19 Wrzesień 2020, 03:54:40

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

serwis

Zaczęty przez Radzia2176, 2 Lipiec 2009, 00:33:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Radzia2176

Panowie może znacie kogoś kto sie dobrze zna na moto.ze by mógł mi sprawdzić wszystko czy gra w mojej niuni???

Radek

2 Lipiec 2009, 12:52:27 #1 Ostatnia edycja: 2 Lipiec 2009, 18:03:42 by Radek
Znamy,
na forum jest znany jako Piter.
Robi nam maszynki.

Radzia2176

Dzieki... zaraz napisze do niego i spytam czy by obejrzał moją maszynke

TomekzCK

odświeże

może ma ktoś namiary na dość dobrego mechanika??

znajomy kupił jakiś skuter 200ccm i chciałby żeby ktoś to przejrzał, i ma pare rzeczy do roboty
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Duszmen

To samo Ci powiem co Radek, wal do Piotra lub Mariusza
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

mija

albo Przemek Cichecki:) ma warsztat zaraz za lecznicą i schroniskiem dla zwierząt w dyminach  jego nr tel 660 367 067 8)

TomekzCK

dzięki bardzo

od razu dam swoja suczke żeby posłuchali bo coś dziwnie pracuje a dopiero co odebrałem od "pana" R.K - "kaszanka" i kolegi już nie wpakuje a taką mine jaką ja wpadłem, jak dla mnie gość pomyłka, przy okazji trzymajcie się od niego zdaleka. Jednyna zaleta,  że wziął dużo m niej niż myślałem, ale robote najpierw rozgrzebał i jak już utknąłem u niego to już sie nie mogłem doprosić końca, nawet dekiel silnika nie był dokręcony  ???

totalne partactwo

denwer

Cytat: malyzck w  8 Wrzesień 2009, 11:24:20
dzięki bardzo

od razu dam swoja suczke żeby posłuchali bo coś dziwnie pracuje a dopiero co odebrałem od "pana" R.K - "kaszanka" i kolegi już nie wpakuje a taką mine jaką ja wpadłem, jak dla mnie gość pomyłka, przy okazji trzymajcie się od niego zdaleka. Jednyna zaleta,  że wziął dużo m niej niż myślałem, ale robote najpierw rozgrzebał i jak już utknąłem u niego to już sie nie mogłem doprosić końca, nawet dekiel silnika nie był dokręcony  ???

totalne partactwo

Ja u niego robie i nie narzekam, ale faktycznie trzeba go pilnować bo jak nie to robi ruski rok, no i fakt faktem jest tani.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

TomekzCK

tak tylko wez pilnuj jak ja miałem rozebrany silnik

3 miechy dłużej robi niż miał a nikt inny mi nie weźmie moto do roboty gdzy silnik i skrzynia są całe rozebrane, w sumie robił ponad poł roku bo zima zawiozłem, no poprostu szok.

ja sie zraziłem wole zapłacic ale miec napewno rzetelnie zrobiony sprzet, tu jak coś się w czasie jazdy spie......y to raczej już sie nie zdąze zatrzymać jak samochodem.

też jak napoczątku robiłem pierdoły, to szybko i fachowo, ale po tym co przeszedłem, tych obiecankch cacankach............

szkoda gadać

denwer

Ja jak u niego robię to kalkuluję :P. Jak powie że będzie za 2 dni to słyszę za 2 tygodnie :P. Mi tam się nie spieszyło więc z tym akurat problemu nie miałem. Też mi robił silnik ale nie aż tyle :P (może jakieś 2 tygodnie). Ale faktycznie jak zacznie i nie skończy (odłoży na bok na 2 dni) to wtedy może i leżeć miesiąc jak się nie upomni.
W każdym razie oprócz czasu nie miałem jakiś niemiłych historii z tym panem.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

TomekzCK

Cytat: mija w  8 Wrzesień 2009, 10:17:11
albo Przemek Cichecki:) ma warsztat zaraz za lecznicą i schroniskiem dla zwierząt w dyminach  jego nr tel 660 367 067 8)

no byłem u niego wyglada na kumatego kolezke

a co do "kaszanki" to dziś byłem u Przemka bo po robocie kaszy scinało mi łby śrub od tarczy tylnego hamulca jak sie okazało kasza nie załozył mi tulejki, i szlag trafil nowe klocki i do tego koszt takiej tulejki 70 pln plus robota

ja tego goscia bede unikał

K-Pax

Tak z Ciekawości... może moderator by puscił i zrobilibyśmy tutaj kompletny spis serwisów w CK co? Bo jak ktoś poczyta to pomyśli, że na wsi żyjemy gdzie nie ma serwisów autoryzowanych, a tylko Zenki w blaszakach. Proponował bym nawet każdemu serwisowi nadac osobny temat i tam walić opinie itd...
8)
Moderator kazał mi tutaj bajerować...a ja nie umiem sztuki bajeru... Ot problem. Co by tu napisać? ee....szkoda czasu.

Radek

Polecam naszego kumpla z forum Mario Kawasaki, 609 94 38 91 jest niezły i niedrogi, wiem że na grudzień mai kilka motocykli, ale jak jesteś z KFM to masz fory ;)

Radek

Cytat: K-Pax w 28 Listopad 2009, 20:42:00
Tak z Ciekawości... może moderator by puscił i zrobilibyśmy tutaj kompletny spis serwisów w CK co? Bo jak ktoś poczyta to pomyśli, że na wsi żyjemy gdzie nie ma serwisów autoryzowanych, a tylko Zenki w blaszakach. Proponował bym nawet każdemu serwisowi nadac osobny temat i tam walić opinie itd...
8)

Co do autoryzowanych serwisów motocyklowych z mechanikami na pensji to ja mam akurat złe doświadczenia. Wolę tych jak piszesz "Zenków w blaszakach" bo oni robią na swoje nazwisko i widocznie mają na tyle oleju w głowie żeby "zarobić" na własną opinię. 
Forum nie jest instytucją upoważnioną do merytorycznej oceny serwisów wiec budowanie takich osobnych ocen każdemu serwisowi raczej odpada.
Ale każdy ma prawo do własnej oceny może więc faktycznie warto o tym  napisać własną osobistą opinię.

sebA

Cytat: malyzck w  8 Wrzesień 2009, 11:24:20
dzięki bardzo

totalne partactwo

..popieram, totalne partactwo. kiedys sie juz na nim przejechalem i nikomu nie polecam.
Ale, moze tylko obcych tak traktuje.. ? ,kto wie..  kazdy moze miec wlasne zdanie.
Ja tak jak np. Radek tez popieram "Zenków w blaszakach" ,bo sa to ludzie ktorzy z tego zyja i pracuja na swoja reputacje czyli na jakos wykonanej pracy. Nie sa na pensji tylko maja tyle ile zarobia ,czyli ilu klientow do nich zawita.
Dlatego lepiej sie zastanowic 2 razy i popytac niz oddac gdzies gdzie cie skroja a moto i tak bedzie wymagalo naprawy.