26 Wrzesień 2020, 21:48:08

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Test kasków SHARP

Zaczęty przez tome_k, 25 Październik 2009, 19:42:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

hubert

tak sie składa ze tez mam ten kask, kupilem go w liberty rowniez(kask przeznaczony dla pasazera, czasami sie jakis trafi)... ogolnie jesli to ma byc kask dla Ciebie to nie polecam:) lepiej zainwestowac troche wiecej a jezdzic w czyms lepszym... np miedzy K-3 a tym BOXem, jest roznica:) nawet jakos materiałow, jest na sporo nizszym poziomie... plastiki od "wlotow powietrza" odrazu sie połamaly, musialem na kropelke na stale przykleic i sie juz nie przesuwaja;(;p

tome_k

Takie pytanie: w jakich kaskach jeździcie i jakie są ich wady zalety??

Jeździ ktoś w Nolanie n 62?

mija

shoei xr-1000
zalety: brak wad  ;D

tome_k

jedyną wadą tego kasku cena  ;)

Arek

NO co jak co, ale można to chyba oznać za kompromis - coś za coś, cena za jakość. Koleżanka zaszalała ;D

Przymierzałem się do Nolana N62 i powiedzieli żebym lepiej Sharka szukał, ogólnie Nolany ponoć parują i troche głośne są.

mija

koleżanka wyszła założenia: kto powiedział , że głowa zawodnika jest cenniejsza od mojej? ;) i postawiła na jakość właśnie, która w tym przypadku niestety idzie w parze z ceną ::)

tome_k

Wyprzedaże ruszyły :)
Co myślicie o
http://www.agv.com.pl/index.php?kat=8&pages=1&start=0&ord=1&prod=51
dobre pieniądze są za niego i skorupę ma carbonowo-kevlarową :)

Arek

TO nie jest czasem Stealh tylko bez spoilera?? WYgląda fajnie, ale....ja słyszałem ze te metalowe siateczki lubią się wkląsnąć albo odpaść.

tome_k

z tego co go oglądałem to sprawiały wrażenie dobrego wykonania :) więc chyba się skusze :)

hubert

powtarzam sie , ja jezdze w AGV i jest spoko... nic mi sie nie dzieje... polecam, wkoncu w agv smigaja w moto gp... :)

Arek

Jutro jade do InterMotors-u, obczaje co jest i za jaką cenę ;) ;)

hubert

arek, jutro to do 14 jest? tez przejade, moze jakies buty sa fajne... bo mi tylko tego brakuje, jak beda atrakcyjne ceny to moze sie skusze... choc planowalem tego wydadku akurat teraz:)

Arek

Tak, w soboty do 14.

Byłem dziś i dla każdego kto się wybiera proponuje czekać na jakiś katalog na stronce oficjalny, bo żadnych przecen oprócz Off-roadowych rzeczy nie ma, co dziwne kaski SHarka nawet zdrożały xD
Uprzejma pani poinformowała mnie że wyprzedaże bedą gdzieś za miesiąc, ale nie sugeruje się tym bo po miesiącu pewnie już wszystko wyprzedadza  ;)