23 Wrzesień 2020, 06:55:03

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2016/05/02-03 - zaliczenie majówki....

Zaczęty przez sebo, 1 Maj 2016, 13:07:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

sebo

1 Maj 2016, 13:07:38 Ostatnia edycja: 1 Maj 2016, 13:20:06 by sebo
Prognozy pogody jakie były na majówkę - wszyscy wiemy....  :-\
Niestety i tym razem synoptycy zrobili nas w konia, przez to zaplanowałem te dni trochę inaczej niż na motocyklu. Aby nadrobić zaległości proponuję spontan o nazwie "gdzieś na południe".....
Jutro muszę choć chwilę być w pracy, ale wyjazd około 15:00 - 16:00 i dojechanie do celu także jest możliwy,bo dni są coraz dłuższe. Moja trasa jest następująca: Kielce - Dąbrowa Tarnowska - Żabno - jezioro Rożnowskie (mijane z lewej strony przez Gródek n.Dunajcem) - Nowy Sącz (tu w poczuciu obowiązku muszę zapalić świeczkę na grobie babci i wykonać znak krzyża) - NOCLEG w Starym Sączu lub jeśli nie będzie jeszcze późno to Krościenko lub Szczawnica. Nic nie rezerwowałem,bo nie wiem ile nas pojedzie i gdzie ostatecznie wylądujemy. Wieczorem pogaduchy przy ognisku i piwku bezalkoholowym ma się rozumieć.
Rano pobudka i wylot w zależności od upodobań do Krynicy na poranną zaprawę na Górę Parkową lub w stronę Sromowców na spływ Dunajcem. Po tej atrakcji Kierunek Nowy Targ - Rabka - Kraków i tu opcjonalnie powrót remontowaną "7" lub przez Skałę zaliczając ostatnie wiraże przed powrotem do Kielc. Jeśli mamy parcie tylko na siodło - oczywiście atrakcje turystyczne i zwiedzanie możemy odpuścić (sprawa do dogadania).
Przewiduję w dwa dni około 600-650km,jadę hondą więc z przelotową majestatyczną 100-130km/h.Teleportacja chyba nie wchodzi tym razem w grę,bo dawno nie jeździłem . Wyjazd z ORLENU na Żytniej o godzinie 16:15 (zbiórka chętniaków od 16:00), pełne zbiorniki mile widziane.

Czekam na sms z potwierdzeniem wyjazdu do jutra do godz13:00 , abym mógł sprawnie przeprowadzić logistykę wyjazdu. O 14:00 potwierdzę czy wyjazd aktualny, bo pogoda może jeszcze nam sprawić psikusa.

Na wstępie tyle informacji poglądowych, reszta wyjdzie w praniu (yyyyy - w trasie), bo miał być spontan...

LwG
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

sebo

Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708