4 Grudzień 2020, 10:24:29

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2010/04/24 - Otwarcie sezonu K-ce 2010 MSQExpo

Zaczęty przez pwmiki, 7 Listopad 2009, 00:46:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

pwmiki

7 Listopad 2009, 00:46:07 Ostatnia edycja: 30 Marzec 2010, 11:02:34 by TomekAAA
Witam Wszystkich.
Narazie jesteśmy na początku drogi ale wszystko już ruszyło.
Ja wspólnie z Tarami Kielce zapraszamy w dniach 23-25 kwietnia 2010 na "Pierwsze Targi Motocykli, Skuterów, Qadów - MSQ 2010" Może informacja trochę przedwczesna ale lepiej niech idzie w świat a to przecież chodzi. Planowane atrakcje poza wystawcami: stunt, trial, pokazy mody motocyklowej ze szczególnym naciskiem na ciuchy dla kobiet i małych motomaniaków, egzamin dla początkujących na kartę motorowerową. Będę informował na bieżąco co w trawie piszczy. Aha najważniesze - będzie zlot motocyklowy oczywiście z waszym udziałem.
Czekam na opinie i pomysły czym jeszcze można przyciągnąć oglądających jak i wystawców.
Pozdro
Michał "MIKI" Qlikiewicz
mobile +48 510 200 997

piter

O żesz Ty w życiu.
Pozdrawiam
Piter
P.S.
Daj jakiś namiar.
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

Arek

O żesz TY ;D Jakoś tak dziwnie się zlożyło, ze dziś myślałem sobie ile kosztuje wynajecie targów i czy moglibyśmy coś takiego wreszcie w Kielcach zrobić, bo naoglądałem się po Warszawach, Krakowach i KAtowicach, a w Kielcach ani mowy, atu taka nowina ;) ;)

CO do stuntu to zależy kto, bo często pokazy skuterków niezbyt ludzi przyciągały.

Ogólnie co do organizacji to super są plany targów (gdzie i kto), jak najwięcej wystawców (niestety kryzys) ;)

Ogólnie naprawdę wspaniala sprawa, tymbardziej że to początek sezonu, życzę powodzenia i jak coś mogę pomóc w sprawach organizacyjnych :)

Duszmen

No proszę, szybko działasz brachu, ledwo w piątek była o tym rozmowa na spotkaniu, a tu już news'y. Super, tak trzymaj.  ;D
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

gral

Mam jedna niejasność. Wterminie 23-25 kwietnia ma być imprez Targi Artykułów Dla Matki i Dziecka.
Z tego co wiem to uzgodnienia z Targami Kielce odnośnie zorganizowania jakiejs imprezy nalezy dokonywać najpóźniej 10-12 m-cy przed imprezą (wiem bo od 3 lat zaangażowany jestem w organizację wystawy psów).
Być może jakies stoisko ma zaistnieć na w/wym wystawie ale co do wjazdu motocykli na teren wystawy, organizowaniu zlotu w tym czasie itp może być bardzo trudno bo instytucja Targi to nie pan Henio z , którym się da załatwić.
Może więcej info n/t listy wystawców mogłoby dać lepszy obraz całości bo w/g mojej wiedzy nie da sie "wynająć Targów" bez "stosownego " budżetu.

Ć.M.A

Taka impreza w kalendarzu Targów Kielce na pewno byłaby strzałem w dziesiątkę. Obawiam się jednak ,że kolega Gral ma w tym temacie rację. Tak czy inaczej idea słuszna i jeśli co , to ja bardzo chętnię się podpisuję, a i do pomocy przybędę  ;D 
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

zeppelin

wczoraj jako powiedzmy działacz,uczestniczyłem w rozmowie koła poj. zabytk. weteran z p. Ryszardem Mikurdą, człowiekiem organizującym zloty shl-ek, rozmowa dotyczyła między innymi wspólnych imprez- zostaliśmy zaproszeni na targi motocyklowe 23-25.04.2010 gdzie mają być i wystawy pojazdów zabytkowych, i pokazy motocyklowe, quadowe itp ,imprezy typowo motocyklowe np parada przez miasto itp, jako forumowicze zostaliśmy zaocznie przeze mnie zaanonsowani, że się tam zjawimy, aha to ma być też rozpoczęcie sezonu i tak dalej, natomiast nie będzie to zlot shl, który ma sie odbyć w innym terminie i może jak w tym roku w Staszowie,   tyle...
rób co chcesz, niech to będzie prawem

Radek

Cytat: pwmiki w  7 Listopad 2009, 00:46:07
Witam Wszystkich.
Narazie jesteśmy na początku drogi ale wszystko już ruszyło.
Ja wspólnie z Tarami Kielce zapraszamy w dniach 23-25 kwietnia 2010 na "Pierwsze Targi Motocykli, Skuterów, Qadów - MSQ 2010" Może informacja trochę przedwczesna ale lepiej niech idzie w świat a to przecież chodzi. Planowane atrakcje poza wystawcami: stunt, trial, pokazy mody motocyklowej ze szczególnym naciskiem na ciuchy dla kobiet i małych motomaniaków, egzamin dla początkujących na kartę motorowerową. Będę informował na bieżąco co w trawie piszczy. Aha najważniesze - będzie zlot motocyklowy oczywiście z waszym udziałem.
Czekam na opinie i pomysły czym jeszcze można przyciągnąć oglądających jak i wystawców.

Witaj,
nawiązując do naszej rozmowy w 4 koniach - wchodzimy w temat.
Z naszej strony pełna współpraca i propozycja połączenie tematu z rozpoczęciem sezonu KFM i zlotem motocykli w Kielcach.
Pozdrawiam
Radek

pawel

Targi Kielce już wysyłają info do sklepów o w/w imprezie.

Radek

Zgadza się.
Termin jest już oficjalnie zaklepany i ruszyła kampania informacyjna skierowana do wystawców; targi nie będą wyłącznie wystawą ale będzie można kupować osprzęt, akcesoria motocyklowe, kaski, ubrania...
Traktujemy jednocześnie tą imprezę jako nasze oficjalne otwarcie sezonu  KFM 2010. Bierzemy udział w targach  i odpowiadamy min. za część imprezy towarzyszącej. Organizujemy wjazd i ustawienie motocyklistów na teren targów, konkursy, ustawienie i przeprowadzenie parady i oczywiście dobrą motocyklową zabawę. Do ustalenia są jeszcze szczegóły techniczne min. muzyka inagłośnienie imprezy, catering, ustalenie bazy noclegowej dla motocyklistów z poza Kielc (wstępnie, Cedzyna, Borków, Sielpia). Oczywiście wszystkich motocyklistów zapraszamy w każdy piątek na spotkania KFM w 4 koniach gdzie omawiamy na bieżąco wszystkie te i inne plany na nowy sezon motocyklowy.

Szczurkov

To jak będą jakieś konkretne info dla wystawców to ja poproszę na priv  ;) :)
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

shpx

Chciałbym jakoś pomóc w tym przedsięwzięciu! I już się zgłaszam na ochotnika.
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

jacu

Cytat: pszczurkow w 28 Listopad 2009, 20:18:16
To jak będą jakieś konkretne info dla wystawców to ja poproszę na priv  ;) :)

pszczurkow a co chcesz wystawic smarta?  ;)
GG 4875121

Szczurkov

Cytat: jacu w 29 Listopad 2009, 10:28:15
pszczurkow a co chcesz wystawic smarta?  ;)

Nie Jacu, coś większego ;) zobaczysz nie martw się  ;)
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Arek

Też chętnie bym się zgłosił, ale nie posiadam aktualnie ani moto, ani samochodu, na spotkaniu piernik wie kiedy się pojawie.....może coś się dla mnie znajdzie? :)