5 Grudzień 2020, 10:47:41

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Echo Dnia 23.10

Zaczęty przez mija, 4 Listopad 2009, 01:42:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

tome_k

gość może mieć problemy...

czoperski

no cóż...
o gościu na crosie usłyszymy pewnie za jakiś czas, że: " Motocyklista, przeciął na pół, wyjeżdżający z posesji samochód. Zginęło dwoje dzieci siedzących na tylnych siedzeniach samochodu. Motocyklista w ciężkim stanie z przebywa w szpitalu."
o gościach w "tuningowanym aucie": "W nocy z soboty na niedziele w podkieleckiej  wsi miał miejsce makabryczny wypadek. Siedmiu wracających z dyskoteki młodych mężczyzn zginęło, gdy prowadzony przez jednego z nich Opel Calibra wpadł na drzewo. Przyczyną wypadku, była najprawdopodobniej nadmierna prędkość."
tfu tfu przez lewe ramie i puk puk w niemalowane drewno
PAJACE

K-Pax

Widzicie. Tak własnie wychowują młodziesz filmy załanczane do gazet motocyklowych o stuncie. Oglądaliście to co dodawał Świat Motocykli? Jak goście palą kapcie w mieście Krakowie, na białe koszule przechodniom? Fajne.  >:( Nie wytrzymałem i napisałem do tych popieprzonych redaktorków , żeby takiego g...na nie propagowali, bo ja chce żyć na motocyklu, a nie być szykanowny przez ludzi którzy odbierają nas jak debili. Niestety nadal, dalej propagują głupkowanie na motocyklach, ze szkodą, dla ludzi normalniejszych. Wielka szkoda. W Kielcach mamy chłopaka, kóry objechał na motocyklu połowe Ameryki południowej kilka lat temu! Nikt o tym nie napisze...ale o tym, że ktoś rozpieprzając 3 motocykle rocznie ( składane z kradzionych cżesci), nauczy sie jazdy na tym czy owym, po ulicy czy parkingu, to się filmy robi....  Tragedia..ale taki trynd. Młody z Buska, walczy w motocrosie - mistrzostwa europy itd...ale o tym też nikt sie nie dowie... za mały oddzwięk...
Jest na to jedna rada... Piszcie maile, do redaktorków, jak wciskaja wam takie g...wno. Piszcie, co myślicie, bo oni tam z góry, stracili juz kontakt z ludzmi, przez duże L...  Może ich obudzimy... nakierujemy...
Moderator kazał mi tutaj bajerować...a ja nie umiem sztuki bajeru... Ot problem. Co by tu napisać? ee....szkoda czasu.

Miki_ck

Odnośnie chłopaków na krosie na tej ulicy to nie jest nowość, jechałem sobie w tamtym sezonie koło 70km/h po czym widzę jak z zakrętu koleś wypada na krosie i jedzie po chodniku później ulicą i wyprzeda wszystkich a to środkiem a to chodnikiem, nie zważając na innych uczestników ruchu drogowego. A później mówi się że motocykliście to dawcy.

caprik

co do bohatera tego wątku nie ma wątpliwości. Podobnie jak jego koledzy jadący golfem 3-ciej genearcji pewnie z silniczkiem 1.4 60 KM, spojlerami, sportowym wydechem, etc czuje się cool facetem a tym czasem jest jak to mówią Ślązacy "gupim ciulem".

odnośnie zaś ludzi uprawiających sztukę stuntu mam trochę wątpliwości co do wypowiedzi jednego z moich poprzedników. wszędzie trafiają się czarne owce i idąc tym torem należałoby zlikwidować zarówno fanów muzyki ciężkiej, kibiców, skejt-ów itp, itd.
Stunt to też ciężka praca i talent a wystarczy przeanalizować ile spowodowali wypadków stunterzy a ile inni motocykliści. nadal uznaje zasadę, że nie należy wszystko mierzyć jedna miarą.

pzdr
Samochody specjalne, wedle życzenia, wedle marzenia, projekt, wykonanie --- niebawem na własnym moto a tym czasem na 10-tce, pięknej z Akashi japonce :) ups zapomniałem o poczciwej i wiernej SU - gixer 1100 olejak w fazie metamorfozy :)