1 Grudzień 2020, 18:23:54

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Latanko na 125

Zaczęty przez v8, 3 Kwiecień 2016, 17:51:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rav

Rav

polatane,  będzie padać

v8

Może do 12 się coś ociepli  ;)
v8

:: Bl00wn4P ::

Leci ktoś niedługo gdzieś? Szkoda nie skorzystać z takiej pogody, jak wyjadę to przyjadę na 17 gdzieś.. 
Życie to nie liczba oddechów lecz liczba chwil zapierających dech w piersiach

v8

Udało mi się dziś zrobić małą pętelkę 50km  ;)
v8

Rav

ja Jędrzejów  -  Kielce

v8

Panowie,niedziela ma być bez deszczu ale chłodno tzn 10 stopni  ;), może coś gdzieś bo mnie roznosi z tęsknoty za jazdą , trzeba tylko ustalić godzinę ,czy 10 czy później jak się ociepli 11 czy 12, oczywiście na Orlenie Witosa  :)
v8

v8

Kto na jutro ma ochronę na latanko to godz 11 Orlen Witosa
v8

:: Bl00wn4P ::

Wczoraj chłopaki zrobiłem w ten słoneczny dzień około 80km, i powiem wam, że było super w Listopadzie spędzić ten czas na jednośladzie ;) Oby w Niedziele taka pogoda dopisała to zrobi się trzy razy tyle ;) LwG
Życie to nie liczba oddechów lecz liczba chwil zapierających dech w piersiach

v8

Modlę się Bl00wn4P o 12 stopni ale zapowiedzi są 8 stopni i deszcz  :(
v8

v8

Panowie mój znajomy chce lecieć w kwietniu na otwarcie sezonu motocyklowego w Bieszczady  :) na 3 dni , byłby ktoś chętny , ja jestem za  ;), wiem że jeszcze sporo czasu aby coś planować ale np urlop na piątek by można w pracy już klepać :D
v8

v8

Jak chłopy weekend majowy pasi na jakieś 2-3 dni w góry  :)
v8

czeczen

Dzieje się w tym dziale!  :)
Mam pytanko - czy jako bardzo aktywna grupa która lubi dużo jeździć  chcecie się włączyć w proces tworzenia BJT 2017? Trasy,punkty itp...
Wpadnijcie w piątek do lokalu :)

Rav

Czeczen  my działamy a nie gadamy . Ostatnio już większe sprzęty do nas się podłączają tak że to różnie wygląda.

Rav

weekend majowy  jakieś 2-3 dni w góry   ? - ciągnie do motocykla .   v8 mieliśmy w bieszczady uderzyć w kwietniu ???