18 Wrzesień 2020, 12:05:12

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

serwis

Zaczęty przez Radzia2176, 2 Lipiec 2009, 00:33:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Arek

Również się zgadzam, jedyna opcja to jeżeli ten mechanik z ASO jest waszym dobrym znajomym - inaczej nie liczyłbym na dobrą robote.

Choć często zdarzają się i "Zenkowie z blaszaka" robiący na odwal się, ale to ludzie którzy nie prowadzą dialogu z człowiekiem albonie lubią tego co robią.

1977marcin

Witajcie
Zapraszam do mnie  :) :) :)
Pozdrawiam
Marcin

sebo

R.K. jest dobrym mechanikiem, jak się nad nim stoi. wiele razy gościłem w jego progach. czasem faktycznie długo schodziło, ale nie miałem większych problemów. wśród kolegów spotkałem się z opinią że facet faktycznie jest partaczem i mieli na to uzasadnione argumenty (dość poważne). obecnie babcie serwisuję u gości z Yamahy na Warszawskiej, i przed sezonowy przegląd Viktori też tam planuję. Z tym, że zawsze umawiając się na konkretną robotę kontaktuje się z najwyższą władzą - o nazwisku jak ten znany piosenkarz S........
Kolega Przemek z tego co pamiętam też u nich się uczył za czasów jak jeszcze byli na Okrzei, wiele słyszałem o nim dobrego. Najlepiej jednak żeby do spotkań z mechanikami dochodziło jak najrzadziej czego Wam i sobie życzę
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

piter

Cytat: sebo w 17 Styczeń 2010, 22:39:41
... obecnie babcie serwisuję u gości z Yamahy na Warszawskiej, i przed sezonowy przegląd Viktori też tam planuję. Z tym, że zawsze umawiając się na konkretną robotę kontaktuje się z najwyższą władzą - o nazwisku jak ten znany piosenkarz S........
...

Ale Paweł osobiście nie kręci śrubami ))).
Pozdrawiam i zapraszam w skromniejsze a nie mniej fachowe progi.
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

Rafal

No kurde niezła konkurencja  :)

pogromca ktm-ów

Witam polecam serwis w Ostojowie koło Suchedniowa. Niezła solidna firma a na dodatek nie droga. Swoja maszyne serwisuje tam od roku i niema żadnych problemów. Mają też sklep z częściami całkiem nie drogie i dostępne od reki albo na drugi dzień. Na przygotowanie do sezonu tez tam prowadze swoja maszyne. Jak by ktoś potrzebował to podaje numer 791066580

dusza

Musze wymienić dwie opony w GS 500
polećcie mi jakiś serwis najlepiej taki aby można było na miejscu kupić opony i od razu przełożyć

w Kielcach oczywiście ;)
GS 500E

pablo

Dusza - podjedź do Diabła (Piotrek) na ul. Szajnowicza-Iwanowa, raczej nie ma opon do GS 500 na warsztacie, ale zostawisz zaliczkę i sprowadzi (kiedyś tylko Michelina, ale może coś się pozmieniało). Da Ci cynk jak będą gumy i wtedy pojedziesz na starych a wrócisz na nowych  ;D
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

tomekmajesty

zaliczki na opony? chyba bym ocipiał jakbym miał dać i jeszcze kolesiowi który słynie z niewywiązywania się z terminów ;D
oponeo.pl sprowadziło mi w ciągu 3 dni opony z niemiec, najniższa cena na rynku, faktura, gwarancja, w końcu spółka giełdowa a nie blaszak ;)
a propos mechaników, tanie mięso psy jedzą :(
a dziadów nie brakuje, szczególnie tych co nie mają zarejestrowanej firmy :D nie płacą podatków 8)a niektórzy od lat mają opinię niesolidnych i dalej mają klientów, dlatego że są tani :oa nie fachowi
go your own way

pablo

Korzystam z usług Diabła ( motocyklisty) od  wielu lat i nigdy nie miałem żadnych problemów, podobnie jak moi  koledzy  z motocyklowym  ?stażem? dłuższym ode mnie. W ub. zamówiłem u niego także opony do auta ? były na czas  i cena przyzwoita, dlatego sądzę że mogę go polecić bez zastrzeżeń. W najbliższym czasie  czeka mnie (podobnie jak Duszę ) kupno opon do mojego klekota - myślę o Pirelli Diablo Strada 120/180-17, przeanalizowałem więc oferty sklepów internetowych (w tym Oponeo),  i co się okazuje ? kupując taki zestaw w tym ostatnim przepłaciłbym ok. 240 zł.(czyli niemal  druga ?przednia? gratis  :D)  Ta kwota znakomicie wyjaśnia giełdowy sukces tego potentata. Rozumiem że zostawianie zaliczki nie musi odpowiadać każdemu, ale chyba każdy zgodzi się że to obliguje zamawiającego do wywiązania się z umowy ? w przeciwnym razie w ?blaszaku? Diabła tkwiłby pewnie niejeden zestaw zamówionych a nieodebranych opon.
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

tomekmajesty

najważniejsza jest swoboda gospodarcza oraz swoboda wyboru klienta :D
ja osobiście płacę podatki więc kupuję TYLKO u tych co je płacą oraz TYLKO z fakturą vat :o
po pierwsze że odliczam vat i jest 22% taniej dla mnie :)
po drugie faktura jest podstawą wszelkich reklamacji i ewentualnego dochodzenia roszczeń :-\
a po trzecie KONIEC Z KORZYSTANIEM Z USŁUG I KUPOWANIEM Z NIELEGALNYCH ŹRÓDEŁ, TRZEBA SIĘ W KOŃCU CYWILIZOWAĆ 8)
oczywiście nie mówię tu o nikim konkretnym, nie wiem czy wymieniane wcześniej osoby i firmy są legalne ::)
ale dlaczego ja mam płacić podatek a inni nie?
dlaczego ja mam utrzymywać nauczycieli, wojsko i policję a inni nie?
dlaczego ja mam płacić za leczenie chorych a inni nie?
po prostu koniec z życiem na mój koszt osób, które np są zarejestrowane z urzędzie pracy a pracują na czarno, z moich pieniędzy goście żyją!!! to są złodzieje i należy ich eliminować 8)
go your own way

scyzoryk

Diabła ze ślichowic polecam. Podchodzi do tematu jak motocyklista i robi to sprawnie. Kilka razy tam zawitałem i jak dla mnie bardzo OK, natępnym razem też tam pojadę.

R.K. kiedyś był rewelacyjnym, jak jeszcze dłubał sprzęty w małej budzie przy Husarskiej. Od zawsze robiłem u niego motocykle i jak mu się chciało to robił cuda i tanio :) Zna się na rzeczy ale od jakiegoś czasu poziom usług drastycznie się zmienił na niekorzyść. Już tam nie zaglądam od czasu jak kumpla motorek robił przez dwa miesiące (jakieś pierdoły) a u mnie po wymianie oleju nie dokręcił porządnie wszystkiego tak że zarzygało mi spodnie i dojechałem do domu prawie bez oleju :-/
Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS

andy

Witam.Podpisuję się pod opinią  "scyzoryka" odnośnie R.K. Nie polecam tego mechanika.Nie szanuje klientów, ich maszyn, czasu i pieniędzy.
BMW

Motorynka

Co do machaników:
Ja mogę polecić Przemka Cicheckiego w Dyminach, i jest nowy machanik Mateusz na baranówku :)
Jest jeszcze Bronek na ślichowicach i ponoć dobrze dokładnie robi, nie wiem tylko jak czasowo.
Innych "Fachowców" polecić nie mogę - wolę robić sama.

Natomiast co do spawania to polecam Erniego :))  Reanimował mi moja suczkę i BARDZO mu za to dziękuję, raz że dobrze, dwa że szybko mogłam ją z powrotem dosiadać :D  i nawet mam prawdziwą część motorynki w niej :D