19 Wrzesień 2020, 04:13:04

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2016/06/18 Obstawa ślubna Gajowego i Michaliny

Zaczęty przez Gajowy, 1 Maj 2016, 13:06:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gajowy

1 Maj 2016, 13:06:39 Ostatnia edycja: 4 Czerwiec 2016, 19:40:46 by Gajowy
Witam. :)
No i nadszedł od dwóch lat wyczekiwany termin ;)Jak w temacie, zwracam się do wszystkich z prośbą o odprowadzenie mnie, Miśki i małej Tośki do ołtarza  :P. 18.06.2016 r o godzinie 16 bierzemy ślub, a Tośka chrzest w Kościele na Karczówce. Miło nam będzie złożyć sobie przysięgę w Waszym gronie.
Plan jest taki:
O godzinie 14 :15 spotykamy się na parkingu przed Castoramą. 14:20 wyjazd po Miśke 2 km dalej na ulice Domki (Ostra Górka). Około 15 wyjazd na Karczówkę. Trasa ulicami: Wrzosowa-Tarnowska-Wapiennikowa-Ściegiennego-Krakowska- Jagiellońska-Karczówka.Dojazd planowany 15:30. Uroczystość zaczyna się o godzinie 16. Następnie jedziemy na sale "Dworek na Podzamczu" -Podzamcze piekoszowskie.

Oczywiście w ramach podziękowania postawimy weselną w lokalu Ck Riders 8) O ewentualnych zmianach harmonogramu będę informował na bieżąco. Pozdrawiam
tel.606-703-763

ciepel

przenieście to na 12.06 :P bo 18 mnie nie ma w CK :)
jakby coś mail lub: 600 685 991

9ki

9ki

mOtOrynka

Na razie zapisałam Was w kalendarzu :)
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Dżej Dżej

Gajowy nas niestety nie ma ale najlepszego Wam życzę !!!! ;D ;D ;D
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Gegas

Jeżeli będę to jakoś się doczłapię  ;)

pat

Mnie niestety nie będzie w CK ale życzę Wam najlepszego!!!
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

mOtOrynka

Plany bez zmian :)

Kurcze muszę wypucować Ogiera :)
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Gajowy

Czasu coraz mniej :o. ZMIANA PLANÓW. Stwierdziliśmy, że lepiej będzie jeśli odprowadzicie Nas z kościoła pod sale weselną. Uroczystość zaczyna się o godzinie 16 na karczówce, potrwa pewnie nie dłużej niż godzinę.Doliczając czas na życzenia to pewnie wyjedziemy z karczówki około 17 :20. Mamy nadzieje,że zaszczycicie Nas swoją obecnością. Trasa pod sale: Jagiellońska- Grunwaldzka- Szajnowicza-Malików-Piekoszowska-Podzamcze Piekoszowskie.
p.s After party odbędzie się wstępnie 25.06 w lokalu CKR - godzina i szczególy będa podane w osobnym temacie. :)
W razie jakichkolwiek pytań mój numer 606-703-763 Do zobaczenia 2oo 8)
tel.606-703-763