4 Grudzień 2020, 10:40:10

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

domowe sposoby na grypę

Zaczęty przez mija, 5 Listopad 2009, 18:03:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

mija

pisać jak znacie bo do weekendu się muszę wykurować  :o

TomekzCK

wodeczka :D zawsze mi pomaga :D
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Naitsabes

Polopiryna; gorąca herbata; w dresach, koszulce i polarze pod kołdrę i tym sposobem wypocić się na całego. Będzie się z Ciebie lać ze wszystkich stron ale pomaga  8)

Z wyrazami szacunku
Dr. Naitsabes

nysander

stary babciny syrop z cebuli, herbata z suszonym imbirem, malinowka 60 VOLT i pod koldre ...

czoperski

A ja robię tak:
- ze dwa grzane piwka z miodkiem, goździkami, cynamonem
- ze dwie bomby ( czytać 50 gram ) wódeczki z pieprzem
- parę ząbków czosnku utartych z masełem na ciemnym chlebku
- dwie polopiryny
To wszystko mieszam w żołądku.
Już w tej fazie popłoch idzie przez dom i mam do dyspozycji cały "duży"pokój.
Po kolejnej chwili, słychać trzask zamykanych drzwi do innych pokoi.
W ciszy i skupieniu ściele łóźko i kładę się.
UWAGA
Wskazane jest położyć się w pościeli, na której już nam za bardzo nie zależy...bywały przypadki dużych odbarwień a w skrajnych przypadkach wypalenia dziury w kołdrze i prześcieradle.
Rano pozostaje już tylko spalić pościel i spędzić ze 3 godziny pod prysznicem...
Efekt murowany ! ! !
Magda - to dla Ciebie się tak rozpisałem  ;D

Andrew

czoper:
a który ze tych skałdników najbardziej działa na pościel ?
bo chciałbym przepis zastosować ale bez efektów ubocznych  i nie wiem czego nie brać  ;D
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

czoperski

Andrzej!!!
To jest komplet - pominięcie któregoś ze składników niszczy efekt ;D ;D ;D
( odbarwienia w Twoim przypadku mogą być niewielkie  - jeśli masz pościel w pomarańczowoburaczkowy kolorze) 8)

Duszmen

Czoper Ty cycku, przecież Ty zaszyty jesteś hehehe, nie rób tego bo sie przekręcisz buahahahaha.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Duszmen

a na poważnie to mi pomaga kubas gorącego mleka z koglem-moglem (żółtkiem jajczanym z cukrem utartym znaczy się)  ;D
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Arek

SOk z cytryny, cebuli i czosnku - czosnek z tego co mamusia robi ma puscic sok z cebulą, potem cytryna.

No i często piwo z miodem/mleko z miodem ;)

Jak przetestujesz wszystko to bedziesz jak ryba  ;D No to siup na hardcora xD

mija

o matko :P wszystkiego na raz nie przeżyję :D co tu wybrać hmmmmmmmm ;) alkohol już wprowadzam w życie- dzięki wielkiej uprzejmości JEDNEGO DOBREGO CZŁEKA ;D ;D ;D

Świetlik

Sprawdzony "maminy" sposób. Jakiś czas temu poszedł w Polskę i wszystkim pomogło :) Pewnie dużo zależy od fazy choroby, ale nie zaszkodzi spróbować...
Pół tabliczki czekolady mlecznej rozdrabniamy (na cegiełki) do niewielkiego rondelka (metalowego garnuszka), dodajemy 2-3 łyżki wody i zaczynamy podgrzewać. Jak tylko czekolada się rozpuści dodajemy 100 wódki i wszystko mocno grzejemy. Pijemy na gorąco i pod kołderkę - najlepiej ciepło ubrani. Świetny efekt po wcześniejszej gorącej kąpieli.
Dużo zdrówka życzę!

Adamar

A ja myślę że najlepsze jest ziarenko pieprzu...... tylko całe !!
Kładziemy na brzuszek no i drugi brzuszek no i ............. jazda..... dalej...
Ma się zrobić pieprz sypany :) no !! :)
Przechodzi na 1000% Mleko z miodem to tak do 16 roku życia na mnie działało jak mi inni wmawiali ze tak trzeba :)
Pozdrawiam
Adamar DL 650 K7
Nie mam nic przeciwko przychodzeniu do pracy, ale te osiem godzin czekania na wyjście to już lekka przesada :)

Naitsabes

No proszę.... to i lekarzy tu mamy  8)

nysander

ja tam jestem tylko mgr farm. ale lekarzy ci u nas pod dostatkiem szczególnie medycyny naturalnej i klasztornej