22 Wrzesień 2020, 07:59:15

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Latanko na 125

Zaczęty przez v8, 3 Kwiecień 2016, 17:51:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rav

4 Czerwiec 2017, 10:14:14 #330 Ostatnia edycja: 4 Czerwiec 2017, 10:22:27 by Rav
cześć chłopaki .Byłem wczoraj na sielpi jak jechaliśmy z zagnańska do checin .Myślałem ze do szitala podjedziecie https://www.facebook.com/chirurgia.dziecieca.Kielce/ robiliśmy dzieciom dzień dziecka w szpitalu

mark

A ja i Tweedy zrobiliśmy trasę #2 deko zmodyfikowaną o lody na Św. Katarzynie - przelecieliśmy w sumie równe 150 km.
A dzisiaj coś się szykuje o 10.00 na Orlenie na Witosa?
Marek

Rav

tak v8 i zenek  pewnie nie wytrzymają i przyjadą,  ja jade na ranczo traktorem będę popierdalał z sianem .

mark

To i ja będę, ale dziś niestety też mam czas tylko do ok. 13.30 max...
Marek

Rav

gdzie jedziemy w niedzielę ? .Daleko czy blisko i  dlaczego przez Sielpie?

Rav

Mamy zaproszenie na zaporę wióry . Ma być spuszczanie wody. Możemy wziąć tyle ryb ile uniesiemy w  dwóch rękach.

v8

W Niedzielę lecimy gdzieś  :)
v8

mark

Marek

hyzu

Chętnie bym się z Wami zabrał jeśli można.

mark

Byłem na Orlenie na Witosa jak zwykle, ale do 10:10 nikogo  :-\
V8, rzuciłeś hasło i zero odzewu.
Trochę mi smutno, że już drugi raz w tym sezonie sam przyjechałem na zbiórkę.
Proponuję umawiać się konkretnie w sobotę do wieczora, powiedzmy max do 22:00 i pisać konkretnie czy ktoś będzie.
Unikniemy wtedy takich niespodzianek i będzie można lepiej sobie czas na niedzielę zagospodarować.
Marek

Rav

Wybiera się któryś na Podkarpacie na 2oo kółkach bo  jeśli tak to trzeba by się jakoś  zorganizować ????

Kralek

Ja jestem chetny. Jest tylko problem ze Slowacjia, ktora trzeba ominac, ze ezglendu na prawojazdy kat. B
2,5L/100km :D

Rav

We Włoszech na Łotwie i na Słowacji posiadając kategorię B można prowadzić skuter o pojemności do 125 ccm zarówno z namulaną jak i automatyczną skrzynią biegów. Warto wiedzieć, że w tych krajach wystarczy mieć dwuletnie doświadczenie samochodowe (prawo jazdy od 2 lat) by móc prowadzić skuter lub mały motocykl.

http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/1,113439,18036666,Motocyklem_125_ccm_po_Europie.html

Kralek

Słowacja i Czechy tylko z "automatyczna" skrzynia biegów  ;)
2,5L/100km :D

Rav

oj tam oj tam , schodzisz z motocykla przed policją i go prowadzisz .Wtedy jesteś pieszym .Mina policjantów bezcenna .  Jedziesz?