24 Październik 2020, 01:34:18

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

serwis

Zaczęty przez Radzia2176, 2 Lipiec 2009, 00:33:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

karola

W Starostwie od dawna nie spotkałam kolejek. Wystarczy rano zadzwonić do Wydziału Komunikacji ( przed 7.30),
poprosić o przełączenie do pokoju gdzie ustala się godzinę rejestracji lub nr bezpośredni do tego pokoju. Dzwonić trzeba do skutku, bo ciągle zajęte.
Podają wolne godziny w dniu kiedy się dzwoni. Jedziesz na wyznaczoną godzinę, idziesz po numerek pokoju w którym będziesz rejestrował, tam chwila formalności, opłata i tyle. Mnie zajmuje w sumie z pół godziny zwykle  :)

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

tomekmajesty

No to gitara że cywilizacja dotarła do powiatu kieleckiego, którego kilka lat temu zostałem obywatelem  :D
Muszę zrobić jak mi radzisz, bo mam do zarejestrowania jeden a do wyrejestrowania drugi sprzęt  :o
Ale poprosiłem dealera o fakturę z ostatnim dniem lutego, żeby rejestrację zrobić od 1 marca :)
go your own way

sz_kamil

Ja w grudniu wyrejestrowałem motocykl w czasie ok 5 minut ( kwestia jak szybko wypełnisz odpowiednie pismo ) , a do rejestracji nowego moto przyjechałem w wolnej chwili i okazało sie ze wystarczy poczekac 20 minutek . Dostajesz stałe nr i tzw miękki dowód , potem po okresie 30 dni idziesz odebrać stały dowód rejestracyjny i karte pojazdu .

experty

Witam serdecznie,

Czy orientuje się ktoś gdzie najlepiej serwisować Enduro w Kielcach? Dokładnie Yamahe 250F? Potrzebuję wyregulować wszystko po zimowaniu ( u mnie w mieszkaniu :P).

Luzy zaworowe, wymiana sprzęgła, wymiana płynów, może opony. Na razie moto nie odpala (nie wiem czemu), ale jeszcze nic nie sprawdzałem (świece itd). W mieszkaniu nie chce nic rozkręcać ;).

Generalnie szukam mechanika, który specjalizuje się w enduro/cross, a nie w przecinakach.

Pozdrawiam

sz_kamil

Jezeli chodzi o enduro/cross to ja polecam Kasze . Mechanik na wapiennikowej w domku jednorodzinnym naprzeciwko biedronki . Mnie robił cr-fke i było ok

experty

Jak nie ma innych propozycji to pewnie tam zajrzę ;). Wystawia może fakturki?

TomekzCK

Jeśli chodzi o "pana kasze" to jego robotę mogę określić jako jedną wielką zgniłą kaszane!!! Co prawda serwisował mi RF-kę (czyt. nie enduro) ale jego niesłowność, niekompetencja, dziadostwo a nawet oszustwo( wymiana części które jak się później okazało wcale nie zostały wymienione). Tego typa mógłbym polecić tylko wrogowi.
Ale są to tylko moje doświadczenia z tym pseudo fachowcem
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

sz_kamil

Mnie robił crosa i do takiego typu moto moge go polecic co do innych to nie mam z nim doswiadczenia

Szczurkov

Ja również od Pana Kaszy proponuję trzymać się z daleka... czy to z cross/enduro czy z szosą.
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Cezary

Na temat p.Kaszy slyszalem jaki jest oszust i czlowiekiem nieodpowiedzialnym od osoby ktora bardzo dobrze go zna osobiscie od wielu wielu lat a bardzo pozytywne opinie slyszalem o Radku.
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

experty

W sumie coś kojarzę, że od Pana Kaszy lepiej trzymać się z daleka, nie wiem czy to ktoś mi mówił osobiście, czy może jak zgłębiałem forum przez zakupem moto.

No trudno ;). Dostałem kontakt z innego forum do Irka z Białogonu. Słyszał ktoś o nim?

olo

do crossów i quadów polecam Grześka z Pakosza.dokładnie z ul.Biesag...chyba 124.jeżdzi z zawodnikami na crossowo-quadowe zawody jako ich mechanik i zna się na tym..ja korzystam z jego usług od kilku lat.serwisuje mi quada i horneta,a wcześniej vtx-a.jakość pracy dobra,terminowość prawie dobra ;D(ale bez przegięć),cena przyzwoita.

experty

Masz może do niego nr telefonu? lub inne namiary? W razie czego podjadę i tyle. Dzięki za pomoc :)

olo

tel do Grzegorza : 509068153. można się powołać ,że tel jest ode mnie.pozdro Olo

Mitaro

Jakby ktoś chciał sobie pogrzebać przy moto ale nie ma gdzie lub nie ma do tego warunków, to może przyjechać do mnie. Ja też od niedawna mieszkałem w bloku i miałem bóla żeby coś porobić przy moto. Teraz mam dość spory garaż, trochę narzędzi, kompresor, dostęp do mig-mag, jest kawałek stołu i imadło, młotki, pilniki, szlifierka stołowa i kątowa, wiertarka na małym stole, wiertła, gwintowniki, narzynki, czyli dużo ciężkich zabawek. W garażu jest prąd i bieżąca woda, jest również oświetlony wiec można walczyć cała noc.
Umiem trochę i mam tam jakąś wiedzę na temat mechaniki, po szkole jestem z Jagielońskiej i siedziałem już pełne 6lat w kanale grzebiąc przy samochodach. Elektrykę też w miarę ogarniam najlepiej ze schematem :)
Jestem bardzo tani, za dobrego browara udostępnię garaż na 2godziny, za każde następne 2 godziny następny browar. Oczywiście może się zdarzyć że będę miał jakąś grubsza robotę, wtedy nie będę pomagał.
Garaż jest w Kajetanowie dolnym, telefon do mnie 603362340.