21 Październik 2020, 08:01:22

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Akcesoria na hurtowo

Zaczęty przez Arek, 22 Październik 2009, 23:43:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

Arek

Siemka, no i kolejny problemik  ;)
Podczas jesiennych wyprzedaży w inter-motors chciałbym kupić kask - chyba Sharka RSI/S800 i kominiarke Brubecka. Tak myślę bo pisałem do filii inter-motor i mówili że przy wiekszych zakupach dają zniżki. Takie pytanko, czy nie chciałby ktoś dołączyć się do zakupów bądź już nie posiada jakiegoś rabatu?

Kominiarke Brubecka znalazłem jak narazie najtaniej za 55zł w sklepie sportowym na dużej bodajże.

Naitsabes

Chęci są ale z kasą gorzej ;]

Arek

Standard, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase :-\ :-\
Czas jest do ok. 1 listopada bo wtedy zaczynają sie wyprzedaże, im szybciej tym lepiej bo rok temu np. nie było czerwono-białych rękawic już.

Arek

13 Listopad 2009, 17:31:59 #3 Ostatnia edycja: 8 Grudzień 2009, 20:40:53 by Arek
SOrki za post pod postem, ale wyprzedaże ruszyły.

Był ktoś już w salonie??Ja będę najszybciej jutro, nie wiecie jakie ceny, bo katalog na stronce się nie otwiera...

Arek

Sorki za kolejny PPP, ale mam pytanie:
znalazłem na allegro panią która oferuje bardzo tanio kask który mnie itneresuje - sHArk RSi w cenie ok. 630zł dowolne malowanie, pisze wyprzedaż z niemieckich hurtowni:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=845067149

Napisałem czy jest gwarancja i paragon, pani napisała że karta gwarancyjna jest, ale nie ma dowodu zakupu. Czy w takiej sytuacji gwarancja jest czy nie?JAk myślicie opłaca się?

Radek

To chyba "ciepły" towar  ;)

shpx

Bez paragonu (lub innego dowodu zakupu) gwarancja nic nie znaczy...
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Arek

Pani odpisałaże CHYBA uznają na podstawie numery seryjnego, ale też dziwne mi się to wydaje. Mówi że to wyprzedaż ze sklepu likwidowanego. Chyba się jednak wstrzymam :-\

karola

Jak słusznie zauważył shpx, karta gwarancyjna bez dowodu zakupu (paragonu,faktury) nadaje się do...........
Poza tym kto uzna tę reklamację, jak nie będziesz miał papierka od kogo kupiłeś kask ???
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.