20 Wrzesień 2020, 04:56:59

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/12/06 10:00 - Dom Dziecka pod opieką KFM

Zaczęty przez Szczurkov, 20 Październik 2009, 11:39:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

Motorynka

Ja niestety nie mogłam być, bo nawet nie miałam siły się podnieść z łóżka, ale mogę się tylko domyślać że było fajowo :)))

TomekAAA

A teraz Kasia nie musisz się już domyślać, możesz zobaczyć: http://picasaweb.google.pl/TomekAAAA/MIKOAJKIWDD?authkey=Gv1sRgCIy53r35xZaIdw#

Mikołajki udały się wyśmienicie - dzieciaki były niesamowite.

Iza

Bylo bardzo sympatycznie. Wielkie dzieki, ze kolejny raz w imie fajnej sprawy zebralismy sie i w spontanie cos sie urodzilo.

Zgadzam sie, ze na Dzien Dziecka bedzie frajda dla mlodziakow. Juz nie bede sparalizowana na widok pannicy z golymi nerkami na wierzchu.

Pozdrawiam

piter

Cytat: iPawelek w  6 Grudzień 2009, 23:47:13
http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255,7336518,Mikolaj_przyjechal_do_dzieci_meleksem.html

Wniosek, że następnym razem można połączyć siły ze Sławkiem Pomiankowskim. Jak go znam - nie obrazi się  :). Fajnie, że i inni mają serce dla dzieci w potrzebie.
Pozdrawiam
Piotr
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

kali

Dzięki za pomysł
Dzięki za pieniążki
Dzięki za zaangażowanie
Dzięki za czynne uczestnictwo

w zamian uśmiech i radość dzieci
kali

denwer

Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

karola

To był naprawdę super pomysł :)
Chłopczyk na wózku, z którym jestem na zdjęciu to Patryk - częściowo sparaliżowany. Strasznie chciał tak jak inne dzieci przejechać się motocyklem. Wzięliśmy go z Ernim na motor pomiędzy siebie - a on przez całą przejażdżkę krzyczał na głos ,, ale fajnie,,. I tu się rozkleiłam pierwszy raz.
Drugi raz - kiedy jedna z wychowawczyń w DD powiedziała do mnie ze łzami w oczach, że strasznie się cieszy z naszego przyjazdu, bo patrząc na Nas widzi swojego nieżyjącego syna. Był motocyklistą, zginął przez pijanego kierowcę.........
Cieszę się, że mogłam być tam z Wami  ;D
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

shpx

Właśnie... cieszę się, że udało się przewieźć Patryka. Widać po nim, było, że bardzo chciał!

Dla takich chwil warto organizować tego typu akcje ;)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

kitten

Cieszę się, że mogłam razem z Wami być i sprawić dzieciom tyle radości!! :) Choć jestem spod Wrocławia i sporo km dzieli mnie od Kielc, to wiem, że warto było przyjechać :)

shpx

Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

piter

Cytat: karola w  7 Grudzień 2009, 14:31:56
....Chłopczyk na wózku, z którym jestem na zdjęciu to Patryk - częściowo sparaliżowany. Strasznie chciał tak jak inne dzieci przejechać się motocyklem. Wzięliśmy go z Ernim na motor pomiędzy siebie - a on przez całą przejażdżkę krzyczał na głos ,, ale fajnie,,. I tu się rozkleiłam pierwszy raz. ....

Karola,
i nie dziwota, w takiej sytuacji każdemu mięknie serce. Pozdrawiam Ciebie i Erniego. Wspaniale, że odważyliście się.
Piter
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

pat

Cieszę się że mogłem tam z Wami być... naprawdę uważam, że zrobiliśmy coś dobrego i mam nadzieję że będziemy częściej organizować podobne akcje :)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...