Pomoc jest zwolniona od opłaty za bilet
                                                                                       John Milton

makgreg

Na forum Yamaha XJ też puściłem info. Trochę późno ale na To forum trafilem dopiero wczoraj.
WSK - Simson - CZ350 - XJ900S Diversion

Gery

Cytat: Kabat w 22 Kwiecień 2010, 18:23:56
Hehehe nieźle, może też się na to zdecyduje (skręcanie ręką). U mnie brak przedniego kierunku. Mam nadzieje, że nie będzie padać, nie mam też przedniego błotnika :p
Dzięki za odpowiedzi

Myślę że na tego typu zlot to wypada przyjechac zadbanym sprzetem, jakby to wygląło gdyby na paradzie bajki były powiedzmy "wybrakowane"..... :o, to juz lepiej przyjśc piechtą i ewentualnie podczepić sie na plecak.
V2 czy V4 ale zawsze V:)

Rafał

Cytat: Gery w 23 Kwiecień 2010, 12:36:24
Cytat: Kabat w 22 Kwiecień 2010, 18:23:56
Dzięki za odpowiedzi

Myślę że na tego typu zlot to wypada przyjechac zadbanym sprzetem, jakby to wygląło gdyby na paradzie bajki były powiedzmy "wybrakowane"..... :o, to juz lepiej przyjśc piechtą i ewentualnie podczepić sie na plecak.

W ostatniej chwili się kierunkowskaz znalazł :D.

Wie ktoś o której będzie konkurs miss? :>
                                                                                       John Milton