25 Listopad 2020, 04:38:55

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2017/04/28 Wieczór podróżnika Iran

Zaczęty przez czeczen, 23 Marzec 2017, 09:25:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

czeczen

23 Marzec 2017, 09:25:04 Ostatnia edycja: 26 Marzec 2017, 15:42:09 by Naitsabes
To będzie ciekawe spotkanie :)

Wyobraź sobie sytuację :

" Kochanie jadę  do Iranu motocyklem"
"Z kim?!"
"Sam"....

Relacja,zdjęcia i ciekawostki z samotnej wyprawy do Iranu w przekazie świetnego gościa.  :D

Kiedy? - 28/04/2017 (piątek)godzina 20
Gdzie? - lokal CK Riders ul. Kusocińskiego 53

Fragment z relacji: "Był środek nocy. Udało mi się w egipskich ciemnościach dojechać do granicy irańskiej. Ostatnie 30 kilometrów zrobiłem po rozwalonej drodze przez pasmo górskie, ze średnią 30 kilometrów na godzinę. Tak elegancki wynik udało się osiągnąć tylko dlatego, że złapałem świetnego zająca ? perski autobus, za którym jechałem w ciemno. On hamuje, ja hamuje. On zakręca, ja zakręcam. Przy okazji doświetlał mi drogę, tak więc slalom przez dziury miałem zrobiony. Oprócz tej fury minąłem może trzy inne, tak więc byłem wdzięczny temu kierowcy, że się pojawił i tak pięknie mi pomógł."

inny fragment...

"Nawet chciałem się złamać i dać mu 5 dolarów, ale nagle wpadłem na genialny pomysł.

? Dam Ci super złotą monetę

? Pokaż

No to pokazałem mu monetę, którą dostałem swego czasu na Orlenie za zatankowanie 20 litrów paliwa. Na rewersie jakiś Junak czy inna Osa. Sęp jeden poszedł na konsultacje do radiowozu i wrócił z informacją, że jak dam dwie, to jednak nie będzie bumagi i da się to jakoś skasować z videoradaru. I dalej był bardzo miły. Dałem mu drugą i naprawdę byłem zły. Nie o to, że chcieli kasę, nie o to, że zabrali te monety......
"

Będziemy gościć "Ofcę" - faceta ze znakomitym poczuciem humoru i bardzo ciekawego świata...  :)
;)

czeczen

To już jutro!  8)

Wiem że Szota martwi się czy te 20 skrzynek browaru wystarczy.....  ;D