18 Wrzesień 2020, 12:42:04

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

custom painting

Zaczęty przez denwer, 3 Listopad 2009, 15:25:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

kanoma

grunt to się nie poddawać, a to co robisz wymaga dużo pracy i poświęcenia, ale jak sam pisałeś uczysz się na błędach, a efekt jest zajebisty. Może rzeczywiście coś podziałać w tym kierunku,zwłaszcza że przez ta zimę nie będę składał żadnego moto to może coś razem podziałamy.

Darek_W

4 Listopad 2009, 22:45:33 #16 Ostatnia edycja: 5 Listopad 2009, 11:54:25 by Darek
Denwer, bez kitu - super efekt. Szacun za wytrwałość w próbach. Baaardzo pozytywne wrażenie :o

Jakbyś chciał troszkę dorobić to jestem chętny na malowanie kasku. Podrzucę Ci na całą zimę. Jak chcesz to możesz go malować i 10 razy ;D

azrael88

Wybaczcie nekromancję wątku, ale chyba nie ma sensu zakładac nowego by zadać jedno pytanie:

Czy macie namiary kogoś z CK (lub okolic) kto robi aero na kaskach?

Harry

Może nie jestem motocyklistą, ale znam kogoś, niestety, nie znam jego jakości  - jedyne co zdjęcia przez niego zamieszczone, ale tylko do waszej oceny, sam nie będę :)
http://www.jaroslawkolodziejski.art.pl/
On The Road -  Harmonijka, wokal, gitara :)

aerografika

jak już pisalem zajmuję sie lakiernictwem artystycznym , moja stronka > www.aerograf.net.pl

gg: 6879433
kom: 794522964
aerografika@gmail.com

denwer

Płomyczki miodne :).
Ja nigdy nie odważyłem się malować w kolorze (no chyba że w czarnym i białym :P )
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Słoniu

No Denwer.Szacun wielki.Domyślam się ile Cię to kosztowało, ale brawo za wytrwałość.
SŁONIU
660346122

aerografika

w ramach przypomnienia o sobie;] sezon zbliża sie , ostatni moment na malowanie;D

aerografika

aerografika

pająk

do mnie pijesz?...  ;)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Motorynka

aerografika

Kuba`125

Jestem pełen podziwu ,ponieważ sam od czasu do czasu bawię się aero ,jak maluje modele i zdaje sobie sprawę jakiego kunsztu potrzeba by wyprawiać takie cuda.Chciałbym mieć choć 10% twoich umiejętności ,masz ich dużo więc może kapsniesz troszkę ;D?
Dziewięć pięć czteRRy ;D

aerografika

niestety umiejętności nabywamy sami....ale mogę Ci powiedziec że nie jest to trudne , malowanie to nie start wachadłowca , trzeba tylko trzymac sie pewnych zasad , no i też cwiczyc rysunek , dużo samemu kombinować z kolorami , jest sporo inf na necie na ten temat , ale to tylko teoria , trzeba praktyki kolego;] dzięki za miłe słowa