28 Wrzesień 2020, 16:00:40

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Latanko na 125

Zaczęty przez v8, 3 Kwiecień 2016, 17:51:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

:: Bl00wn4P ::

Dla tych, którzy mają problem z wgraniem zdjęć na forum (mały poradnik)

1. Najpierw co to wgrywamy nasze zdjęcia (z telefonu, aparat etc) na komputer.
2. Wchodzimy na stronę imgur.com
3. Klikamy w "New Post"  następnie w  --> Upload Images

4. Klikamy w "Browse"

5. No i szukamy naszego zdjęcia w komputerze tam gdzie je wgraliśmy, jak znajdziemy to je dodajemy.
6. Następnie najeżdżamy myszką na dodane zdjęcie i pojawi nam się małe okienko i wchodzimy w --> "Get Share Links" (po najechaniu na strzałkę w dół)

7. I na koniec klikamy w "COPY"

I wklejamy od razu w swoim poście na forum to co nam się skopiowało (ctrl + v) i będzie gitara ;)
Życie to nie liczba oddechów lecz liczba chwil zapierających dech w piersiach

Naitsabes

Rav

kto wie  gdzie  to   ?

mark

Taki tośtok to gdzieś koło Ostrowca widziałem, ale gdzie???
Marek

Rav

3 Październik 2016, 19:13:13 #230 Ostatnia edycja: 3 Październik 2016, 20:40:53 by Naitsabes
koło Ostrowca.

wiecie  że   znalazł  się  amator na moją  przepiękną  sakwę  i  mi   zajebał  :'(

Szwarszowice  ten  wiatrak

Nait: Rav, nie odpisuj proszę sam sobie na wiadomości, post po poście. W takim wypadku edytuj poprzednią wiadomość. To jak co zdanie nowy post zakładać :P

No to moje kondolencje co do sakwy.. 
Ehh Ci ludzie.. Ktoś pewnie założy sobie do jakieś R6 lub r1 :D A no rzeczywiście to Szwarszowice

v8

Nie cierpię złodziejstwa, co za banditos zapindolił sakwę  >:( (aby mu ręka uschła) ,człowiek zbiera ,odkłada z każdego 10-siątego po trochu a tu przyjdzie i zapindoli ,nie ma nic gorszego  :(
v8

Rav

tą  co miałem to sam  se na bańce zrobiłem  .ale rękawice i kominiarka poszła się  jeba....ć

Rav

jakoś marne   szanse   z  pogodą na niedziele widzę - deszcz

Rav

jak moja zmywarka zobaczyła zdjęcia jak jeździmy to powiedziała-  rynce opadają. ten co pod prąd  jedzie to pewnie   ty debilu.

Cytat: Rav w  3 Październik 2016, 21:53:41
tą  co miałem to sam  se na bańce zrobiłem  .ale rękawice i kominiarka poszła się  jeba....ć

Rafał to chyba Cię nie smuci bo rękawiczek i kominiarki i tak nie używałeś ;D No chyba, że na tą pogodę jak teraz będzie ;P

Po prostu dla niektórych jest prościej coś ukraść niż na to zarobić.

No pogoda taka już będzie, ale ja długo nie wytrzymałem, dziś wieczorkiem około 19/20 musiałem zrobić jakieś km i zrobiłem jakieś 30 i całkiem inaczej się człowiek czuje :)
''jak moja zmywarka'' -rozwaliłeś mi system ^^' haha

Ps. Oho administrator się pojawił, trzeba przestrzegać regulaminu :D

v8

Pogoda jeszcze może się zmienić ,oczywiście na Naszą korzyść, sami widzicie jak Nam sprzyja  ;), latamy co Niedziela  ;D, ja już nie mogę się doczekać kolejnego latanka z WAMI  :)
v8

Pogoda się poprawiła : O
Leci ktoś gdzieś potem? Jak się utrzyma?

Rav

ja motocykl zostawiłem pod  Jędrzejowem i wróciłem   samochodem. Tak  że   raczej  odpadam dzisiaj.