22 Wrzesień 2020, 12:53:25

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

RUMUNIA 2016

Zaczęty przez Jacek75, 5 Maj 2016, 19:34:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jacek75

Zapraszam do udziału w wyprawie. Bez napinki, spokojnie. Plan minimum to: Wesoły Cmentarz, Transfogarska, Transalpina, Zamek Drakuli. Noclegi na kwaterach, hotele. Międzyczasie leżakowanie przy basenie i zimne piwko. Szczególy ustalimy w momencie wyklarowania się squadu. Mile widziani doświadczeni podróżnicy. Maszyny asfaltowe. Planowany termin to 3 do 10 lipiec. Zwracam się też z prośbą do tych którzy byli, otóż potrzebuje namiar na fajny niedrogi hotel/motel (basen mile widziany) gdzieś pomiędzy Transfa a Transalp (utworzenie bazy wypadowej z której można by było śmigać po okolicach). Mile widziany namiar w okolicach Sapanty (wesoły cmentarz) - tak na jedną nocke. Aha  jeszcze pytanie: czy w tym terminie lepiej mieć zabookowane noclegi czy bezproblemowo się coś znajdzie bez rezerwacji ???
Nie ważne dokąd jedziesz, ważne że jedziesz ...

Sorry Gregory

Hi, hi, hi - to będziesz chyba ze 3 dni jechał!
Jeśli chodzi o kwaterę na bazę wypadową pomiędzy Transfogarską a Transalpiną to mam takową - świetną - ale właścicielka bardzo dba o czystość (patrzy na czystość butów) a właściciel (businessman???) nie każdego przyjmuje choć pensjonat pusty. Basenu nie mają ale niedaleko w Caciulacie jest basen termalny. Pełen odjazd - na dworze +35oC a w basenie (dla ochłody :)) +40oC - jest zabawa na 102.
Więcej mi się nie chce pisać zajrzysz to pogadamy.

... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

Jacek75

Dzięki Greg za sugestie :D Pogadamy online.

Gery

Ja planowałem właśnie w tym sezonie  Rumunię, termin OK więc generalnie chętnie jeśli tylko doprowadzę maszynę po glebie do porządku ale to raczej jest na finiszu, planowałem wypad z kolegą który siedzi w Anglii więc może i on by dołączył a jest doświadczonym podróżnikiem motocyklowym, dam znać jak moto będzie już zdrowe.
V2 czy V4 ale zawsze V:)

Jacek75

Hej Gery, miło by było gdybyście dołączyli. Daj cynka najszybciej jak to możliwe, ponieważ rozważamy możliwość bukowania noclegowni. Ewentualnie możemy się spotkać i pogadać. Daj cynka jak Ci pasuje.

Jacek75

Aha, zapomniałem napisać,  a wydaje mi się że to jest ważne, otóż nas jest 3 moto i jedziemy z plecaczkami, coby milej było w nocy i rano miał kto kawy naparzyć ;)

Gery

Panowie jesteście zdeterminowani juz na ten termin 3-10 lipca bo mnie nie pasi z paru względów ponadto wtedy są ćwierć, pół i finały ME a Polska dojdzie aż do finału:)

Generalnie mnie by pasiło najbardziej 11-17 lub ewentualnie 17-24 lipca, jeśli dla was to nie ok to ja odpuszczam a jeśli pasi którys z tych nowych terminów to dajcie znać.

Jacek75

1 Czerwiec 2016, 13:18:05 #7 Ostatnia edycja: 1 Czerwiec 2016, 23:41:15 by Jacek75
Hej
Niestety termin jest sztywny - zaplanowane urlopy.
A co do finałów ME to byłbym raczej realistą i nie podniecał bym się tym meeeeega nadmuchanym balonem. Prawda jest taka że 3 mecze (faza grupowa) i do domu. Kto nie wierzy - się przekona.
Szkoda że nie możecie lecieć - next time  ;)

Gery

Rozumiem, szkoda.
W takim razie jakby ktoś to czytał a miał ochotę wyskoczyć w proponowanych przeze mnie terminach to niech da znać, jestem elastyczny co do kierunku jeśli nie Karpaty Rumuńskie to mogą być też Bałkany albo Alpy:)