5 Grudzień 2020, 20:20:49

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Witam

Zaczęty przez rafalkomza, 5 Kwiecień 2016, 17:21:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

rafalkomza

Z tej strony rafalkomza. Właściwie nie mam nic wspólnego z motocyklami w Kielcach, ale zapewne znajdują się wśród Was fani motocrossu. Pochodzę z Więcborka i chciałem tylko poinformować, że w sierpniu odbędzie się u nas runda Mistrzostw Polski. 24 kwietnia organizujemy Mistrzostwa Strefy Zachodniej. Będę tam z aparatem i kamerą. Jeśli interesują Was takie klimaty to chętnie prześlę Wam zdjęcia i filmy.

Naitsabes

Czołem Rafał.

Motocykle, motocrossy, Kielce czy nie - to ten sam świat, ta sama pasja 8). Śmiało mogę stwierdzić, że offowa ekipa jest u nas solidna.
Natomiast co do samego przywitania Rafał. Niestety, na nasz skromny regulamin okiem nie rzuciłeś, bo byś poznał nasze stanowisko w sprawie nowych forumowiczów, którzy na dzień dobry w powitaniu reklamują w stopce warsztat czy inna swoją działalność na czym często ich aktywność się kończy. Cieszy nas każda motocyklowa inicjatywa i dzięki serdeczne za zaproszenie ale pewne rzeczy po prostu uważamy za 'nie na miejscu', tym bardziej, że mamy forumowiczów, którzy dorzucają skromne parę groszy na utrzymanie serwera w zamian za możliwość zareklamowania się.
Powyższym, dodając odrobinę dziegciu, witam na forum ;)

LwG