3 Grudzień 2020, 19:54:02

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

BABA JAGA TOUR 2016 - ORGANIZACJA

Zaczęty przez Naitsabes, 29 Kwiecień 2016, 17:06:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sorry Gregory

15 Maj 2016, 01:31:41 #15 Ostatnia edycja: 15 Maj 2016, 10:10:06 by Sorry Gregory
Strona wygląda świetnie! Gratuluję!
Ze swojej strony rozreklamują imprezę tu i ówdzie. W tym czasie będę na urlopie ale jak bym był w Kielcach to chętnie w czymś pomogę.

Nait - Mógłbyś też dodać info na stronie http://www.zlotymotocyklowe.pl/2016/08
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

czeczen

Gdzieś wrzucimy :) Tylko że sądząc po wstępnym zainteresowaniu na wieści przekazywane pocztą pantoflową możemy mieć "listę rezerwową-listy rezerwowej..." :)

Sorry Gregory

15 Maj 2016, 14:28:53 #17 Ostatnia edycja: 15 Maj 2016, 14:35:53 by Sorry Gregory
Cytat: czeczen w 15 Maj 2016, 11:25:13
Gdzieś wrzucimy :) Tylko że sądząc po wstępnym zainteresowaniu na wieści przekazywane pocztą pantoflową możemy mieć "listę rezerwową-listy rezerwowej..." :)

Zakładam, że jest to impreza propagująca "A kielecke jakie cudne..." skierowana do motocyklistów z innych województw - więc myślę, że trzeba rozgłosić w całym kraju. My i tak znamy "swoje tereny" więc chyba raczej "nasi" powinni spełniać bardziej "funkcje pomocnicze" niż być głównymi uczestnikami.

A jeszcze jedno - jakby był już jakiś zarys trasy to można by ją przedyskutować na forum, może ktoś wniesie coś ciekawego - choć jeśli chodzi o ADV to trzeba by wejść w konszachty z odpowiednim(i) nadleśnictwem.

Dżej Dżej

"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

czeczen

Naitsabes

Cytat: Sorry Gregory w 15 Maj 2016, 01:31:41
Nait - Mógłbyś też dodać info na stronie http://www.zlotymotocyklowe.pl/2016/08

Gregory, myślę, że zaczniemy to promować na takich serwisach jak już sponsorów pozyskamy.

Niestety, dowiedziałem się, że podczas BJT będzie prowadzony remont drogi Chęciny-Małogoszcz.

Miejmy nadzieję, że nie będzie to duże utrudnienie.

czeczen

;D  Genialnie!!! Kawałek trasy ADV pod samym nosem!  :D

Sorry Gregory

Cytat: Naitsabes w 16 Maj 2016, 09:50:56
...
Niestety, dowiedziałem się, że podczas BJT będzie prowadzony remont drogi Chęciny-Małogoszcz.
Miejmy nadzieję, że nie będzie to duże utrudnienie.
...

Cytat: czeczen w 16 Maj 2016, 10:14:05
;D  Genialnie!!! Kawałek trasy ADV pod samym nosem!  :D

Ta droga i bez remontu wygląda jak trasa ADV - zwłaszcza po deszczu i w zimie. Jest to jeden z ostatnich takich odcinków w naszym województwie. Ludzie czekają tam na remont ponad 20 lat.
Jakby co to znam tamtejsze objazdy, dojazdy, podjazdy a nawet odjazdy.

Naitsabes

Nie da się tego objechać bo dokładnie w połowie remontowanego odcinka znajduje się wjazd na teren ośrodka 8) Damy jakoś radę!

PS. Mamy już 3 zgłoszenia do udziału. 1 z Kielc i 2 z Warszawy :)

Gery

Ja wysłałem dziś zgłoszenie czy dostanę na mejla jakąś wiadomość dotyczącą danych do przelewu?
V2 czy V4 ale zawsze V:)

czeczen

Gery - z pewnością tak  :)

Uwaga!

Wszystkie materiały do trailera przekazałem Szocie! Jeżeli jeszcze ktoś coś to proszę - kontaktujcie się z Agnieszką.

Szota

Szota chodź na szota!

Naitsabes

Cytat: Gery w 16 Maj 2016, 17:23:15
Ja wysłałem dziś zgłoszenie czy dostanę na mejla jakąś wiadomość dotyczącą danych do przelewu?

Gery, zawiódł system automatycznej odpowiedzi. Dałem sobie z nim na razie spokój bo coś nie działa jak powinien. Jak znajdę chwilę to go ogarnę, a póki co wysyłam manualnie.

Naitsabes

20 Maj 2016, 21:51:35 #28 Ostatnia edycja: 31 Maj 2016, 11:20:50 by Naitsabes
Co tak marnie udostępniacie stronę na FB? Dawać dawać, samo się nie rozniesie!

Naitsabes

30 Maj 2016, 13:43:04 #29 Ostatnia edycja: 31 Maj 2016, 11:21:11 by Naitsabes
Panowie, przebieramy Swoje Panie, sadzamy Je na motocykle i wysyłamy zdjęcia 8)

Wybory Miss Baba Jaga 2016 - Strona
Wybory Miss Baba Jaga 2016 - FB