27 Listopad 2020, 11:00:50

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2016/07/10 II Turniej piłkarzyków stołowych + Ognisko

Zaczęty przez Naitsabes, 30 Wrzesień 2016, 19:48:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Naitsabes

30 Wrzesień 2016, 19:48:56 Ostatnia edycja: 9 Październik 2016, 13:38:16 by Naitsabes
II TURNIEJ PIŁKARZYKÓW CK RIDERS
+ OGNISKO

WYNIKI:

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na II turniej piłkarzyków stołowych oraz ognisko z przysłowiowym 'wkupnym' nowych Członków CK Riders, które obędzie się 7 października w lokalu CKR.

W zależności od ilości chętnych, turniej odbędzie się w trybie Double Elimination lub Round Robin w drużynach 2 osobowych. Dla zwycięzców przewidziana nagroda!

Zapraszam do zapisów:

Uczestnicy:
1) Nait+Kręcona
2) Motorynka+Jacu
3) DrinkTeam: Adrian+Monika

X) [nazwa drużyny*]:[zawodnik]+[zawodnik]
*nazwa opcjonalna

mOtOrynka

No to skoro mnie mój zawodnik wymienił na inną zawodniczkę :P  to robię nabór na zawodnika do mojej drużyny :)
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Naitsabes

Krecona89

=)

Szota

Powinnam się pojawić. Dołączę do drużyny chociaż zawodnik ze mnie marny ;D
Szota chodź na szota!

:: Bl00wn4P ::

O co dokładnie chodzi z tym "ognisko z przysłowiowym 'wkupnym' nowych Członków CK Riders" -wiem, że jest to przywitanie nowych członków i ich dołączenie..
Hmm ale jak to się odbywa, i kto może w tym uczestniczyć tzw. Kto może zostać nowym członkiem?
Życie to nie liczba oddechów lecz liczba chwil zapierających dech w piersiach

Naitsabes

5 Październik 2016, 11:17:10 #6 Ostatnia edycja: 5 Październik 2016, 11:25:24 by Naitsabes
Cytat: :: Bl00wn4P :: w  4 Październik 2016, 21:35:18
O co dokładnie chodzi z tym "ognisko z przysłowiowym 'wkupnym' nowych Członków CK Riders" -wiem, że jest to przywitanie nowych członków i ich dołączenie.

Koledzy, którzy dołączyli do Stowarzyszenia CK Riders chcą postawić symboliczną flaszeczkę przy ognisku, przy okazji piątkowego spotkania Kieleckiego Forum Motocyklistów i CK Riders 8).
Cytat: :: Bl00wn4P :: w  4 Październik 2016, 21:35:18
Hmm ale jak to się odbywa, i kto może w tym uczestniczyć tzw. Kto może zostać nowym członkiem?

Nasze spotkania są otwarte. Nie organizujemy na tą okazję nic wyszukanego więc jak masz ochotę to weź do picia co lubisz, coś na ognisko/grilla i wpadaj.

Jeśli chodzi o Stowarzyszenie CK Riders to nowym członkiem może zostać każdy kto ma szczere chęci wziąć czynny udział w rozwoju Naszej skromnej działalności. Jeśli masz ochotę to zapraszamy na spotkania, poznamy się, zobaczysz jak się urządziliśmy, pogadamy o tym co robimy, co mamy w planach i jak to wszystko ogólnie wygląda.

mOtOrynka

Naitsabes

adriax

mOtOrynka

Cytat: Naitsabes w  6 Październik 2016, 09:58:34
To wy już szans nie chcecie dać reszcie :P

Nie przesadzaj - Jacek będzie pił, ja będę  w niesportowym stroju :P

pablo

Jak na prawdziwego sportowca przystało już przygotowałem się do turnieju :)
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Rav

6 Październik 2016, 22:41:46 #12 Ostatnia edycja: 7 Październik 2016, 10:25:36 by Naitsabes
4. Rycerze ortalionu obrońcy cnoty Grodzkiej  :  Rav  + kto będzie  chciał

ale  emocje mną targają ;D

Nait: Rav, konsekwentnie sobie sam odpisujesz.

:: Bl00wn4P ::

Rafał jeśli się pojawię jutro to mogę zagrać z Toba, męska drużyna ps. Gram słabo :D więc..
Życie to nie liczba oddechów lecz liczba chwil zapierających dech w piersiach

mOtOrynka

NO to mój zawodnik mnie zostawił, więc poszukuję chętnego do drużyny :D