18 Wrzesień 2020, 18:08:25

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/12/06 10:00 - Dom Dziecka pod opieką KFM

Zaczęty przez Szczurkov, 20 Październik 2009, 11:39:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

Naitsabes

pawel

Cytat: Duszmen w  4 Grudzień 2009, 14:10:46
I jeszcze 30 zł Marty Bieńkowskiej  ;D, które mam ja, czyli razem 1205,27zł.

Przed chwila jeszcze jeden przelew doszedł na 100zł

Mamy 1305,17zł

pat

Cześć,

Nie mogłem być wczoraj w 4 koniach - czy są jakieś nowe ustalenia dotyczące mikołajek?
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Naitsabes

Termin spotkania się nie zmienił. Tylko tyle, że z uwagi na pewne okoliczności do RDD pojedzie mała delegacja tj. samochód + góra 2 moto.

piter

Cytat: Naitsabes w  5 Grudzień 2009, 15:11:03
Termin spotkania się nie zmienił. Tylko tyle, że z uwagi na pewne okoliczności do RDD pojedzie mała delegacja tj. samochód + góra 2 moto.

Co to są "pewne okoliczności" ? Nie chciałbym popełnić jakiegoś faux pass (czy jak tam się to pisze) i dlatego wolę wiedzieć.
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

shpx

Zdecydowanie przydałaby się jakaś informacja dla zainteresowanych --> gdzie się zbieramy jutro i o której?!?!
Tradycyjnie nie mogliśmy się pojawić w 4K wczoraj więc nic nie wiemy...
Stroje mikołaja kupione! 9,99PLN za sztukę w Real ;) ale ludzi tam massssaaa.... <olaboga>
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

robson

Wiedziałem, że o czym zapomnę. Śmigam po ten strój, może kasa do 10-ciu artykułów będzie luźniejsza!!!
bez podpisu

Duszmen

5 Grudzień 2009, 18:47:13 #97 Ostatnia edycja: 5 Grudzień 2009, 18:48:53 by Duszmen
Sorki, że tak późno piszę ale robiłem te paczki. Sprawy się mają następująco:

1. Paczki do PDD na Toporowskiego są gotowe.
2. W paczce: plecaczek, czekolada, wafelki, garść cukierasów, sok Multivitamina, rękawice zimowe (narciarskie), puszka orzeszków.
3. Jutro kto chce może coś przynieść i dorzucić.
4. Spotykamy się o 10.00 na parkingu przy KCK (Antrakt)
5. Paczki w aucie wiezie Ramzes a reszta przyjeżdża na motocyklach.
6. Wszyscy jedziemy na Toporowskiego a następnie na G.Staszicowskich leci auto + 2-3 moto.
7. Każdy z nas ma we własnym zakresie załatwić czapeczkę mikołajową (jeśli kompletny strój to też spoko).
8. Paweł ma paczki do RDD na G.Staszicowskich.
9. Zgodnie z sugestią Pitera dobrze mieć drugi kask, może będzie można dzieciaki przewieźć.

Mam nadzieję, że wszystko napisałem, jeśli nie to dzwońcie albo piszczcie w wątku cobym czegoś nie schrzanił. Z tego co wiem Pszczurkow dowiezie 1,5kg cuksów a TomekAAA pomarańcze do paczek. Dzięki wszystkim za pomoc i do jutra  ;D
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

pawel

Kasa jest 1405,27zł - 650zł na DD i 750zł na RDD.
Duszmen dziś przelewam Ci 250zł na Twoje konto 400zł zostało przelane wcześniej.

pawel

Naitsabes

Akcja, uważam, udała się znakomicie jak na tak spontaniczny pomysł. Było prawie 30 motocykli, a i uśmiechów od dzieciaków nie brakowało co myślę jest dobrym prezentem mikołajkowym dla nas. Na pewno to jeszcze powtórzymy.

shpx

Super akcja! Bardzo nam się podobało!
Włączcie TVP2 - jest relacja z Gdyni! :)
Oni zaczynali podobnie jak my! :D
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Szczurkov

Akcja udana! Dzięki wszystkim za obecność i pomoc! Było super sympatycznie; uśmiechy dzieci bezcenne..!:D
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

piter

Wszystkim motocyklistom dobrej woli serdeczne podziękowania za radość sprawioną dzieciakom. Cieszę się, że byliście i że byłem z Wami.
Mam nadzieję, że tak fajnie będzie zawsze przy okazjach tego typu akcji np. Motoserce.
Pozdrawiam
Piter

P.S.
Rzucam pomysł powtórki w Dzień Dziecka.
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

Duszmen

Wszystkim obecnym i nieobecnym, którzy pomogli finansowo bardzo serdecznie dziękuję. Super wyszło i radocha dla dzieci jak nie wiem. Przepraszam, że musiałem tak szybko Was opuścić.

DZIĘKUJĘ!!!
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20