2016/04/10 i 2016/04/17 Rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze

Zaczęty przez SuzE, 4 Kwiecień 2016, 14:37:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

SuzE

4 Kwiecień 2016, 14:37:40 Ostatnia edycja: 14 Kwiecień 2016, 09:51:03 by Naitsabes
Jak co roku szykują się zloty na Jasnej Górze. Z tego, co do mnie doleciało pocztą pantoflową są chętni na wyjazd 17/04/2016 :) Mnie osobiście też bardziej pasuje ten termin. Czy ktoś ma pomysł skąd startuje i o której godzinie?  :)

10/04/2016  http://motozjazd-czestochowa.pl/

17/04/2016 XIII Zlot Motocyklowy im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego.
Zbiórka motocyklistów na Górce Przeprośnej. Wyjazd na Jasną Górę o godz. 10:00. Msza Święta na Jasnej Górze o godz. 12:00. Organizator: Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński.

Edit: Poprawiona data
love | live | ride

Naitsabes

17go chętnie się przejadę ale sam zlot odpuszczam. Jak się chętni nie znajdą na taką wersję to sam gdzieś sobie odbije na jedzonko/zwiedzanko i powrót.

Rav

Gregorek

Jeżeli nie będzie padało to wybieram się z żoną. Jeżdżę wolno w związku z powyższym i tak prawdopodobnie mnie odjedziecie. Z Częstochowy jadę na Śląsk do rodziny. Powrót tego samego dnia.
Jak zaczynać to od razu od 1000

Jaszczur

Cytat: Gregorek w  5 Kwiecień 2016, 01:26:13
... Jeżdżę wolno w związku z powyższym i tak prawdopodobnie mnie odjedziecie ....

Co rozumiesz przez wolno. Bo ja mam zamiar się też wybrać jak będzie ładna pogoda i mi się nie spieszy dwa sezony moto prawie przestało w garażu więc chce się nacieszyć jazdą :)
PS. Najpierw muszę żony spytać czy mnie puści ew. teściowa z córką zostanie :)

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

jacu

GG 4875121

TomekzCK

mOtOrynka

ja jade z wawy, ale szobko nie pojade bo mimo ze sobie naprawilam predkosciomierz to wiecej niz 190 nie zobacze na tym liczniku  :) 
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Konrad

Jak Jaszczur jedzie to i ja ;) Ale na spokojnie, ostatnia moja jazda źle się skończyła :D

johny b

MOJA HONDA JEZDZI SZYBCIEJ NIZ WYGLADA  :)

TomekzCK

Karoljms

hey ja startuję z żonką o 8:00 szybka fajka pod ckr i lecimy
793-261-666

Gegas

Ludziska umawiają się na rynku o 8.30 by wyjechac max o 9. My dojedziemy.

Naitsabes

Ja też piszę się na opcję "dojedziemy". Wstanę na spokojnie, zobaczę pogodę i pojadę lub nie. Przyznam, że trochę mi się nie chce poginać jak będzie mokro.