24 Październik 2020, 19:20:53

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/10/16 LUDOWSZCZYZNA !!! zaproszenie do wzięcia udziału

Zaczęty przez pwmiki, 14 Październik 2010, 18:20:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

MarcinKielce

""""""Marcin nie wiem jak według Ciebie powinna wyglądać zaproszenie ale nie jesteśmy świętymi krowami.""""""
Nie to miałem Pawle na myśli. :)

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.
W zaproszeniu jest napisane, że KFM miał być "uatrakcyjnieniem" tej imprezy. A zaparkowany gdzieś na ulicy, z tyłu.......chyba że coś pokręciłem.
Muzyka jak muzyka, poglądy jak poglądy, każdy lubi coś innego, faktycznie nie mnie to oceniać, przepraszam.
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

sz_kamil

Ja uwazem ze było ok , impreza o charakterze ludowym wiec nie mozna było co liczc na BEHEMOTH :P , organizator zatroszczył sie o nas , ( ciepłe posiłki , napoje ) choc wcale nie musiał . Co do wjazdu na pl. Artystow o to rozmawialismy ze wjechac by sie wjechało ale potem mogł by byc problem z wyjazdem , poza tym brak było jakich kolwiek pozwolen chocby na przejazd 10 m po sienkiewce . Zacumowalismy z boku zreszta na miejscu zarezerwowanym dla organizatora , wiec nie było problemu z parkingiem . Michał jezeli koło ciebie zaprakował ktos z forum to juz tylko jego prywatna sprawa , zaproszeni byli wszyscy , jezeli kolega nie lubi sie utożsamiać z forum tylko woli na uboczy to juz jego problem. Wydaje mi sie ze nikomu z przybyłych nie było wstyd ze uczestniczymy jako " przekąska" w takiej imprezie , bo naszym celem było pokazanie kielczanom ze normalni motocyklisci w kielcach tez istnieja :P .

jacu

Spalić Marcina na stosie !!!!! Co on tu za farmazony wypisuje !!!! Na pal go nabić!!!!
ja nie byłem więc nie oceniam  ;D  ;D
GG 4875121

furio

Naitsabes

Jak dla mnie wielki pozytyw. Po naszym rozpoczęciu wiem jak trudno jest coś zorganizować, a jak łatwo przychodzą komentarze. Ważne, że się coś dzieje. Mnie osobiście było miło, że zostaliśmy zaproszeni i w jakiś sposób docenieni/zauważeni. Osobiście jadąc na takie wydarzenie nie oczekuję nic w zamian, robię to z przyjemnością. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci (herbata, kawa, grochówka) przez organizatora. Szkoda tylko, że nie mogliśmy lepiej zaznaczyć swojej obecności. Wjechać na ten plac, jakoś się ustawić, zamknąć manetki (bo czym jest impreza z udziałem motocyklistów bez odrobiny hałasu) i przyciągnąć młodszych ludzi których muzyka ludowa nie zachęciła. Ponadto chcąc zaistnieć, pokazanie się w gronie 10 motocykli jest niewystarczające.

pawel

Cytat: furio w 17 Październik 2010, 16:01:16
Pawle czekam na zdjecia :)

Zdjęcia postaram się wrzucić we wtorek. Pracuje nad szata graficzną galerii zdjęć jak będzie ok to może Sebool się zgodzi zamieszczanie galerii na głównej stronie będzie moja działką.

Naitsabes

19 Październik 2010, 19:08:47 #21 Ostatnia edycja: 19 Październik 2010, 19:11:25 by Naitsabes
Wygląda rewelacyjnie tylko chwile się ładuje. Tak czy siak świetne zdjęcia, świetna robota - brawo.

furio

Pawle widze ze stanales na wysokosci zadania . szacun :)

pawel

Cytat: Naitsabes w 19 Październik 2010, 19:08:47
Wygląda rewelacyjnie tylko chwile się ładuje. Tak czy siak świetne zdjęcia, świetna robota - brawo.

Przerzuciłem galerie do testów na komercyjny serwer. Zdjęcia powinny ładować się teraz szybko. Sprawdź i daj mi znać.

Naitsabes

Zdecydowana poprawa. Chyba, że to u mnie coś było nie tak.

kali

kali

pawel