25 Listopad 2020, 05:14:12

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Latanko na 125

Zaczęty przez v8, 3 Kwiecień 2016, 17:51:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

v8

29 Wrzesień 2016, 08:19:59 #195 Ostatnia edycja: 29 Wrzesień 2016, 08:22:37 by v8
Tak Mark,Orlen Witosa 10:00,każdy ma w miarę blisko,może Piotrek ze Starachowic podleci,Rav pewnie będzie prowadził bo zna drogę ,hmmm trza by mu kaganiec założyć lub przyblokować piąty bieg  ;D bo zatrę silniczek  ;)
v8

Rav

wcale   nie znam  drogi  bo
  nigdy tam  nie   byłem. :P

Rav

Jak    wezmę    tego   gościa na  skuterku to  do   poniedziałku nie   wrócimy.Ale    zobaczymy  bo widzę że do   roboty  piaggio  pierdolnął. Na jarany na  jazdę   jak szczerbaty na  suchary.

Rav

Mój   plan  jest  taki.  Jedziemy bocznymi   drogami bo skutery nie mogą po   asfalcie  podobno a ten jest  biały jak  kibelcc ;D
Jedziemy   - Kielce  - Zagnańsk  -Stąporków   (czas wolny na   zwiedzanie  rynku. 2 minuty wystarczy na zobaczenie  szyszkiego )   Przysucha- Inowłódz - Spała   (tam koniecznie bo  Kwachu 50 gr pożyczył kiedyś i   ma mi    oddać  jak  podjadę) i   bunkry Konewka.
\Wychodzi    około 125  kilometrów ,   chociaż  nie    wiem  może   to   pojemność  silnika    pokazało.
  Później integracja, gimnastyka korekcyjna,  po małpce na głowę i powrót do baby co wiecznie  drze  ryja.Ja sobie doskonale z    tym  radzę  za pomocą  taśmy samoprzylepnej .  Działa   polecam. :o

Rav

Dobrze by  było jak by  ktoś  nawigację miał bo znowu  się  pogubimy.

Rav

a i powrót oczywiście przez Sielpię ;)

Rav

Prościej ale chodzi o to że na głównych jest duży ruch i jak jedziesz w  10 motocykli to zaraz jakiś  pajac  musi cię wyprzedzić  i  jak nie   zdąży to cię spycha  na pobocze.
na bocznych raz przez las  przez miasteczka gdzie   coś   zawsze   można   zobaczyć.
Na miejscu zbiorki zrobimy głosowanie . metoda  głosowania   przez    aplauz .  jednoręcy   nie głosują.

Rav

dobra namówiłeś mnie Ty prowadzisz.   :D

Rav

w Końskich   kawa   na rynku jak   ostatnio ???

Rav

po za  tym    masz starą mapę  . gdzie Sielpia  się pytam   gdzie ???

v8

Rav po drodze powrotnej będę musiał kupić taśmę  ;D
v8

Rav

v8

Oby tylko w niedzielę nie padało ,ja dziś nie wytrzymałem i do lekarza poleciałem na moto  ;D , jaka ulga łooo ,to jest TO.
v8

:: Bl00wn4P ::

Poznałem w Poniedziałek pewnego Pana na drodze, również jeździ skuterem Kymco 125, leci spokojnie 100/110 być może również wpadnie do nas w Niedzielę, tylko jeśli znajdzie czas (jak to każdy żona, dzieci, rodzina)
Ja z pewnością w Niedzielę będę, nie ważne gdzie byśmy lecieli i tak bym był.. Ja to bym się kiedyś wybrał gdzieś porządnie w trasę, ale to na przyszły sezon.. ;)
Życie to nie liczba oddechów lecz liczba chwil zapierających dech w piersiach