26 Wrzesień 2020, 22:52:03

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

BABA JAGA TOUR 2016 - ORGANIZACJA

Zaczęty przez Naitsabes, 29 Kwiecień 2016, 17:06:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Naitsabes

Uwaga:
W Czwartek 2.06.2016 godz. 18:00 spotkanie organizacyjne Baba Jaga Tour. Wszystkich zaangażowanych w sprawy organizacyjne proszę o obecność! W przypadku akceptowalnej wymówki (atak obcej cywilizacji na Ziemię, trójkącik z Roselyn Sanchez i Jessica Alba, odebranie 35 000 000 wygranej w Totka itp.) przekażcie proszę mnie lub Czeczenowi 'co w trawie piszczy' w zakresie swoich obowiązków.

Naitsabes

Panie i Panowie, jak wygląda sprawa sponsorów. Nic nikomu nie drgnęło?

Naitsabes

Niedługo będę wysyłał loga sponsorów do wklejenia w trailer. Nie wiem czy będziemy w stanie potem coś dograć. Udało się komuś coś jeszcze załatwić?

Naitsabes

5 Lipiec 2016, 14:51:04 #33 Ostatnia edycja: 5 Lipiec 2016, 14:54:08 by Naitsabes
Skrót informacji:
- Będziemy w sierpniowym wydaniu miesięcznika MOTOCYKL
- Nowy sponsor Vermari - wsparcie gotówkowe
- Nowy sponsor Amed - wsparcie gotówkowe
- Nowy sponsor IT Control - wsparcie gotówkowe
- Podczas rajdu wystawi się AJP ze swoimi motocyklami

Wciąż ostro szukamy sponsorów. Liczę na Wasze większe zaangażowanie w tą sprawę. Osobiście przyjąłem nową taktykę i wyszukuje potencjalnych sponsorów na allegro wśród firm sprzedających części i akcesoria motocyklowe. Tym sposobem dotarłem do firmy Patriotus, która najprawdopodobniej zasponsoruje nam kilka bluz crossowych z indywidualnymi nadrukami.

Naitsabes

Panie i Panowie, wrzucamy plakat na wszelkiego rodzaju fora i portale motocyklowe których jesteśmy członkami. Pomóżcie nam rozreklamować Babę Jagę.

Naitsabes

Poszukujemy osób do obstawy punktów kontrolnych podczas rajdu.

pauluss

Potrzebne będą halogeny/lampy do oświetlenia zespołu podczas koncertu. Jak ktoś ma to niech pożyczy na czas BJT.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Naitsabes

Sprawdzę dziś te co leżą w lokalu.

Szota

Poszukiwane 2-3 osoby do obsługi Toru na Dębskiej Woli w sobotę tj. 20.08. Przybijanie pieczątek i machanie do uczestników :) Potrzebne na już!
Szota chodź na szota!

Naitsabes

Poniedziałek 15.08.2016 godzina 18:00 OBOWIĄZKOWE SPOTKANIE ORGANIZACYJNE BABA JAGA TOUR.
Proszę o obecność wszystkie osoby zaangażowane w bezpośrednią organizację imprezy, osoby wyznaczone na punkty kontrolne oraz wszystkich którzy chcą pomóc podczas samej imprezy.

Jacek75

czy wiadomo coś odnośnie pakieu MINI? Będzie dostępny ???
Nie ważne dokąd jedziesz, ważne że jedziesz ...

Sorry Gregory

Cytat: Szota w 10 Sierpień 2016, 22:37:19
Poszukiwane 2-3 osoby do obsługi Toru na Dębskiej Woli w sobotę tj. 20.08. Przybijanie pieczątek i machanie do uczestników :) Potrzebne na już!

Jakby co to mogę pomóc przez parę godzin w sobotę - ale niestety jednoosobowo. Oczywiście o ile nie będę musiał machać czerwonym sztandarem (lub innym jedynie słusznym)!

... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

Naitsabes

Tak, pakiet mini będzie dostępny od soboty w ograniczonej ilości aż do wykorzystania pakietów startowych dla uczestników.

Dziś pojawi się informacja na FB, a jutro nowy formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na babajagatour.pl

czeczen

Dzięki wszystkim!!!!  :D

Na podsumowanie i ocenę przyjdzie czas - ale tak ogólnie nie było najgorzej!  8)

Gery

Wg. mnie było naprawdę fajnie, a co najważniejsze ludziom "z zewnątrz" się bardzo podobało , przynajmniej ja się z takimi opiniami spotkałem. A drobne jakieś tam problemy zawsze jakieś wyjdą zwłaszcza za pierwszym razem. Ogólnie wielkie gratulacje:)
V2 czy V4 ale zawsze V:)