22 Październik 2020, 01:21:30

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Czy łowi ktoś z Was rybki?:) Jesli tak to zapraszam....

Zaczęty przez kotu, 15 Październik 2009, 22:03:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

kotu

Jesli ktoś wędkuje i poszukuje taniego sprzetu to zapraszam do mojego sklepu(w Bilczy) który na dobra sprawe dopiero zaczyna funkcjonowac :) Cześć mam wsytawione np na allegro :) Jesli chodzi o ceny to beda one napewno atrakcyjne  ;D A jesli ktoś potrzebuje porządnego sprzetu to dostanie katalogi i sobie coś wybierze :) Wiec jeśli jest ktoś kto byłby zainteresowany to pisac :)
...gdy siadam na motor to odpływam w inna przestrzeń, jak z niego schodze to już w niej nie jestem...

Szczurkov

Ha! Ja łowie rybki! Często z 2ma kumplami jeździmy to na Chańczę to na Wisłę (lub ciepły kanał w Połańcu), czasami zakola w Pińczowie.. Wędkujemy raczej spławikowo, czasami z gruntu. Ja osobiście też spininguję i bawię się muchówką.
Pozdrawiam kolegę wędkarza  ;)
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

kotu

To jesli byłbyś zainteresowany jakimś sprzętem, czy to na spłąwik grunt czy spining to pisz  :) Mam sporo rzeczy z jaxona i kongera :) A jesli chodzi o ceny to bedziesz zadowolony (w przciwieństwie do kieleckich sklepów :P)
...gdy siadam na motor to odpływam w inna przestrzeń, jak z niego schodze to już w niej nie jestem...